Çoklu Paylaşım Evett beklenen hile geldi Green farm 3

Sponsorlu Bağlantılar

funk141494

funk141494

Üye
baska klasor yokki .config device felen var

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ya ana klasöre atacaksın, C yi seçtiğin anda çıkan bölüme

fotoda E kök dizinini görüyorsun, sen C kök dizine atacaksın

funk141494

funk141494

Üye
abi faceden felen reisim atsam seninde 2 gündür kafanı şişirdim kusura bakma :) :D

Emrgncy

Emrgncy

Üye
abi faceden felen reisim atsam seninde 2 gündür kafanı şişirdim kusura bakma :) :D
Bak kardeşim yukardaki fotoda parches klasörü görünüyor, o klasörün aynısından senin C kök dizininden var, onun içinde rompatcher ın yamaları bulunur, verdiğim patches.zip dosyasının içindeki klasörü aç ve içindeki üç yamayı da C deki patches klasörüne at, artık rompatcher uygulamasını çalıştırınca üç yama göreceksin üçünü de aktif et tamamdır....

funk141494

funk141494

Üye
Bak kardeşim yukardaki fotoda parches klasörü görünüyor, o klasörün aynısından senin C kök dizininden var, onun içinde rompatcher ın yamaları bulunur, verdiğim patches.zip dosyasının içindeki klasörü aç ve içindeki üç yamayı da C deki patches klasörüne at, artık rompatcher uygulamasını çalıştırınca üç yama göreceksin üçünü de aktif et tamamdır....

abi sinirden telefonu felen fırlattım gtti bosşver bilgi için saol kafanı şişirdim kusura bakma nese iyi günler teli hacklemesemde olur dediği harfi harf yapıyom olmuyo nese yinede saol bilgiler için ...telefon ekranı çatlamış sorunu kökten çözmüş olduk :)

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
abi sinirden telefonu felen fırlattım gtti bosşver bilgi için saol kafanı şişirdim kusura bakma nese iyi günler teli hacklemesemde olur dediği harfi harf yapıyom olmuyo nese yinede saol bilgiler için ...telefon ekranı çatlamış sorunu kökten çözmüş olduk :)
Yazık olmuş :(

funk141494

funk141494

Üye

abi sonunda oldu be yardımların için teşekür ekran giitti ama mese vana gelcene mala gelsin......:):):):):)

kardes yardım edebilirmisin

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Mavi2580

Mavi2580

Üye
signed olan sorcerer yok mu, unsigned olduğunu sonra fark ettim, teknoloji konusunda pek bilgim olmadığından, telefonu hacklemeye cesaret edemedim yanlış yaparım diye de ondan soruyorum, signed yoksa da canınız sağolsun arkadaşlar

gecetaşı

Üye
ya beyler Allah rızası için şu green farm 3 türkçe linki atarmısınız nokia 5800 için

eflatun987

eflatun987

Üye
ya beyler Allah rızası için şu green farm 3 türkçe linki atarmısınız nokia 5800 için
verdigin linkler icin tesekkurler. Forumdaki olmus. varsa bende istiyorum. Hileli versiyonu olsa iyi olur...
Green farm 3 hileli versiyonunu buldum. İngilizce para hilesine gerek duymuyor. Kendiliginden 0 ucretli istemedigin kadar alabilirsin. Tek sorun nasıl link verebilirim. Az once oynadım. Yardım ederseniz link verebilirim.

yasin213

yasin213

Üye
verdigin linkler icin tesekkurler. Forumdaki olmus. varsa bende istiyorum. Hileli versiyonu olsa iyi olur...
Green farm 3 hileli versiyonunu buldum. İngilizce para hilesine gerek duymuyor. Kendiliginden 0 ucretli istemedigin kadar alabilirsin. Tek sorun nasıl link verebilirim. Az once oynadım. Yardım ederseniz link verebilirim.
Mobilden mi indirdin?

eflatun987

eflatun987

Üye
Mobilden mi indirdin?
evet
Para hilesi diye yanlıs yazmisim. Simdi fark ettim.
Para 9999
altın hileli versiyon (kendiliginden ucretsiz)
istedigin kadar indirebiliyorsun.
En son 999.999.999 altın olabiliyor. Harcadıkca eksiliyor ama tekrar ucretsiz alabilirsin. 18 leverde takıldım. Lever atlamadan gorev vermiyor. 6 bolum aldımmı bitiriyorum galiba 8400 param kaldı. Gorevleri parayla gectim.
:zuhaha:
(. Koyma)
-F.ull green farm3- diye aratınca tesadufen buldum Nokia 5800 diye indirdim.

yasin213

yasin213

Üye
evet
Para hilesi diye yanlıs yazmisim. Simdi fark ettim.
Para 9999
altın hileli versiyon (kendiliginden ucretsiz)
istedigin kadar indirebiliyorsun.
En son 999.999.999 altın olabiliyor. Harcadıkca eksiliyor ama tekrar ucretsiz alabilirsin. 18 leverde takıldım. Lever atlamadan gorev vermiyor. 6 bolum aldımmı bitiriyorum galiba 8400 param kaldı. Gorevleri parayla gectim.
:zuhaha:
(. Koyma)
-F.ull green farm3- diye aratınca tesadufen buldum Nokia 5800 diye indirdim.
Opera ile indirmişsen en yukardaki linke basılı tut. "Kopyala" seçeneği gelecektir. Sonra kopyalayıp buraya yapıştırırsın.

eflatun987

eflatun987

Üye
ucbrowser kullaniyorum

Son düzenleme:

Üst Alt