Evet beyler I-Doser ile karşınızdayım

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Evet beyler I-Doser ile karşınızdayım
Başlıkta belittiğim gibi I-Doser hakkındaki bilgileriniz nelerdir ve benim gibi arada kullanan ya da bağımlısı olan?
Ben bizzat uzun zamandır bikaç dozunu kullanıyorum. Önce ne kadar güçlü olduğunu belirtmek amaçlı birkaç video göstereyim de başlamadan önce bazı dozlarda nelerle karşılaşabileceğinizi görün.!
Tavsiye 1: Kesinlikle korku verici dozları kullanırken tek başınıza olmayın yanınızda biri olsun
Tavsiye 2: Kulaklığınız kaliteli (adamların önerdiği kulaklık 500 dolar civarındaymış) ve kulağına hiç ses gelmeyecek şekilde sessiz ortamda yüksek seste dinleyiniz.
Tavsiye 3: Gözleriniz hiç ışık gelmeyecek şekilde kapalı olsun. (Ben otobüste uyku vericiyi kullanırken normal kapatıyorum) varsa eğer bir bezle örterseniz iyi olur.
Tavsiye 3: Bazı dozlarda videonuzu çekmeyi unutmayın :D
Tavsiye 4: Başınıza geleceklere önceden hazır olun.
Tavsiye 5: Dozların ne işe yaradığını öğrenmeden kullanmayın.
Tavsiye 6: Dozların bazıları küçük, orta ve yüksek olarak ayrılmaktadır. Küçükten başlayınız.
Tavsiye 7: Her doz arası mutlaka reset dozunu dinleyiniz.
Tavsiye 8: EPİLEPSİ (SARA) HASTALARI KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE DENEMESİN. nÖBET GEÇİRTEBİLİR KALICI ETKİLERİ OLABİLİR.
Tavsiye 9: Başınıza gelebilecek her türlü olaydan kesinlikle sorumluluk size aittir :D
Benden sizlere gelsin :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Evet beyler videolar ile en korkunç olan GATES OF HADES'i az çok anlattım sanırım diğerlerini youtube dan bulabilirsiniz ;)
Evet arkadaşlar telif hakkı ve torrent paylaşımının yasak olması sebebiyle sadece pm den paylaşım yapıyorum. Konu altında yazarak istekte bulunabilirsiniz. Hem 4.7gb lık dev arşivi hem de herhangi bir dozu talep edersiniz ben de atarım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, Enes ve Serhan

çaminci

çaminci

Üye
bildigim kadarıyla müzikle bazı duyguları yaşatıyor sana korku gibi vs.

badmus

badmus

Üye
Muzigi kullanarak frekanslar sayesinde beyindeki bazı bölgeleri harekete geçirerek dinleyene dinledigi muzige gore duygular yasatıyormuş. Benim bilgim bu yönde. Ayrıca elindeki dozları da beklerim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Ben arada kullanıyorum bu yöntemi. Şimdi bilim adamları duygular sırasında beyin frekanslarını kaydederek bunu seslere dönüştürmüşler. Çok acayip cızıltılı ve dalgalı seslerden oluşuyor. Ben senede 4 kere 30 saatlik yolculuk yapıyorum otobüs ile malum okuyorum. Otobüste hayatta uyuyamam ama uyku getireni dinlediğim zaman 5 dk sonra uykum geliyor. Daha onlarcası var elimde ama çoğunu korktuğum için denemedim mesela Hands Of God felaket bişeymiş :D

çaminci

çaminci

Üye
Ben arada kullanıyorum bu yöntemi. Şimdi bilim adamları duygular sırasında beyin frekanslarını kaydederek bunu seslere dönüştürmüşler. Çok acayip cızıltılı ve dalgalı seslerden oluşuyor. Ben senede 4 kere 30 saatlik yolculuk yapıyorum otobüs ile malum okuyorum. Otobüste hayatta uyuyamam ama uyku getireni dinlediğim zaman 5 dk sonra uykum geliyor. Daha onlarcası var elimde ama çoğunu korktuğum için denemedim mesela Hands Of God felaket bişeymiş :D
gerçekten işe yarıyor mu yahu mp3 şeklinde link uplarsan memnun olurum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Tabi ki yarıyor fakat işte dikkat etmen gereken yanları var. Mesela gözler kapalı olmalı ve kulaklıkla dinlerken başka sesler gelmemeli sadece oraya odaklanman lazım. Youtube da özellikle GATES OF HADES ve HANDS OF GOD videolarını izlemenizi öneririm. Şu an pc de değilim. Geçince hepsini tek tek paylaşcam kardeşim

badmus

badmus

Üye
Paylaşımını bekliyorum kardeşim. :oke:

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
Abi bide reser müzigi varmıs hepsi ile atsana ölüm hissi fln :)

Serhan

Serhan

Üye
Ben anlamadım olay ne biri anlatsa ? :D

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Abi bide reser müzigi varmıs hepsi ile atsana ölüm hissi fln :)
Yasal olarak yayınlananların hepsini paylaşcam kardeşim
Ben anlamadım olay ne biri anlatsa ? :D
Olay şimdi bu İ-Doser dediğim gibi seslerden oluşan mp3 dosyaları. Bunlarla çeşitli duygulara girebiliyorsun. Mesela uyku getiren, uyku açan, zihin açan, korku veren, mutluluk veren hatta narkoz vereni bile var :D

• Beğen
Tepkiler: Serhan
@bluesky@

@bluesky@

Üye
Değişik bişeydir kendileri :hmmm

çaminci

çaminci

Üye
bi ara hatta ereksiyon hissi bile veren vardi huhuhu beybi :D

• Beğen
Tepkiler: heathrow
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
bi ara hatta ereksiyon hissi bile veren vardi huhuhu beybi :D
Şu an upload etmeye çalışıyorum hepsi var kardeşim bende ama baya boyutu var aralarından eleyip part part eklemeye çalışıyorum. Telif hakları nedeniyle çoğu yerden kaldırılmış. Bizim sitede paylaşan vardı onun linkleri paramparça olmuş :D

çaminci

çaminci

Üye
Şu an upload etmeye çalışıyorum hepsi var kardeşim bende ama baya boyutu var aralarından eleyip part part eklemeye çalışıyorum. Telif hakları nedeniyle çoğu yerden kaldırılmış. Bizim sitede paylaşan vardı onun linkleri paramparça olmuş :D
haa bekliyom neyse :D

Gazİnternet06

Gazİnternet06

Üye
Ben baya bi buldum seninkileri bekliyorum ölüm hissini denedim fena oldum sonlara doğru çok manyak bir hisdi restartı dinledim su an düzeldim diğerlerini bekliyorum
Huhuhu beybi :) :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Şu adil kullanım kotası yüzünden sorun yaşıyorum kardeşim. Paylaşım gecikebilir. Şu an zaten upload kotasına takıldım

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Beyler benim upload larda sıkıntı çıktı ama benim indirdiğim torrent dosyasını buldum birazdan konuya sabitliyorum nasıl yükleyeceğinizi de detaylı anlatacağım. Konuyu daha geniş yapcam inşallah

heathrow

heathrow

Üye
herkes merakla bekliyor üstad :)

Üst Alt