Spor Fifa 15 Ultimate Team [Destek] [Yardım] [Tavsiyeler] Bölümü

Sponsorlu Bağlantılar

tgoksen1

Üye
512 rame gelmez mı ya of off içim gidiyor
:agla2:

• Beğen
Tepkiler: Serhan

m542tf

m542tf

Üye
Siyah ekran hatası alan tek ben miyim?

• Beğen
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Sizce türk oyunculardan kursam takımı nasıl olur

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Daha tam hazır değilim ama beşiktaşı kurıyorum arkadaşlar. 1 hafta içerisinde beşiktaşı tamamlarım inşallah:) şu an elimde Oğuzhan - Ersan- Atiba- Olcay- Veli ve Tolga var. Formalarım ve armam da Beşiktaş :)

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
ben hangi sitemi oynatmalıyım karar veremedim 3*5*2 oynadım sonra 3*4*2*1 yaptım şimdi 3*4*3 hollandalıları almaya başladım bakalım bir dikiş tutmadı kazanıyorum ama oyun düzenini benimseyemedim

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Kasılmaktan oyun oynanmıyor ki 920 de kasan başka kimse varmı yada kasmaması için yapılacak birşey...

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
kafam bozuldu sildim

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
hangi mod? hangi turnuva? bazı turnuvalar bazı şartlar istiyor, şartsız şurtsuz turnuvalara katıl :)
ya turnuvalarada katılmak istiyorum ligde yapmak istiyorum olmuyor yedekleri falan bahane ediyor

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Ya hayır ufak ekrana sinirim birde kimyası vs aman normal versiyon gelse birde ea sportys manager oyunu vardı neler yaptım onda ne dandik takımları üst sıralara taşımıştım ŞL kupaları vs ne kupalar ya şimdi de varmış ya

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
FIFA manager de neymiş Football Manager (FM) varken :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan, GianniInfantino ve dilmenibrahim
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
FIFA manager de neymiş Football Manager (FM) varken :)
ben çok çok eskiden oynardım son 10 -12 senedir evde Pc yok PS yok şimiki oyunlardan anlamıyorum çok çok iyiler çıkmıştır eminim

• Beğen
Tepkiler: ceza87
Serhan

Serhan

Üye
    Konu Sahibi
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
12 sene önce demek fifa 2 demek aman allahım :D

İlk 97 çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam 2000 oynadım en son o sene askere gittim arkadaşlar toplanıp wold class da oynardık hatta turnuva yapardık çift elemeli her kes kendi evinde oynar diğerini pc oynardı yıllar geçmiş

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
Arkadaslar fıfa points al diyorum hata veriyo. Neden acaba ya?