Fm Transmitter için Boş Frekans

Sponsorlu Bağlantılar

enesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Fm Transmitter için Boş Frekans
Arkadaşlar ben İstanbul'da oturuyorum ve bir tane Nokia C7 m var. Ancak Fm Transmitter konusunda çok sorun yaşıyorum. Acaba İstanbul da boş frekans var mı?

Teşekkürler.

fikret3968

fikret3968

Üye
yok

Anußis

Anußis

Üye
a b e r n e t.net/leafs.php?leafs_id=6

buradanda bakabilirsin gerçekten boş bi alan yok

enesparlak

Üye
    Konu Sahibi
Ciiden tek boş frekans yok :vur

Utku

Utku

Üye
107.3 ü dene istersen belki çalışır

_ardaa

_ardaa

Üye
boş frekans yok boşuna uğraşma anca araçla uzun tünellerde boş bulabilirsin.

nonamex

Üye
Buyuk sehirde fm transmitter pek bir ise yaramaz.

Dampierre

Dampierre

Üye
109 diye frekans ekleseler aletlere transmitter cihazlar için. Birde yüksek frekansların hepsini dene. Boş olma riski daha yüksek

----------Eklendi @ 15:14:54 ---------- Yazıldı @ 15:14:33 ----------

pardon olasılığı :D

Kedi Yavrusu

Üye
eskiden fm transmitter mi vardı usb ile bağla aracın teybine, hem şarj yemez hem ses cızırdamaz hem daha kaliteli olur hem de boş frekans derdi yok :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
ıstanbul merkezde frekans bulman zor.anca ıstanbul dışında..büyükçekmece silivri çatalca tuzla gibi yerlerde verimli olarak kullanabilirsin yoksa şehrin göbeğinde bekleme hiç :) 20kwlık çamlıca vericileri gece romanya bulgaristanın dogusuna hatta ukrayna kıyılarına kadar yayınlarını ulaştırıyor..durum böyle olduğu sürece zor :)

Utku

Utku

Üye
ıstanbul merkezde frekans bulman zor.anca ıstanbul dışında..büyükçekmece silivri çatalca tuzla gibi yerlerde verimli olarak kullanabilirsin yoksa şehrin göbeğinde bekleme hiç :) 20kwlık çamlıca vericileri gece romanya bulgaristanın dogusuna hatta ukrayna kıyılarına kadar yayınlarını ulaştırıyor..durum böyle olduğu sürece zor :)
yunan radyoları güzel oluyor:ehe

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yunan radyolarını dediğim gibi silivriden itibaren kademe kademe alırsın denize yaklaştıkça da bütün fm skalasi dolar..ne günlerdi ıstanbulda yabanci radyo yokken Edirne kırklareli tarafına gittiğimizde radyo cennetine düşmüş gibi olurduk.

uribaju

uribaju

Üye
boş frekans olmasa bile bozuk frekans bulabilirsin

Misafir - 827884

102.00 boş kardeşim

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA

Misafir - 887082

Hayır bence iyiki 8 sene sonra da olsa cevap yazmış, şu an bu bilgi benim işime yaradı.
Benim de işime tam olarak yarın yaracak inşallah :) az önce aldım fm transmitter ama cihazın gösterdiği 108.00 çok cızırtılıydı.

• Beğen
Tepkiler: PALA. ve DeV/AsA
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
2011 :hmmm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Nokia 701-808-603 ün kulaklıkla müzik çaları radyo yayına çevirdiği aklıma geldi .:agla2::(:cry::züü::cnfsd: Ben bu dünyaya geç gelmişim .
Geç Değil Aslında Halen Bi Tane 808 Alasım Bazen Sırf Kamera ve Radyo Çalar İçin :D

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir ve MAERKEK
Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Hayır bence iyiki 8 sene sonra da olsa cevap yazmış, şu an bu bilgi benim işime yaradı.
Benim de işime tam olarak yarın yaracak inşallah :) az önce aldım fm transmitter ama cihazın gösterdiği 108.00 çok cızırtılıydı.
Ayrı kişilermiş gibi cevap yazma çabası :D

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Üst Alt