fearles32 farkı ile s60 3rd 240*320 Hell strıker 2 orjinal versiyonu(1. Bölümü geçme)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
fearles32 farkı ile s60 3rd 240*320 Hell strıker 2 orjinal versiyonu(1. Bölümü geçme)
Sevgili, Sayın, Değerli arkadaslarımız şu ana kadar tüm sitelerde verilen Hell strıker2 oyunu hep sistem hatasından veri tabanının oynanmasından 1. Bölümü geçemiyorduk artık benim sayemde bu oyunu oynayabileceksiniz.
Arkadaşlar verdiğim emeğe saygılı olup bir teşekürü cok görmeyin (teşekür etmeden de indirmeyin lütfen :D )
oyun hakkında detaylı bilgi dosyanın icinde bulunmaktadır. Oyun orjinal ve versiyondur. Ve daha önce hiçbir sitede yayınlanmadı

ARKADAŞLAR OYUN TELEFONUNUZDA ÇALIŞIP ÇALIŞMADIĞINI VE 1. Bölümü geçip geçemediğinizi yazarsanız hangi telefonlara uygun olduğunu öğrenelim
oyun hakkında görüşlerinizi lütfen yazın.
2.link
http://www.4shared.com/file/AfW6m8sN/HellStrikerII_Signed_SymbianOS.html
oyunu tam yapmak için ilk linkte kendi yazdığım dosya mevcut 2. Link E serisine. 1 Link N serisine ayit

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: zorba44, beysehirden, EniquE ve 4 diğerleri

Tuba

Tuba

Üye
Teşekkürler

Maxis_

Maxis_

Üye
teşekkürler kardeşm.aynen bu oyun 1. Bölüm bitmiyor hep aynıydı.şimdi deniyorum saol emeklern için.

- - - Eklendi - - -

aynen 320 240 mesaj yolluyor.paket varsa ordan düşüyor.marketçi kayıt normal menüde yok.hd oyunlar arasnda en iyi bu bence.çince olmasa iyidi :) tekrardan emeğne sağlık

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeşm.aynen bu oyun 1. Bölüm bitmiyor hep aynıydı.şimdi deniyorum saol emeklern için.

- - - Eklendi - - -

aynen 320 240 mesaj yolluyor.paket varsa ordan düşüyor.marketçi kayıt normal menüde yok.hd oyunlar arasnda en iyi bu bence.çince olmasa iyidi :) tekrardan emeğne sağlık

kardeşim birde telefon modelini yazarsan herkez görsün hangi telefonlarda çalıştığını

Metin137

Metin137

Üye
arada ne var ki şimdi indiremem internet yavaş

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu oyunun içindeki res.spk dosyası işlev görüyor bende o dosyayı alıp crackli versiyona attım ve hiçbir sms ücreti olmadan oynadım benim konuya bakın istiyenlere alın kendi save dosyalarım dosyaları e/system/apps/hellstriker2 klasörüne atın değiştirilsin mi derse evet deyin

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
arada ne var ki şimdi indiremem internet yavaş

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar bu oyunun içindeki res.spk dosyası işlev görüyor bende o dosyayı alıp crackli versiyona attım ve hiçbir sms ücreti olmadan oynadım benim konuya bakın istiyenlere alın kendi save dosyalarım dosyaları e/system/apps/hellstriker2 klasörüne atın değiştirilsin mi derse evet deyin

bu arada *****, hack, ****** number, paylaşımı yasak deyilmi. Ayrıca ben hackli versiyon deyil orjinal sitesinden indirip paylaşım yaptım. Orjinal sitesine girebilirsen indir paylaş sende ama benim paylaşımımı ç(alıntı) yapan olursa haram olsun

Metin137

Metin137

Üye
bende bir ara bu oyunda takılmıştım ve bir sitede senin paylaşmış olduğun sürümünü buldum ama sms onayı istiyordu bende sis editörle açıp işine baktım ve için de res.spk dosyasını buldum onu çıkarıp crackli bir sürümünün içine attım yani kendim yaptım ayrıca ***** paylaşımı yasaksa ben bilmiyordum ve senin konundan falan çalmadım inanmıyorsan benim konumun çıkış tarihine bak senden tam 1 ay önce açmıştım

Maxis_

Maxis_

Üye
320x240 bu arada ama süper :)

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar oyunu indiriyorsunuz ama bi teşekürü çok görmeyin.

4dimage

Üye
arkadaslar bende e71 var oyn yukleniyor actim ama ekranda garip gurip seyler cikiyor oyun gozukmuyor sekiller birbirine girmis sekilde 7 days salvationda da aynisi oluyor nasil cozecem bu isi?yardimlariniizii bekliyorum

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar bende e71 var oyn yukleniyor actim ama ekranda garip gurip seyler cikiyor oyun gozukmuyor sekiller birbirine girmis sekilde 7 days salvationda da aynisi oluyor nasil cozecem bu isi?yardimlariniizii bekliyorum

kardeşim 2. Linki indir ve dene olmazsa senin telefonunda sorun vardır oyunlar tamamen sağlam ve denendi

tusubasa

Üye
teşekur edrim 1 bölümü gectim ama gercekten zor bi oyun ama oyunu kolaya soktum hile yapıyorum gucum heal 13170 beni kimse öldüremez aahahahahah

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...bianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-395440.html bununla istediniz her yeri yukselte bilir veya dusure bilirsiniz aklınıza gelen her yeri :)

- - - Eklendi - - -

sms olayına gelince arkadasımızın verdiği numarayı kendinize gonderin boylelikle kontorunuz gitmemiş olcak ama gonderirken telefonu hatsı alın :) http://www.maxicep.com/symbian-3-sm...-retail-by-ersoyoral-resmi-turkce-584428.html

Ugurxl

Ugurxl

Üye
:tşk:

fearles32

fearles32

Üye
    Konu Sahibi
teşekur edrim 1 bölümü gectim ama gercekten zor bi oyun ama oyunu kolaya soktum hile yapıyorum gucum heal 13170 beni kimse öldüremez aahahahahah

- - - Eklendi - - -

http://www.maxicep.com/maxipda-turk...bianos9-x-unsigned-turkce-maxipda-395440.html bununla istediniz her yeri yukselte bilir veya dusure bilirsiniz aklınıza gelen her yeri :)

- - - Eklendi - - -

sms olayına gelince arkadasımızın verdiği numarayı kendinize gonderin boylelikle kontorunuz gitmemiş olcak ama gonderirken telefonu hatsı alın :) http://www.maxicep.com/symbian-3-sm...-retail-by-ersoyoral-resmi-turkce-584428.html

saol teşekürler

ali.44

ali.44

Üye
:tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt