FİFA 11 3D TürkTelekom Stadı (NetworkTR)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi

Oyundaki "Veltins Arena" Stadyumu üzerine yapılmıştır..3 Günlük ciddi ve yorucu bir çalışma sonucunda 1 saat gecikmeyle, Gece maçı da 3d aynı hale getirilip, bitirilmiş ve yayımlanmıştır..

Link: 11 Trktelekom Arena Stad 3d (NetworkTR).rar
Alternatif Link:

Stadyumda Değiştirilen, 3d ve grafik textureleri.

1. Saha kenarındaki duvar kaldırılmış ve yerine yükselti tenteleri yapıldı, 3d verildi..
2. Bu tentelere saha kenar görevlileri eklendi, 3d verildi.
3. Saha kenarı ile tiribün yüksekliği bölgesine camlı çerçeveli localar eklendi, 3d verildi.
4. 1. ve 2. tiribün arasına camlı çerçeveli localar eklendi, 3d verildi.
5. Çatıyı kaplayan branda revize edildi ve renk tonlaması türktelekom ile aynı hale getirildi, 3d verildi.
6. koltuklar türktelekom'da olduğu gibi kırmızı yapıldı, 3d verildi.
7. merdivenler sarı yapıldı, 3d verildi.( şuan türktelekom merdivenleri beyazdır, Sn. Başkan Polat, Şubat ayına kadar merdivenlerin sarıya boyanacağını tv programında belirtmiştir.)
8. Skorbord yeniden revize edildi ve Galatasaray Amplemi ve yazısı eklendi, çizgi kuşakları sarı kırmızı yapıldı ve 3d verildi..
9. Kale arkasındaki duvar kladırıldı, yerine tenteler yapıldı ve şeritler sarı kırmızı yapıldı, bu bölümün kablosunudan tutun malzeme kiyoslarına kadar 3d yapıldı..
10. Çatı komple 3d yapıldı, bazı parçalar eksiltildi..
11. tiribün çıkışları revize edildi ve 3d verildi..

Oyundan Görüntüler..

Gece Maçları Oyun içi Görüntüler

KURULUM

FİFA 11 Türktelekom Arena Stadı 3d (NetworkTR) dosyayı rarın içerisinden çıkarıp masa üstüne atınız..İçerisinde "stadium_30_1_container_0 - stadium_30_3_container_0" adında 2 rx3 dosyası olacaktır..
Daha sonraki işlemlerde sorun çıkmaması için sizler için hazırladığım çok basit anlatım videosundaki işlemleri sırasıyla yapın..Ve Maça başlamadan önce, Oyun ayarlarındaki Stasyum seçenekleri kısmından, Anlatım videosunda gösterdiğim gibi "Veltins Arena" Stadını seçip oyuna başlayın..

Yükleme Anlatım Videosu

Tanıtım Videosu, Arap sipikerin anlatımıyla

Bu yama Turan1245 (NetworkTR) tarafından yapılmış olup, İsim verilmeden ve alıntı olduğu ibaresi belirtilmeden başka sitelerde Yayımlanamaz..!!!

NetworkTR

• Beğen
Tepkiler: D€aDMaN, selcen11 ve Revengeful

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
malesef fifa 11 i daha alamadım fakat resimlere baktım eğer resimlerde oynanmamışsa tasarımlar gerçekten iyi bana kalırsa . Eline sağlık

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi
Yamayı kendim de kullanıyorum. Resimlerden ziyade oyunda yamayı kurup denerseniz daha canlı ve başarılı bir görüntü olduğunu görebilirsiniz.

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Bazıları resimlerle oynayarak sanki ortaya sanat eseri çıkarmış gibi bir görüntü oluşturuyor . O yüzden dedim eline sağlık.

selcen11

Üye
kardeşim, oyundan atma gibi sorunlar, hatalar olmasın? oyunu bi kere kurdum bi daha kurma şansım olmayacak sorun olursa o yüzden soruyorum...

by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi
Bazıları resimlerle oynayarak sanki ortaya sanat eseri çıkarmış gibi bir görüntü oluşturuyor . O yüzden dedim eline sağlık.
Oyunda denediğinde fake birşey olmadığını görebilirsin. =)

kardeşim, oyundan atma gibi sorunlar, hatalar olmasın? oyunu bi kere kurdum bi daha kurma şansım olmayacak sorun olursa o yüzden soruyorum...
Yamayı ilk çıkarıldığında kurdum. Şu ana kadar bu yamadan kaynaklanan herhangi bir oyundan atma sorunu yaşamadım. Sizde de sorun olmaz büyük ihtimalle. =)

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Süper :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...