Facebook'ta ki saçma sorunlar..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
teomaniaa

teomaniaa

Üye
    Konu Sahibi
Facebook'ta ki saçma sorunlar..
S.a Arkadaşlar..
Facebook profilim bug mı oldu acaba ?
Sorun tam olarak şu: Ben arkadaş listemdeki kişileri görüyorum. Fakat onlar benim profile girdiklerinde
arkadaş olarak görünmüyorum "arkadaş olarak ekle" butonu çıkıyor. Ayrıca arkadaş olduğum kişilerin
listesinden 5 dk içerisinde çıkıyorum. Anlayacağınız kimsenin arkadas listesinde değilim, üstelik sohbet çalışmıyor. Ayriyeten duvarımdaki tüm gönderiler bir anda kayboldu. Profilim
bug a düşmüş olabilir mi ? Yetkililere mail atsam sorun düzelir mi,
sizce ne tür mail atmalıyım?

Benimle aynı sorunu yaşayan veya bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarım lütfen konuya yanıt gönderin. Sorunu hep beraber çözmeye çalışalım.
Teşekkürler..

_ardaa

_ardaa

Üye
aynı sorunu olmasa bile bende türlü türlü sorun yaşıyorum, facebook hesabım kendi kendi hiç bilmediğim sayfaları beğeniyor, bana mesaj geliyor bakıyorum ama mesaj yok bazen yaptığım yorumlar çıkmıyor, arkadaşlarımdan biri mesela 2 gün önce bir resim paylaşmış o resimde bazen 5dk önce paylaşıldı gibi şeyler yazıyor, anlayacağın sorunlar aynı olmasa bile baya sorunlu bir yazılım bu facebook çok şükür öyle 7/24 oraya takılan biri değilim istediği kadar sorunlu olsun kırk yılda bir ya girerim ya girmem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt