Evet beyler I-Doser ile karşınızdayım

Sponsorlu Bağlantılar

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
İnternette baya şeyler dolaşıyor. Ben pek araştırmadım sadece her çıkanı ekliyorum. Sizin isteğiniz doğrultusunda bulup mesajda linki atarım

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
İnternette baya şeyler dolaşıyor. Ben pek araştırmadım sadece her çıkanı ekliyorum. Sizin isteğiniz doğrultusunda bulup mesajda linki atarım

Eskiler baya iyiydi. Yenilerden bi örnek verir misin?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Bi arkadaşın önerdiği yerçekimsiz ortam hissi iyiydi uçurum kenarı var öyle bikaç tane aklıma gelmedi şimdi yüzlerce doz var :D

Enes

Enes

Üye
Ben denemeyi çok düşündüm ama bir türlü tam karar veremedim dosyayı da indirdim duruyo öyle. Bazı çekincelerim var beyine bu kadar kolayla bir mp3 ve bir kulaklıkla hükmetmeyi becerebilmek varsa her türlü istediklerini yerleştirebilirler.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Ben denemeyi çok düşündüm ama bir türlü tam karar veremedim dosyayı da indirdim duruyo öyle. Bazı çekincelerim var beyine bu kadar kolayla bir mp3 ve bir kulaklıkla hükmetmeyi becerebilmek varsa her türlü istediklerini yerleştirebilirler.
Orası doğru ama ben hiçbir yan etki görmedim hem kendimde hem bir başkasında. Herkesin kendi şahsi kararı kardeşim

Anil-D

Anil-D

Üye
yok be hicbisi yaptigi yok oyle kafan bozuk oldugunda kullan tmmdir

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
@@@DiAbLo@@ 4 gblık dev arivi atar mısın? Bir de mutluluk, cesaret, zerogravity.

Ek olarak; virüs yok demi?

@Safak

@Safak

Üye
Ben arada kullanıyorum bu yöntemi. Şimdi bilim adamları duygular sırasında beyin frekanslarını kaydederek bunu seslere dönüştürmüşler. Çok acayip cızıltılı ve dalgalı seslerden oluşuyor. Ben senede 4 kere 30 saatlik yolculuk yapıyorum otobüs ile malum okuyorum. Otobüste hayatta uyuyamam ama uyku getireni dinlediğim zaman 5 dk sonra uykum geliyor. Daha onlarcası var elimde ama çoğunu korktuğum için denemedim mesela Hands Of God felaket bişeymiş :D
ben dinledim ve birsey olmadi

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Gates of Hades'i kapalı ortamda kendini vererek dinle sonrasını gör. Veriyorum diye kandırma gerçekten vermeye çalış

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Sonra da el ayak tutulmuş vaziyette 10 dk açılmasını bekle :D

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr ve tinasoft
Haluk.

Haluk.

Üye
Astral seyehat dozunu atarmısın ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
    Konu Sahibi
Buyur kardeşim içinde iki tane var biri normal doz diğeri ise aşırı olan doz. Normal etki ettiğinde bir süre sonra aşırıya geçersin.

Haluk.

Haluk.

Üye
eyvallah sağol

Üst Alt