Nokia N95 Yeni sürümü V 20.0.015

Sponsorlu Bağlantılar

SAİDCAMLİCA

Üye
arkadaşlar ben ilk defa yazılım güncelliyeceğim fakat nasıl güncelleyeceğimi bilmiyorum yardım edermisiniz ?

dewrim58

Üye
ya arkadasalr ben yeni yazilimi yuklmemek istedim ama bendeki yazilim V31.0.017 16-12-2008 RM-159 yeni yazilimi yuluyemiyorum nokia software updaterden yardim ederseniz sevinirim ne yapmam geek

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
V31.0.017 sürümü bildiğim kadarıyla zaten en son sürüm , yeni yazılım olmadığından yükleme yapmıyor olabilir.

zafertriton

Üye
merhabalar bendede n95 var amma çin almışım bunu nasıl orjinal yapabilirim acaba rica etsem bi yardımcı olurmusunuz

alexs_38

Üye
arkadaslar lutfen bırı yardımcı olsun bende çın n95 8 qb war lakın ne oyun nede proqram yuklenmıyo acmıyor hc 1 dosyayı moralım cok bozuk allah rızası ıcn 1 yardm nolurrrrrr :ağlarım:

elmam

Üye
arkadaşkar ben daha yeni güncelledim şimdiki yazılımı....V 31.0.017 bu yazılım versiyonu süper tavsiya ederim:oke:

--------------- Ekleme ---------------

V 31.0.17 nokia N95 in en son yazılımı bu arkadaşlar

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
arkadaslar lutfen bırı yardımcı olsun bende çın n95 8 qb war lakın ne oyun nede proqram yuklenmıyo acmıyor hc 1 dosyayı moralım cok bozuk allah rızası ıcn 1 yardm nolurrrrrr :ağlarım:

geçmiş olsun .. 3310 aLsaydınız daha iyiydi

elmam

Üye
nokia N95 in en son yazılımı V31.0.017 yenisin henüz yok:oke:

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım cin malı n95 şi orjinale çevrilmiyor benim bildigim ama sen yınede bi araştır...

cancengaver

Üye
Tytyt

rkap

rkap

Üye
denicem çook meraklandım teşekkürler

Üst Alt