Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Edit: Gece modu özelliği güç tasarrufunu açtığında kamera açılmıyor, bir tür bug var, o yüzden normal modda kullanıyorum sorun yok.
Gece modu başlatma - sonlandırmayı kapalı konuma getirin (h)

Onu kastetmedim, yeni windows sürümlerinde eski yazılım paketleri yok, eski yazılımların bazıları bu sebeple yüklesende düzgün çalışmayabiliyor.

Bununla ilgili ne yapılabilir, güvenli ve iş görecek bişeyler var mı acaba :hmmm
Operadan Başka tarayıcı yok maslef. Opera server'ı site yapısını uygun hale getirip bizlere sunuyor.

• Beğen
Tepkiler: PALA.

Hasand.

Hasand.

Üye
Yil 2024 bir efsane daha hayata döndü gibi nadir renk yeşil
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Cool
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Cadillac34 ve PALA.

Cadillac34

Üye
Yil 2024 bir efsane daha hayata döndü gibi nadir renk yeşil
Bu hangi telefon?

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
N8 nokia nın çıkardığı en iyi symbian 3 telefon 1. nesil içinde. Hiçbirinde 15 GB depolama hafızası ve 12 mp kamera yok. Ayrıca hdmi çıkışı da var.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
N8 nokia nın çıkardığı en iyi symbian 3 telefon 1. nesil içinde. Hiçbirinde 15 GB depolama hafızası ve 12 mp kamera yok. Ayrıca hdmi çıkışı da var.
Evet 1. Nesilde öyle. E7-00 aynısı klavyeli ve ekranı daha iyi . Daha büyük . 808 2.neslin en iyisi 41 mp kamera çift çekirdek işlemci 16 gb depolama , fm transmitter desteği vs vs

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
Hasand.

Hasand.

Üye
Resimde yazıyor 603. Fena değil ama hafızası ve kamerası iyi değil. N8 den başkası yalan.
Evet degil ama eski cihazlari seviyorum
Mesaj birleştirildi:

Evet 1. Nesilde öyle. E7-00 aynısı klavyeli ve ekranı daha iyi . Daha büyük . 808 2.neslin en iyisi 41 mp kamera çift çekirdek işlemci 16 gb depolama , fm transmitter desteği vs vs
808 ile e7 ye denk gelmedim ama uygun yollu düşerse ekleyecem koleksiyona mesela bu cihaz 8800 sirocco anakarti yok gorsellik vitinlik olur ancak

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Geçen n8 fiyatlarına baktım iyice koleksiyonluk olmuşlar. 3000 5000 tl arası fiyatlar. Yıllar önce 150 tl ye almıştım.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı

Üst Alt