Evet beyler I-Doser ile karşınızdayım

Sponsorlu Bağlantılar

DrugHacker

DrugHacker

Üye
Anesthesia anestezi dozu oluyor sanırım, nasıldır deneyen varmı?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Anesthesia anestezi dozu oluyor sanırım, nasıldır deneyen varmı?
Onu da denettim kardeşim :D Ağrı kesici niyetine kullanılıyor genellikle. Zaten ingilicze açıklamasında da ağrı kesici diyor ;)

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Bu idoser dozları ücretli yazıyor.

Son düzenleme:
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tüm dozlar bunun içinde mi?
Tüm dozlar içinde değil çünkü her hafta yeni bir doz paylaşılıyor. İçinde 100 e yakın doz var. Ayrıca extreme dozlar denilen seri var onun da istek karşılığı dozlarını ekliyorum.

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Zamanında çok idoser kullandım. Baya etkili olur eğer kendinizi vererek dinlerseniz. Ozellikle uyku problemine Sleep dozu çok iyi. Ayrıca Tranquila dinledikten sonra mayhoş bi duruma giriyorsunuz :ehe Tekrar başlasam mı acaba :ehe

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Zamanında çok idoser kullandım. Baya etkili olur eğer kendinizi vererek dinlerseniz. Ozellikle uyku problemine Sleep dozu çok iyi. Ayrıca Tranquila dinledikten sonra mayhoş bi duruma giriyorsunuz :ehe Tekrar başlasam mı acaba :ehe
Her türlü desteği veririm kardeşim :D Başlamalısın bence :D Yeni dozlar denemediğin dozlar vardır eminim :D

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Tüm dozlar içinde değil çünkü her hafta yeni bir doz paylaşılıyor. İçinde 100 e yakın doz var. Ayrıca extreme dozlar denilen seri var onun da istek karşılığı dozlarını ekliyorum.
Ben verdiğin linkten torrent olarak indircektim turuncu siteden.
Yükleme bitince chrome da sekmeler açılıyor.

Bir de torrent indirme ne kadar sürer? Dosyalar nereye gider indirme bitince?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Ben verdiğin linkten torrent olarak indircektim turuncu siteden.
Yükleme bitince chrome da sekmeler açılıyor.

Bir de torrent indirme ne kadar sürer? Dosyalar nereye gider indirme bitince?
Linkler sağlam kardeşim senin tarayıcı kaynaklı bir hatadır. Direk indirip rar dan çıkararak torrent e eklersin. Diğer soruların için google a arat kardeşim ya basit iş torrent kullanmak. Tıklıyorsun açılıyor belgelerime kaydediyor.

• Beğen
Tepkiler: Gulu Gulu
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Arkadaşlar her ne şekilde olursa olsun Torrent dosyası paylaşılmamalı dikkat ediniz lütfen.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar her ne şekilde olursa olsun Torrent dosyası paylaşılmamalı dikkat ediniz lütfen.
Kusura bakma abi en kısa zamanda halletmeye çalışcam. Peki bu torrent i paylaşan sitenin linkini bırakabilir miyim?

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Torrent dosyaları kural dışı kardeşim her türlüsü kısa bir süre önce açıklamıştım part part paylaşmak zorundasınız. Yoksa burada koyduğumuz kuralın bir anlamı kalmaz. Telif hakkının yanı sıra P2P dosya paylaşımı yasak. :polis:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Abi 5 gb lık dosyayı 8mb internet ile nasıl upload edeyim :D Sil abi konuyu artık napalım kural dışı olacağına cezamıza katlanırız :D

DrugHacker

DrugHacker

Üye
Niye siliniyormuş ?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Torrent dosyaları kural dışı kardeşim her türlüsü kısa bir süre önce açıklamıştım part part paylaşmak zorundasınız. Yoksa burada koyduğumuz kuralın bir anlamı kalmaz. Telif hakkının yanı sıra P2P dosya paylaşımı yasak. :polis:
Özel mesajdan link atmak yasak mı? :eller:

Üst Alt