FİFA 11 3D İnönü Stadyumu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
by_bilinmez

by_bilinmez

Üye
    Konu Sahibi
FİFA 11 3D İnönü Stadyumu
Yapılan Değişiklikler

1.Tiribünler arası betona BEŞİKTAŞ boydan boya yazıldı ve 3d verildi.
2.kapalı tiribün renkleri orjinalinde olduğu gibi beyaz renk yapıldı ve 3d verildi..
3.Saha kenarındaki tüm meteryallere 3d verildi..
4.Saha ile tiribün arasındaki çitler 3d yapıldı, çitler beyaz hale getirildi..
5. Kapalı tiribünün önüne amplemiyle birlikte Beşiktaş jk yazısı yazıldı 3d verildi..
6.Stadın tüm textüresi, aydınlatma direkleri, tiribüni tutan direkler, 3d yapıldı..
7. tiribünler ve koltuklar siyah 3d verildi..
8. merdivenler beyaz yapıldı ve 3d verildi..
9.Skorborda Beşiktaş amlemi kondu ve 3d verildi..
10. Seyirci çıkış kapıları orjinalindeki gibi beyaz yapıldı 3d verildi..
11. Stadın, saha kenarındaki, kısa duvarı kaldırıldı...

Açıklama
Oyundaki " El Reducto" Stadyumu üzerine yapılmıştır..4 Günlük bir çalışma sonucunda, Gece modellemeside 3d olarak aynı hale getirilip, bitirilmiş ve yayımlanmıştır..

İnönü Stadyumu 3d modelme rx3 dosyaları
Link: Stad gncelleme Rx3.rar

Tanıtım Videosu

Gece Maçı, Stat'dan Oyun içi Görüntüler

KURULUM
FİFA 11 İnönü Stadı 3d (NetworkTR) dosyayı rarın içerisinden çıkarıp masa üstüne atınız..İçerisinde "stadium_177_1_container_0 - stadium_177_3_container_0" adında 2 rx3 dosyası olacaktır..
Daha sonraki işlemlerde sorun çıkmaması için sizler için hazırladığım çok basit anlatım videosundaki işlemleri sırasıyla yapın..Ve Maça başlamadan önce, Oyun ayarlarındaki Stasyum seçenekleri kısmından, Anlatım videosunda gösterdiğim gibi "El Reducto" Stadını seçip oyuna başlayın..

Yükleme Anlatım Videosu
Videoda 30 ve 30_3 uygulamaları yapılmıştır..Siz 30'u 177_1 ve 30_3'üde 177_3 olarak alın..

Bu yama Turan1245 (NetworkTR) tarafından yapılmış olup, İsim verilmeden ve alıntı olduğu ibaresi belirtilmeden başka sitelerde Yayımlanamaz..!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...