"Fix for messaging" (quality improvements) 10.1.28 güncellemesi (18/03/2013)

• 18 Mart 2013
  • 3065 Okunma
  • 52 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. yesilyol22 ve Mesut Aktaş bunu beğendi.
  2. İnşallah gelir benim ve çoğu arkadaşların dediği gibi ufak tefek güncellemeler gelir anca

3. Mesajlarda Ne Gibi Bir Sorun Mevcut Ki ?

4. bu sabah da bahsettiğim gibi görüp görebileceğimiz güncellemeler bunlar zaten..

- - - Eklendi - - -

bir kaç mesaj sonrası anlık beyaz ekran çıkıyordu..belki de bu sorunu hallettiler

5. Hmm Karşılaştığım Bir Sorun Değildi Ama Çözmelerine Sevindim :)

6. ne oluyor yahu 5-10 günde 2-3 tane ufak güncelleme aldık inş bu yeni sürümün habercisidir

7. ​sanmıyorum ama öyle olursa da tadından yenmez tabi :)

8. Mesajlarda kullanilabilirlik acisindan sorun yok bos yere guncelleme veriyolar tarayicidan haberleri yok

9. İnşallah çıkar.

10. ben bi sorun yaşamıyorum guncelleme çıksin laf olsun diye yapıyorlar bence

11. Tarayiciyi adam etseler keske bu ara tek tuk olsada guncelleme yuzu gorduk :)

12. ben hiç sevinmiyorum yine çıkarcılığa devam a symbiana güncelleme cıktı lumiaya da çıkar gidin alın mantığı

13. size de güncelleme beğendiremiyor nokia :)

Sensation bunu beğendi.
  14. arkadaşlar bende de vardı o beyaz ekran ahatası cfw yükledim giderildi ve nokainın orjinal sürümüne göre çok daha hızlı

15. ​güncelleme için sis dosyasını önceden bulan olursa eklesin buraya.

16. tarayıcı sorununu biliyorlar ama bilerek düzeltmiyorlar yeni nokia telefon alsnlar diye bıktırıolar symbiandan yani ama şunu bilmiyolarki millet nokiadan bıkmaya çalışıo kendi kendilerini öldürme yolunda şuan nokia

17. bunlar belkide çözüm değildir belki bizi bu telefonlardan sogutmak için daha berbat hale getirecekler. Ben mejarlarda hiçbir sıkıntı göremiyorum şayet varsa söyleyin.

18. ​ilk sayfaya linki eklendi..ingiltere varyantlı N8'den alındı.

19. 701 de uyumlu değil dedi yüklemeyi iptal ettim. Güncellemenin gelmesini mi bekleyelim. Yüklesek sıkıntı olurmu.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 15:07