Fake hesap açma

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Fake hesap açma
......

Son düzenleme:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Daha öncede demiştim facebook sitesi ile ilgili konuları buraya açmalısın.

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve ibrahim ok
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
10 yıldır ayni Facebook hesabını Kullanıyorum. Hiç bir zaman Çalınmadi. Sizde Farklı bir sorun var sanırım. :oke:

• Beğen
Tepkiler: Fatih Menteş21
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Farklı derken nasıl olasılıklar var bilmiyorum bende 8 yıldır hiç böyle bişey görmedim ama bir hafta içinde üç facebook hesabı gitti nasıl yapıyorlar bunu engellemenin kesin çözümü nedir cihazı sıfırladım yeniden rom yükledim yeni facebook hesabı açtım 2 gün sonra yine gitti kesin virüs gönderiyor degilmi yoksa nasıl çalacak bu durumda hangi antivüris programı kullanmak lazım yada ne yapmak lazım

cihanata_1

cihanata_1

Üye
linkinden geri almayi deneyebilirsiniz:)

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
mail hesabını da mı çaldılar ? telefondan onayla şifreni geri alabilirsin tel onaylatmadın mı ? en yakın işaretlediğin arkadaşına yeni şifrenin mesaj olarak gitmesini sağlayabilirsin bu da olmadı en son fbden bir yer vardı hatırlamıyorum herhangi bir kimlik resmini atıyorsun onlar da sana tekrar veriyorlar hesabı

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Geri aldım hesapları mail hesabım duruyor ama şimdide güvenlik nedeniyle hesabın kapatıldı diyor dün yeni mail hesabı açtım tekrar facebook hesabı açtım bir saat sonra giriş yapamadım güvenlik nedeniyle kapatıldı dedi resim istedi gönderdim ne olur bilmiyorum bunun sebebi nedir sizce

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Geri aldım hesapları mail hesabım duruyor ama şimdide güvenlik nedeniyle hesabın kapatıldı diyor dün yeni mail hesabı açtım tekrar facebook hesabı açtım bir saat sonra giriş yapamadım güvenlik nedeniyle kapatıldı dedi resim istedi gönderdim ne olur bilmiyorum bunun sebebi nedir sizce
güvenlik nedeniyle kapatıldı diyorsa hesabınız çalınmamış çok fazla spam mesaj paylaşmışsınız veya çalan kişi çok fazla spam atmış hesabınız incelenir büyük ihtimal ban yer sonra yine bir kimlik fotosu ile itiraz edebilirsiniz

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Dün yeni mail hesabı ile yeni facebook hesabı açtım bir kaç mesaj yazdım oda normal mesajlar yine hesap kapatıldı güvenlik nedeniyle dedi resim istedi onay için okeyledim incelenecek diyor

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Dün yeni mail hesabı ile yeni facebook hesabı açtım bir kaç mesaj yazdım oda normal mesajlar yine hesap kapatıldı güvenlik nedeniyle dedi resim istedi onay için okeyledim incelenecek diyor
ilk hesabınız face'nin sisteminde spam olarak işaretlenmiş sonrakinde yine aynı ip aynı isim hesap açıp birşey paylaşırsanız otomatik spam der ve ona da ban atar hesabı açın biraz bekleyin birşey yapmayın sonrasında da belli bir süre sık sık paylaşım yapmayın

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Tamam usta teşekkür ederim sağol

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Biraz önce arkadaşın bilgileriyle yeni mail hesabı açtım face kaydoldum düzenledim 15 dk sonra giriş yapamadım kimliğini doğrulaman gerekiyor dedi resim istedi bu ne lanet bişey ya nasıl kurtulacağım bu illetten ne yapayım ne önerirsiniz

• Beğen
Tepkiler: Fatih Menteş21
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Cihazın ip adresini degistirebilirmiyim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Cihazın ip adresini degistirebilirmiyim
direk vpn ile gir faceye
Biraz önce arkadaşın bilgileriyle yeni mail hesabı açtım face kaydoldum düzenledim 15 dk sonra giriş yapamadım kimliğini doğrulaman gerekiyor dedi resim istedi bu ne lanet bişey ya nasıl kurtulacağım bu illetten ne yapayım ne önerirsiniz
doğrulama resmi istediği zaman herhangi bir kimlik resmi at senin olup olmaması önemli değil sadece kimlikte resim ve isim yazsın face kabul eder ama birdaha spam atarsan hesap komple kapanabilir(silinebilir)

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Tamam usta teşekkür ederim sağol

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Normal kimliğin resmini çekip göndereyim doğrumu anladım sıkıntı olmaz değilmi tc filan sakat olmasın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Normal kimliğin resmini çekip göndereyim doğrumu anladım sıkıntı olmaz değilmi tc filan sakat olmasın
bilmiyorum artık sakat olma konusunu ama doğrulama istediği zaman herhangi bir kimlik gönderirsen açarlar
dediğim gibi kimlik sana ait olmak zorunda değil istersen nette dolandırıcılar kimliğini paylaşıyor ya yok maç satıyorum güvenin diye kullan onları boşver adam zaten dolandırıcı

• Beğen
Tepkiler: Fatih Menteş21 ve ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Anladım usta teşekkür ederim sağol

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Hotmail hesabı açtım vpn ile facebook hesabı oluşturdum tama facebooka gireceğim zaman kimliğini onayla diye uyarı verdi yine resim istedi bu ne ya lanet olsun faceye bir hafta içinde 6 tanı facebook hesabı açtım hepsi gitti

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hotmail hesabı açtım vpn ile facebook hesabı oluşturdum tama facebooka gireceğim zaman kimliğini onayla diye uyarı verdi yine resim istedi bu ne ya lanet olsun faceye bir hafta içinde 6 tanı facebook hesabı açtım hepsi gitti
aynı ismi kullanıyorsun senin ismini görünce kontrol ediyor face zaten spam diye yine ban atıyor bekle sabırlı ol girme faceye 1-2 hafta filan düzelir

Üst Alt