Spor Fifa 15 Ultimate Team [Destek] [Yardım] [Tavsiyeler] Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kardeşim Lumia 920 mim var fifa15 de sezonların ve kupaların hepsini aldım sorabilirsin :)
Sizce her türlü şeyi ortalama olarak yaparim oyun sosyal falan. Sizce lumia 820 mi 630 mu intouch 4 mu asus zenfone 4 mu

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Bütçe ne kadar ona göre telefon onerebilirim :)

StartTheGame

StartTheGame

Üye
820 nim model eski inTouch 4 derim ama android stabil değildir bilesin, 2-3 uygulama yuklersin kasar , o yüzden 820 ama 620₺ varsa sende NL920 2. El temiz al derim hatta NL1320 bile bulabilirsin
Hatta 925 bile var internette temiz şekilde...

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
820 nim model eski inTouch 4 derim ama android stabil değildir bilesin, 2-3 uygulama yuklersin kasar , o yüzden 820 ama 620₺ varsa sende NL920 2. El temiz al derim hatta NL1320 bile bulabilirsin
Hatta 925 bile var internette temiz şekilde...
2. El dusunmuyorum teşekkür ederim

StartTheGame

StartTheGame

Üye
O zaman 820 :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
StartTheGame

StartTheGame

Üye
Ya bu fifa 15 için coins generator yok mu acaba

akinciii

Üye
Turnuvalarda gereksinim yazan yerde ilk 11 icinde 11 falan yaziyo one oluyo anlamadim yaardim edebilecek var mi
Bu turnuvalarda gereksinim yazan yerde ilk 11 icinde 11 falan yaziyo one oluyo bilen var mi tum takimi ayri milliyet ayri takimdan kurdum yine kabul etmiyo yardimm

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Kardeşim atıyorum Türkiye milli takımından ilk 11 içinde 11 dedi ya , Türk 11 kişi olacak ilk 11 de yada Süper Lig içinden ilk 11 içinde 9 kişi yazdı diyelim ilk 11 de 9 tane süper lig oyuncusu olacak gibi gibi

akinciii

Üye
African cup oynayayim dedim bu sorun vardi acaba 11 de 11 afrikali mi demek istiyo anlamadim ki

StartTheGame

StartTheGame

Üye
İlk 11 inin içinde 11 tane Afrikalı oyuncu olması lazım yani
Yada Afrika Liginden

akinciii

Üye
Afrikali yaptim kabul etmiyo afrika ligindense de kalsin zaten nu arada yardimin icin tesekkurler

nickmisim

Üye
Oyunda baya seviye katettim PL agirlikli bi kadro felan kurdum. Oyunda yasadigim bir sikinti var o da sudur ki mesela su an 70000 jetonum var transfer yapicam 25000 lik bi topcu alicam yeterli jeton yok diyor. Ordan gicik olup magazadan paket aliyorum 35000 lik paketi aliyor hic sikinti vermeden nedeni nedir acaba bi yardim lutfen

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Emin misiniz 25.000 olduğuna 250.000 olmasın ?

nickmisim

Üye
Eminim ya tek o oyuncu degil hep yasiyorum ayni sikintiyi. 14 bin varken de gidip sozlesme alamiyorum. Zaten 70000 varken 250000 kirmizi yaziyor teklif bile veremiyorsun ama beyaz yazan seylere bile teklif veremiyorum. Cok sinir bozucu kaldirip bastan da kurdum olmadi
Çok fazla personel var acaba ondan olabilir mi ?

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Kaç kulüp ögeniz var ilginç bir durum cidden

nickmisim

Üye
232 oge var cogu kupa forma amblem felan. 33 tanesi personel mesela su an neuer i yeni sattim 155 bin jeton var aguero alamiyorum. Oyundan sogudum

cagajosef

Üye
232 oge var cogu kupa forma amblem felan. 33 tanesi personel mesela su an neuer i yeni sattim 155 bin jeton var aguero alamiyorum. Oyundan sogudum

Kardeş senin sorunun takip listen dolu olabilir. Ondan olsa gerek. Transfer menüsünde sağ tarafta ortadaki menüde takip ettiklerini gorebilirsin. Ordan ogeyi sil yap.

• Beğen
Tepkiler: StartTheGame
StartTheGame

StartTheGame

Üye

Takip listen dolu olabilir bi ss atabilir misin

• Beğen
Tepkiler: vahsi wolf