Fake hesap açma

Sponsorlu Bağlantılar

Samizel Destan

Samizel Destan

Üye
Hotmail hesabı açtım vpn ile facebook hesabı oluşturdum tama facebooka gireceğim zaman kimliğini onayla diye uyarı verdi yine resim istedi bu ne ya lanet olsun faceye bir hafta içinde 6 tanı facebook hesabı açtım hepsi gitti
3 Harfliler musallat oldu sanırım :D Lanetli Mesaj diye bir film vardı o aklıma geldi yazdıklarını okuyunca :ehe

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok ve kralberk13

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Gerçekten lanet başıma musallat oldu ne yaptımsa olmuyor vpn işe yaramadı maalesef arkadaşın bilgileriyle Hotmail ve facebook hesabı açtım oda gitti bir saat sonra güvenlik nedeniyle kimliğinizi doğrulayın diyor gereken resimi gönderiyorum bir halt olmuyor

kralberk13

kralberk13

Üye
allah allah şaka gibi bukadarı da olmaz

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
kralberk13

kralberk13

Üye
kimlik onaylanması 2-3 gün 1 hafta sürüyor diye biliyorum

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Bir haftadır bu işlem devam ediyor ilk zamanlar yeni açtığım facebook hesabı bir gün sonra kapanıyordu sonra bir saat sonra kapanmaya başladı son iki facebook hesabı ise tam herşey hesap açma işleme bitiminde faceye gireceği zaman kimliğini doğrula uyarısı veriyor yani hesaba girmeden kapanıyor bilmiyorum valla sinir etti beni yok bunun çaresi ne yapılabilir ip adresi filan değişirmi telefonun

ibrother

ibrother

Üye
Facebook a vpn, hotspot, dns, ip değiştirme vs ile giriş yapmayın, yoksa yetkisiz giriş deyip hesap doğrulama ister. Senin durumunda hem bu hemde senin telefonu büyük ihtimalle yakınlarında olan biri alıp şifreyi değiştiriyor gibi duruyor. (kimsenin günahını almak istemem ama)

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Kimsenin telefonu alıp şifre değiştirme ihtimali yok usta dediğim gibi yeni email hesabı açıyorum peşinden yeni facebook hesabı açıyorum tam işlem bitti faceye girecek zaman kimliğini doğrula uyarısı veriyor

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Vpn hotspot ilk defa bu gün denedim yeni email hesabı ile facebook hesabı açtım açtığım anda kimlik doğrulama uyarısı ile karşılaştım

ibrother

ibrother

Üye
Kimsenin telefonu alıp şifre değiştirme ihtimali yok usta dediğim gibi yeni email hesabı açıyorum peşinden yeni facebook hesabı açıyorum tam işlem bitti faceye girecek zaman kimliğini doğrula uyarısı veriyor

Telefon numarası ile doğrula Gmail ve facebook hesabını. ilk 1hafta çok arkadaşlık isteği yollama, facebook virüs olarak görebiliyor yapay zeka gibi bir sistemleri var direkt engelliyor

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Hesap ilk kurulum bitim açılırken kimliğini onayla diyor yani giriş yapmadan gidiyor ne bir mesaj yazmaya nede bir istek göndermeye fırsat olmuyor

ibrother

ibrother

Üye
Hesap ilk kurulum bitim açılırken kimliğini onayla diyor yani giriş yapmadan gidiyor ne bir mesaj yazmaya nede bir istek göndermeye fırsat olmuyor

Facebook 4yıldır kullanmıyorum politika değişikliği yapmış olmalı. Pederin numarası ile Gmail aç yada başkasının numarası ile, senin numara engellenmiş büyük ihtimalle.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Anladım usta sorun bu olabilir ilgin için çok teşekkür ederim yarın deneyeceğim inşallah olur iyi akşamlar usta

• Beğen
Tepkiler: ibrother
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Gmail mi Hotmail mi usta orasını tam anlayamadım

ibrother

ibrother

Üye
Gmail mi Hotmail mi usta orasını tam anlayamadım

Gmail al. (bu arada Hotmail artık yok yerine Outlook geldi.)
Anladım usta sorun bu olabilir ilgin için çok teşekkür ederim yarın deneyeceğim inşallah olur iyi akşamlar usta

Estağfurullah elimizden geldiğince, forumlar bu gibi şeyler için vardır. Umarım bir gün Türkiye de xda gibi bir site olur ve bu da maxicep olur.(az yağ çekme gibi oldu lan. )

Son düzenleme:
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Gmail al. (bu arada Hotmail artık yok yerine Outlook geldi.)

Estağfurullah elimizden geldiğince, forumlar bu gibi şeyler için vardır. Umarım bir gün Türkiye de xda gibi bir site olur ve bu da maxicep olur.(az yağ çekme gibi oldu lan. )
Sağol usta inşallah maxicep bunu hak ediyor çok faydasını gördüm sorunlar çözümler sağolsun sizin gibi dostlar ilgilendi yardımcı oldu Allah razı olsun usta sağolun var olun

• Beğen
Tepkiler: ibrother
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Gmail hesabı açtım farklı telefon gidim facebook hesabı açtım profil resim yükledim hesabı onayla dedi gelen onay kodunu girdim hesabtan hiçbir mesaj yazmadan yarım saat sonra facebook a girmek istedim hesab duruyormu diye yine kimliğini onayla diyor lanet facebook Allah belanı versin yine gitti hesap

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Yeni Gmail hesabı açtım farklı telefon gidim facebook hesabı açtım profil resim yükledim hesabı onayla dedi gelen onay kodunu girdim hesabtan hiçbir mesaj yazmadan yarım saat sonra facebook a girmek istedim hesab duruyormu diye yine kimliğini onayla diyor lanet facebook Allah belanı versin yine gitti hesap
Kullandığın cihazdan kaynaklandığını düşünüyorum bilmediğimiz bir program vs birşey var sanki hesap için farklı bir cihazdan dene.

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Kullandığın cihazdan kaynaklandığını düşünüyorum bilmediğimiz bir program vs birşey var sanki hesap için farklı bir cihazdan dene.
Facebok Hesapları kapanınca cihazı wipeleri yaptım sonra mega wipe ile sıfırladım yeniden rom yükledim yine aynısı olmuştu bence bu lanet facebook bana taktı bunu aşmanın yolu yok hehalde

Üst Alt