"Fix for messaging" (quality improvements) 10.1.28 güncellemesi (18/03/2013)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
gizli dosyaları göster de oradan görürsün

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Hayır gözükmüyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
​güncellemeyi suite üzerinden yüklemediysen eğer görünmez

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici

mert41994

mert41994

Üye
Tarayiciyi adam etseler keske bu ara tek tuk olsada guncelleme yuzu gorduk :)

tarayıcı sorununu biliyorlar ama bilerek düzeltmiyorlar yeni nokia telefon alsnlar diye bıktırıolar symbiandan yani ama şunu bilmiyolarki millet nokiadan bıkmaya çalışıo kendi kendilerini öldürme yolunda şuan nokia

http://www.maxicep.com/symbian-3-genel/maxthon-cloud-browser-for-symbian-herkes-yardimci-olmali-3-776482.html

bu konuda bunun için çalışıyoruz sizde destek verebilirsiniz :)

açıkçası sus payı olarak verilmiş bir güncelleme gibi geliyor bana. Yakında güncelleme görünür oradan yüklemek en sağlıklısı :)

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
türkiye için olan güncellemenin de Farklı olacağını sanmıyorum.buradan da Yükleyebilirsiniz.uygulama uyumlu değildir demesinin sebebi de n8den alınmış olması.sistem aynı sistem ama fark etmez :)

akinorta

Üye
türkiye için olan güncellemenin de Farklı olacağını sanmıyorum.buradan da Yükleyebilirsiniz.uygulama uyumlu değildir demesinin sebebi de n8den alınmış olması.sistem aynı sistem ama fark etmez :)
Ben güncellemenin bölgelere göre farklı olabileceği kanaatindeyim. Çünkü mesajlaşma uygulamasında değişiklikler yapılmış ise mesajlaşma bazı ülkelere göre farklılık gösterebilir. Kesin bir kaynağım yok ama bence bizim için gelecek olanı beklemeliyiz. Nasıl bazı güncellemeler tüm dünya ile aynı anda çıkıyor ve ülkelere göre farklılık gözetmiyor demektir. Bu da bölgelere göre çıkıyorsa vardır bir hikmeti

bayon

Üye

benim telefon n8 olduğu halde uyumsuz diyor

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
Ben 3 gündür kullanıyorum sorun yok ama siz bekleyin içiniz rahat etmiyorsa :)

MaxipmaN

Üye
beklemedeyim ben :D

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
suite ile güncelleme yükleyen biri burada dosyayı paylaşsın en temizi :)

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
    Konu Sahibi
gelince diyorum bende :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt