Flashtool Rehberi | Flashtool Nedir? | Flashtool Kullanımı | Resimli Anlatım | Bootloader |Güncel|

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
şimdi şöyle bir hata veriyor
" ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CLASS="SECURITY_CLASS";ERR_DYNAMIC="SIN header verification failed"
niye çıkıyor bilgin var mı

Olmamış demek ki, bilemiyorum sebebini. Ne flashlamak istiyorsun direk .ftf olanını bulsan?

osmanuslan

Üye
ultimate hd yi flash layacaktım arc s e baktım internetten hep zipli buldum :blush:

osmanuslan

Üye
telde root da var boot loadr de açık.Cwm den flash yapsam olcak demi. İlk defa yapacağım da

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
telde root da var boot loadr de açık.Cwm den flash yapsam olcak demi. İlk defa yapacağım da

Tabiki. zipi sdye at.
Önce uygun kerneli fastbotta flashla flashtool ile.
Sonra telefonu cwmde aç, full wipe yap, zipi flashla, bitti, reboot seçeneği ile yeniden başlat.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Konu üst konu yapılmıştır.Düzenli ve kurallara uygun devam edeceğinden şüphem yok emeğine sağlık.:oke:

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
WİN 7 NASIL YAPACAM RESİMLİ ANLATIRMISN USTAM

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
WİN 7 NASIL YAPACAM RESİMLİ ANLATIRMISN USTAM

Normal kuracaksın. Win7'de sorun yok ki zaten. Win8'de hata veriyor program onun için anlattım onları.Konuda seni ilgilendiren kısım Flashmod/Rom Flashlamak/.ftf kısmı.
Bootloaderla kernelle işin yok, oralarla ilgilenme. @Dj_ShArK_001
Bir de ***yapmanız gerekenler*** kısmını uygulayacaksın tabiki.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Normal kuracaksın. Win7'de sorun yok ki zaten. Win8'de hata veriyor program onun için anlattım onları.Konuda seni ilgilendiren kısım Flashmod/Rom Flashlamak/.ftf kısmı.
Bootloaderla kernelle işin yok, oralarla ilgilenme. @Dj_ShArK_001
Bir de ***yapmanız gerekenler*** kısmını uygulayacaksın tabiki.
ustam gece 10 işten çıkıyorum buralarda ol yükleme yapacam sende ricam bide bizim için sağde bir şekilide win 7 için resimli anlatım yaparsan sevinirimsit
ustam gece 10 işten çıkıyorum buralarda ol yükleme yapacam sende ricam bide bizim için sağde bir şekilide win 7 için resimli anlatım yaparsan sevinirim
sistemin gücü yetermi 1 gb ddr2 ram intel 2 çekirdekli 1.80 ghz sistemin gücü yeter usb 2 inş yeter

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
ustam gece 10 işten çıkıyorum buralarda ol yükleme yapacam sende ricam bide bizim için sağde bir şekilide win 7 için resimli anlatım yaparsan sevinirim

Valla söz veremem buralarda olamayabilirim ama olursam yardımcı olurum. Zaten her şeyi adım adım yazdım, her şeyi yazdığım gibi yaparsanız sorunun olmaz.

Win7 içinse farklı hiç bir şey yok. Yapacağın her şey aynı. Sizi ilgilendiren kısım ***YAPMANIZ GEREKENLER*** ÖNEMLİ ve FlashMod/Rom Flaşlamak/.ftf 'kısmı. Yani Win7lik/8lik farklı bir durum yok.

ustam gece 10 işten çıkıyorum buralarda ol yükleme yapacam sende ricam bide bizim için sağde bir şekilide win 7 için resimli anlatım yaparsan sevinirimsit

sistemin gücü yetermi 1 gb ddr2 ram intel 2 çekirdekli 1.80 ghz sistemin gücü yeter usb 2 inş yeter

Tabiki yeter, basit bir işlem bu.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Valla söz veremem buralarda olamayabilirim ama olursam yardımcı olurum. Zaten her şeyi adım adım yazdım, her şeyi yazdığım gibi yaparsanız sorunun olmaz.

Win7 içinse farklı hiç bir şey yok. Yapacağın her şey aynı. Sizi ilgilendiren kısım ***YAPMANIZ GEREKENLER*** ÖNEMLİ ve FlashMod/Rom Flaşlamak/.ftf 'kısmı. Yani Win7lik/8lik farklı bir durum yok.

Tabiki yeter, basit bir işlem bu.
ustam bekliyoru sony xperia z1 black yazılımını link verebilirmisin

ismail

ismail

Üye
:tşk:

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
11/044/2014 23:44:00 - ERROR - Drivers need to be installed for connected device.

11/044/2014 23:44:00 - ERROR - You can find them in the drivers folder of Flashtool.
böyle bir hata veriyor

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Driverları yüklememişsin.**Kurulumu yaptıktan sonra kurduğumuzda yolda drivers klasörünün içinde flashtool-drivers.exe dosyasını çalıştırıp, telefonumuza uygun driverları, fastboot ve falshmode driverlerını kurmalıyız.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
slm 4.3 yükleme çalış yüklendimi en sonu bu yazdı
Device connected in flash mode

flahs bittimi

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
slm 4.3 yükleme çalış yüklendimi en sonu bu yazdı
Device connected in flash mode

flahs bittimi

Flashmodda bağlandığı yazıyor, bundan önce ne yazdığını da yazarsan yardımcı olabilirim ya da istersen ss at istersen teamwieverdan bağlanayım?

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Flashmodda bağlandığı yazıyor, bundan önce ne yazdığını da yazarsan yardımcı olabilirim ya da istersen ss at istersen teamwieverdan bağlanayım?
kardeşim teşekkür yüklemdim süper oldu cıhaz süper hızda kamera kalitesi süper gereksi pro silindi hız iyi amma ram düştü hafıza çoğaldı dukunmatik ekran ve ses işlemleri süper sevide kısacası beklemyein hem gecin
kardeşim teşekkür yüklemdim süper oldu cıhaz süper hızda kamera kalitesi süper gereksi pro silindi hız iyi amma ram düştü hafıza çoğaldı dukunmatik ekran ve ses işlemleri süper sevide kısacası beklemyein hem gecin
tavsiyem win 7 yükleme win 8 sorun yaşanıyor

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hayırlı olsun. Rica ederim. Son dediğini anlayamadım ama? Win 7 ve 8 farketmez, her türlü çalışıyor uygulama. 7de sorun yok. 8 de bir iki ayar yapman gerek, yapmanız gerekenleri de zaten anlattım. Ondan sonra sorun olmuyor. Ben hem win7 hem 8de hem de 8.1de denedim.

Dj_ShArK_001

Dj_ShArK_001

Üye
Ustam böyle rahtasız ediyorum ama benim bir cin malı iphone 3s benzeyen dokunmatik bir cinmalı cıhaz var mt6225 usb adı rica etsem tv simgesi var kayboldu radyo var gittti senden ricam bana bunu yazılımını vere bilirmisin birde nasıl yüklerim bir bilgin varmı

Üst Alt