FIFA 16 Ultimate Team v2.0.102647 APK

Sponsorlu Bağlantılar

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Ultimate Team muhabbeti geldikten sonra gözümden düştü bu oyun, PES gelsin PES. Konu için :tşk: bu arada.

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Obb yi indirdim ama apk yi başka siteden buldum. Note2 stok 4.4.2 de gayet akıcı oynaniyor. Bu arada apk 4.1 ve üzeri icin optimize edilmiş..

AHKE

AHKE

Üye
Obb yi indirdim ama apk yi başka siteden buldum. Note2 stok 4.4.2 de gayet akıcı oynaniyor. Bu arada apk 4.1 ve üzeri icin optimize edilmiş..
Apk linkini atarmısın dostum benim note 2 de başlangıçta oyundan atıyor

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap

Buyur dostum apl linkleri burda.. iki adet apk var icinde mod yazan 4.1 ve uzeri için ama ben ikisiyle de denedim sorunsuz acti sadece internetin baya iyi cekmesi lazim zayif baglantida atoyo oyundan hemen.. Uygulamayi kaldirmadan ikisini de birbirinin uzerine kurabilirsin obb de sorun yok herhangi bi obb dosyasiyla çalışır.

• Beğen
Tepkiler: COKOPRENSSS ve AHKE

COKOPRENSSS

Üye
Akici bi sekilde oynaya bilirmiyizz peki bu apk..gkhn

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Oynamada sorun yasamadim telde oynuyorum ama netim yok komsu netiyle idare ediyorum wifi zayif oldugundan surekli hata veriyor.. onun haricinde oyun beni sardi, zevkine oynanir ama coins falan kazanilmiyor..

COKOPRENSSS

Üye
Bende yuklu de kasiyo birazz oyuzden sorduum simdiden ilginine tsklerr..
Kasma varmi yani

Silinen Üye 566228

Silinen Üye 566228

Kapalı Hesap
Çok az var gibi geldi.. arada bir kasiyor yavasliyor muzikler falan da dahil.. sonra hızlanıyor 15 gibi oluyor sebebini anlamadim

COKOPRENSSS

Üye
Akici apk lazim beklicezz herhaldee bende de ayni cunkuu ..Allaha emanett..