en iyi kamera n9 de

Sponsorlu Bağlantılar

moondial

Üye
mesele at gözlüğünde...

Necmati

Necmati

Üye
3-5 tane fandroid geliyo spam mesaj atıp gidiyo bunların gerçek üye olduğundan da şüpheliyim ben. :hmmm

----------Eklendi @ 14:13:10 ---------- Yazıldı @ 14:10:33 ----------

Gayet uygun bi adap var zaten?
ben neyin adaplı olup olmadığını biliyom hadi yoluna devam et

Del Rey

Del Rey

Üye
En iyi kamera seçilmedi. En hızlı çekime ve deklanşöre sahip kamera seçildi.

pRime.

pRime.

Üye

ben neyin adaplı olup olmadığını biliyom hadi yoluna devam et
Ben de biliyorum, ne yapıcaz şimdi?

----------Eklendi @ 17:46:13 ---------- Yazıldı @ 17:40:22 ----------

Güzel kardeşim bak seninle bir derdim yok benim yanlış anlama lütfen ama buraya gelip saçma sapan mesajlar yazan adamlar bizim sabrımızı taşırıyor gelip bana üslup muhabbeti yapma lütfen. Burda birkaç kişi muhabbet ediyoruz düzgünce konuşuyoruz biri ordan geliyor spam mesaj gibi atıp tutuyor, kavga çıkarmaya çalışıyor.

----------Eklendi @ 17:49:03 ---------- Yazıldı @ 17:46:13 ----------

mesele at gözlüğünde...
Bir spam mesaj daha...

-Psygnosis-

-Psygnosis-

Üye

Güzel kardeşim bak seninle bir derdim yok benim yanlış anlama lütfen ama buraya gelip saçma sapan mesajlar yazan adamlar bizim sabrımızı taşırıyor gelip bana üslup muhabbeti yapma lütfen. Burda birkaç kişi muhabbet ediyoruz düzgünce konuşuyoruz biri ordan geliyor spam mesaj gibi atıp tutuyor.

Prime, N9'ün üstünlüğü gerek özellik, gerekse kamera bakımından zaten bazı resimler ile ortadadır. Yakında da 2.6 saniye hız ile ilgili olan video gelecektir. O zaman hoşgeldin Meego diyeceğiz :)

Necmati

Necmati

Üye

Güzel kardeşim bak seninle bir derdim yok benim yanlış anlama lütfen ama buraya gelip saçma sapan mesajlar yazan adamlar bizim sabrımızı taşırıyor gelip bana üslup muhabbeti yapma lütfen. Burda birkaç kişi muhabbet ediyoruz düzgünce konuşuyoruz biri ordan geliyor spam mesaj gibi atıp tutuyor, kavga çıkarmaya çalışıyor.

----------Eklendi @ 17:49:03 ---------- Yazıldı @ 17:46:13 ----------

Bir spam mesaj daha...
Kardeşim bak senle bir derdim yok ama gelene geçene ters davranıyosun farkındayım bunun burası bir forum kimseye ters davranmak zorunda değilsin insanlar bilmiyor olabilir kimseyi sert dille konuşamassın uyaramassın bu işi ancak yöneticiler yapar .

pRime.

pRime.

Üye

Kardeşim bak senle bir derdim yok ama gelene geçene ters davranıyosun farkındayım bunun burası bir forum kimseye ters davranmak zorunda değilsin insanlar bilmiyor olabilir kimseyi sert dille konuşamassın uyaramassın bu işi ancak yöneticiler yapar .
Sen de sürekli kavgacı tiplerle uğraşsan sen de böyle olurdun etrafına bak bi diğer konulara bak bi ben sert davranıyorum onlar mı bizi çileden çıkarıyor? Bir ara symbian^3 forumu böyleydi ki hala var birkaç kişi, şimdi burası...

Necmati

Necmati

Üye

Sen de sürekli kavgacı tiplerle uğraşsan sen de böyle olurdun etrafına bak bi diğer konulara bak bi ben sert davranıyorum onlar mı bizi çileden çıkarıyor? Bir ara symbian^3 forumu böyleydi ki hala var birkaç kişi, şimdi burası...
tamama da kardeşim sen uğraşmak zorunda değilsin sende üyesin oda üye lafmı attı edersen şikayet yönetici gereğini yapar ha belki seni yanlış anlamıştır vs. onları sert dille uyarmak zorunda değilsin anlamıyorsa hiç takma .

pRime.

pRime.

Üye

tamama da kardeşim sen uğraşmak zorunda değilsin sende üyesin oda üye lafmı attı edersen şikayet yönetici gereğini yapar ha belki seni yanlış anlamıştır vs. onları sert dille uyarmak zorunda değilsin anlamıyorsa hiç takma .

Tamam kardeşim haklısın. :)

• Beğen
Tepkiler: Necmati
Uruloki

Uruloki

Üye
buyrun burda hızı belli hem çekim hem netleme hemde işleme

Necmati

Necmati

Üye
Gerçekten Çok iyi bayıldım N9'yaaaa

Uruloki