E7^Symbian Evols Fp3 [01.12.2012]

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
aynı klasorlerı attıktan sonra fotoğraf düzenleyici gelmez ki usta sonuç aynı olmaz mı ? orjınal udayı ztn alsaydım sılıcegım uygulamalar, dılleri falan ztn silicektim ztn.

fotoğraf düzenleyici udadadır gelir. sen aktar sonra dilleri sil

OmerulFarukTurk

OmerulFarukTurk

Üye
tamam abi. ama sen dosyalara c hafızası kazanmak için küçültmüşsün orjınalı kullanınca sıkıntı yapmasın ? demek istediğini şimdi anladım abi :D neyse akşam flashlıcam dosyalar olusturuldu :D

nihat özvariş

nihat özvariş

Üye
Pirogramalri kast etmedim sadece hane 5800 müzük calari günceleme yapilinca bu yenilik geliyor
işte ona benzer bu uyguladiniz modlar igili örnek müzik calar sadece hafiza karta music kilasörü okunsun txt uzantili dosyasina komut atiyorsun ona benzer müzik cala rcalma listesini secen derken kilasör calma listesi yapma teşekürler

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
tamam abi. ama sen dosyalara c hafızası kazanmak için küçültmüşsün orjınalı kullanınca sıkıntı yapmasın ? demek istediğini şimdi anladım abi :D neyse akşam flashlıcam dosyalar olusturuldu :D
ee onu diyorum orijinal uda ile flaşhlıyamazsın ama içini benim hazırladığım udaya aktarırsan olur

- - - Eklendi - - -

Pirogramalri kast etmedim sadece hane 5800 müzük calari günceleme yapilinca bu yenilik geliyor
işte ona benzer bu uyguladiniz modlar igili örnek müzik calar sadece hafiza karta music kilasörü okunsun txt uzantili dosyasina komut atiyorsun ona benzer müzik cala rcalma listesini secen derken kilasör calma listesi yapma teşekürler

işte o dediğin uygulamayı editlemekle alakaladır

achambo

achambo

Üye
bunu yüklicem çok güzelmiş saolun niyeti bozdum ilk yüklediğim cfw olucak hadi hayırlısı

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
achambo

achambo

Üye
%70 hata verdi şimdi

- - - Eklendi - - -

oldu çok saol çok güzel şimdi uygulamaları yüklicem bidaha : ))))

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
achambo

achambo

Üye
bunda mifleri joshlog ile yapsak olur mu bazı cfw lerde sorun çıkıoda
sorun yok maximod yüklüyorum:)

achambo

achambo

Üye

olmadı zaten:) maximod yükledim sorunsuz çalışıyo:)
10 tane efekt değiştirdim kullanıyorum megoo toggle yükledim

hatta kullandığım efekt

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
güle güle kullan kardeş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt