ı doser-hakkında ne bilyoruz?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
    Konu Sahibi
ı doser-hakkında ne bilyoruz?
Arkadaşlar öncelikle ı doser i bilmeyenler için tanıtalım:

I doser bir tür bilgisayar programıdır ve mantığı şöyle işler;
İnsan yaptığı her farklı şeyde beyninden farklı frekans ta dalgalar yayar.I-doserin prensibi ise kulaklıktan beyne gönderdiği alfa ve beta dalgaları ile bu frekansları düzenler yani kısacası sizi o işi yapıyormuşcasına kıvama getirir.

Örnek verecek olursak
Alchol dozunu alırsanız sanki içki içmiş gibi sarhoş olursunuz...
Ve en iyi yanı hiçbir yanetkisinin ve zararının olmaması...

Kullanımı:
İlk önce söylemem gerekirse yasal olarak fiyatı çok yüksek bu yüzden torrent indirmenizi tavsiye ederim(eğer bilgisayarınz yok veya yatağınız bilgisayara uzak ise kullanacağımız dozlarım mp3 leride mevcuttur araştırıp indirebilirsiniz)
Kullanmadan önce uygun şartları yaratmalısınız:
Sessiz ve ışıksız bir ortam
Kimsenin sizi rahatsız etmemesi
En uygun zaman akşamdır eğer gündüz yapmak istiyorsanız gözünüze havlu veya ışığı engelliycek bi bez olmalı.
Rahat bir yatak
Ve en önemlisi konsantrasyon(olacağına inanmalı ve sadece sese konsantre olmalısınız)olmassa yapamassınız

Evet şartları yerine getirdiysek başlayalım

İlk önce yatağa uzanıp kulaklıklarımızı takıyoruz(sadece kulaklıktan dinlemelisiniz yoksa olmaz)ve programdan doz seçip playa basıyoruz.yaklaşık 10.cu dakkasından sonra etkileri görülmete başlar sese acayip derecede konsantre oluyoruz sadece sesi dinlemeliyiz ve bitince hangi dozu aldıysak etkileri çıkıyo

Sakın denemeden olmaz demeyin gerçekten oluyo ben ve kardeşim denedik ben narkoz dozunu aldım ve bittiğinde hiç birşey hissetmiyor kolumu dahi canlatamıyordum inanmayan denesin kardeşim ise alkol dozunu aldıktan sonra zor yürüyodu

Anlatması benden denemesi sizden
Deneyenler tecrübelerini paylaşırlarsa iyi olur

İYİ DENEMELER...

----------Eklendi @ 20:04:35 ---------- Yazıldı @ 19:23:24 ----------

denemeyen bin pişman bu arada uyarayım epilepsi ve sara hastaları dinlemesin kesinlikle

Kedi Yavrusu

Üye
bunların asıl üretimi tedavi amaçlı zaten.
çeşitli dozlar var, çoğu bünyede az veya çok etki ediyor.
yalnızca gerektiği zaman kullanırım.
oruç tutarken başım ağrıyorsa, hap yutamayacağım için kullanırım.
uykum tutmayınca insomniac super strong ile uyurum.
bazen de çeşitli dozlarını dinlerim.
ama şu gates of hades'i yerse dinliycem bi gün.

yararlı olduğu kadar, gereksiz bazı dozları da var.
misal orgazm dozu. işe yaramıyor mu? yarıyor evet, ama sırf orgazm olmak için 60 dakika elektrikli süpürge sesi dinleyeceğime açar p*rno izlerim.
başım ağrıdığında oruç tutmamın dışında gider hap yutarım mesela.

yeni başlayan arkadaşlara tavsiyem, gates of hades ile hands of god'dan başlamayın. özellikle gates of hades. bünyenize ters etki yapar.

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
    Konu Sahibi
ama sırf orgazm olmak için 60 dakika elektrikli süpürge sesi dinleyeceğime açar p*rno izlerim. :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
iPhone a yüklemiştim :D fena ya.. :D

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
    Konu Sahibi
bazıları yok canım olurmu canım felan diyolar ancak işin aslı konsantrasyon

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Mutluluk veren formülünü dinlemiştim :D Uyumamak için ne kadar direttiysem de olmadı, uyudum :D Süpürge sesi gibi değil. Gate of Hades yani ölüm hissi vereni dinliyorsan o süpürge sesi dediğin şey ,savaş sesine dönüşüyor. Mutluluk formülünde ise şelaleler,kuş sesleri vs. duyuyorsun.

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
    Konu Sahibi
uyumak için insomniac kesinlikle tavsiyemdir 100% etkili ama kalktıktan anca 30-45 dakka sonra dıkkatınizi toplayabilirsiniz

mstf_l

mstf_l

Üye
bunların mp3 lerini nerden bulabilirim herkesin bilgisayarı yok malum :)

Kedi Yavrusu

Üye
bunların mp3 lerini nerden bulabilirim herkesin bilgisayarı yok malum :)
burada hepsini 320bitrate şeklinde çok kaliteli olarak bulabilirsin.

mstf_l

mstf_l

Üye
neyse ben bunları bi cafe ye gittigimde indiririm fazla buyuklermis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt