Fake hesap açma

Sponsorlu Bağlantılar

franklinda

franklinda

Üye
İlk sizden çalınan hesapla ne yapıldıysa artık kara listeye almış gün yüzü göstermiyor :)

mac filtresi ile yakalanıyorsunuzdur konumdan yakalıyordur yada benzer bilgilerden yakalıyordur bence siz bir tanıdıktan ödünç face hesabı alın deneyin birde ama mümkünse kendi telefonunuz ile denemeyin mac adresi tespit edilmiştir anında bloke olmasın hesap :)
buda olmadıysa artık ilk hesabı çalandan şikayetçi olacak ve yapılan işlemlerden sorumlu olmadığın yönünde resmi yazı ile facebooka ulaşacaksın :)

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
İlk sizden çalınan hesapla ne yapıldıysa artık kara listeye almış gün yüzü göstermiyor :)

mac filtresi ile yakalanıyorsunuzdur konumdan yakalıyordur yada benzer bilgilerden yakalıyordur bence siz bir tanıdıktan ödünç face hesabı alın deneyin birde ama mümkünse kendi telefonunuz ile denemeyin mac adresi tespit edilmiştir anında bloke olmasın hesap :)
buda olmadıysa artık ilk hesabı çalandan şikayetçi olacak ve yapılan işlemlerden sorumlu olmadığın yönünde resmi yazı ile facebooka ulaşacaksın :)
ilgin için çok teşekkür ederim usta şuan tüm hesaplara girmeye çalışıyorum altı tane kapanan hesap var biri arkadaşa ait bilgilerle açtığım hesap diğerleri benim ama ikisininde kullanıcı ismi farlı şimdi bunların hepsine tek tek girmeye çalıştım üç tanesi hesabınız kapatıldı diyor diğerleri ise şifre yanlış diyor şifre yenile diyor emaile gelen kodu giriyorum şifreyi değiştiriyorum yine kimliğimi onaylamam için resim istiyor bu ne lanet şeymiş bıktım arkadaş valla resmi yazı ile derken nasıl bir yazı ile nasıl müracaat edeceğim yardımcı olurmusun usta

franklinda

franklinda

Üye
Sen çalınan hesabın için bilişim suçlarına başvuru yap durumu açıkla çözerler :)

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
ilk giriş yapamadığım hesabım çalındımı yada facebook tarafından belli bir süre kapatıldımı tam bilemiyorum hesabı üç gün sonra geri aldım ve hiçbir şey yapmadan kapattım yani 14 gün boyunca giriş yapmazsam hesap tamamen silinecek korktuğum için kapattım çalan kişi ne yaptı korkusu bilmiyorum belkide çalınmadı yinede kapattım sizce hesabın çalındığını yada facebook tarafından kapatıldığını nasıl anlarız

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Büyük ihtimal şikayet edip hesabını kapattırıyorlardır.

Üst Alt