Spor Fifa 15 Ultimate Team [Destek] [Yardım] [Tavsiyeler] Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

nickmisim

Üye
Takip listen dolu olabilir bi ss atabilir misin
telefondan ss atmayi bulamadim su an ama takip listem felan bombos
Transfer yapamadigim jetonla kutu alabiliyor olmam garip olan. Hic bir yerde kullanamasam eyv ama kutu alabilirken transfer yapamiyorum
1 2 3 bu olay baya bi can sıkıcı. Herhangi bir destek hattı da yok derdimi anlatayim tek benim basima gelyor sanirim.

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Facebook ile senkronizasyon u varsa silip tekrar yukleyin fakat yoksa bu yöntemi sakın denemeyin ve yedekleme alındığına emin olun
Yeni gelecek guncellemeyi bekleyebilirsiniz oyuncu teklif seviyenizden yüksek bir fiyata satılmış yada önceden satılmış olabilir

cagajosef

Üye
Transfer hedefleri listende oyuncu var mi bi bakar misin. Oyuncuyu direkt parayla olmak istediginde nasil bir hata veriyor

nickmisim

Üye
Imgurdan yaptigim yuklemelerde de goruldugu uzere transfer hedefim yok. Verilen hataa yeterli jetonunuz bulunmamaktadir oluyor hep. Cok silip yukledim degisen bisi olmadi

cagajosef

Üye
Orda transfer hedefin 0 görünse de içine tıkladığında daha önce açık artirma da alamadigin oyuncular listeleniyor bu da alışverişe engel oluyor bende sorun olmustu bir ara onun için dedim...

nickmisim

Üye
uzucu. Benden kaynakli bi neden degil eminim

bertab

Üye
Oyunda Böyle bi hata almak marifet ister biliyorum ama verdirdim işte real mardin benim takım at.madrid le maç yapıyodum bizim taraftan çıkan takım porto oldu öyle bi hata çözümü bilen varsa yardım etsin

Buda kadrom

tomb50

Üye
Bu sattiklarim

Buda kadrom Hazard vs fazlalık.

İstiyenler 05449367686 telegram yükleyerek bana ulaşabilirler

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Bu sattiklarim

Buda kadrom Hazard vs fazlalık.

İstiyenler 05449367686 telegram yükleyerek bana ulaşabilirler

Hocam taktik verseniz 1-2 tane

Eygu14

Üye
Beyler ıphone. 5s im var transfer Pazarına tıklıyorum transfer pazarı kullanılmıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin diyor yardım

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben sevmedim pc ye indirdim futbolcu antremanda yükseliyor tekrar eski haline geliyor yüksekliği kalıcı olmuyor yada ben yapamadım

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ben sevmedim pc ye indirdim futbolcu antremanda yükseliyor tekrar eski haline geliyor yüksekliği kalıcı olmuyor yada ben yapamadım
o antrenman kartları kalıcı olsaydı emin ol herkes full güçte kadro kurardı isme bakmaksızın :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
o antrenman kartları kalıcı olsaydı emin ol herkes fu ll güçte kadro kurardı isme bakmaksızın :)
ama ana oyunda kalıcıydı yıllar önce ben en son 2002 2003 falandı oynadım fifa ve menejerlik vardı yükseliyordu güçlense adamlar ne zararı olur online oynuyoruz kim iyi oynarsa o kazanır

Eygu14

Üye
Beyler bende ıphone 5s var transfer Pazarına tıkladığımda transfer pazarı kullanılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyin hatası alıyorum

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
ama ana oyunda kalıcıydı yıllar önce ben en son 2002 2003 falandı oynadım fifa ve menejerlik vardı yükseliyordu güçlense adamlar ne zararı olur online oynuyoruz kim iyi oynarsa o kazanır
2002deki offline sistem ile bu oyundaki online sistem tamamen farklı modlar. birinde yıl bazında ilerlediği için gelişimler kalıcı oluyor offlineda doğrudur ama online olan FUT sisteminde zaman bazlı bir süreç yok tamamen turnuva dönemine göre maçlık bazlı durum söz konusu. o yüzden kart sistemi mevcut, farklı yani tamamen.

CsWqIve34

Üye
durun kadroyu atayim

Pandora's Box

Pandora's Box

Üye
Oyunu uzun zamandır oynuyorum ancak bir sorum olacak.soyleki bu siyah futbolcuların fiyatları maç yapmayla alınabilecek fiyatların çok çok üstünde bu neden böyle ve nasıl alınıp satılıyor ek olarak hile olabileceği akla gelmekte birlikte nette hilesi olmadığı gibi sonuçta var yada bilmedigim bir ayrıntı mı var.bana yardımcı olabilirseniz sevinirim bana jeton gönderin gibi bir istegimde yok ayrıntıları verirseniz kafamdaki soru işaretleri silinecek bilgi bekliyorum ☺

StartTheGame

StartTheGame

Üye
Oyunu uzun zamandır oynuyorum ancak bir sorum olacak.soyleki bu siyah futbolcuların fiyatları maç yapmayla alınabilecek fiyatların çok çok üstünde bu neden böyle ve nasıl alınıp satılıyor ek olarak hile olabileceği akla gelmekte birlikte nette hilesi olmadığı gibi sonuçta var yada bilmedigim bir ayrıntı mı var.bana yardımcı olabilirseniz sevinirim bana jeton gönderin gibi bir istegimde yok ayrıntıları verirseniz kafamdaki soru işaretleri silinecek bilgi bekliyorum ☺

Hocam oyuncu satıp alabilirsiniz internette coins satın alma siteleri var ordan coins satın alabilirsiniz 20m coins yaklaşık 50tl falan

• Beğen
Tepkiler: Pandora's Box
Pandora's Box

Pandora's Box

Üye
Hocam oyuncu satıp alabilirsiniz internette coins satın alma siteleri var ordan coins satın alabilirsiniz 20m coins yaklaşık 50tl falan
yanıt için teşekkür ederim güvenilir bir site linki verebilirseniz sevinirim malum herkese güven olmuyor☺