En hizli internet 3g kimde 2011 olsun lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

oskis

Üye
    Konu Sahibi
En hizli internet 3g kimde 2011 olsun lütfen
3 operatör den hangisi en hizli interneti sunuyor şu anda we inceleyebilcegim bi site warmi 2011 test yapilmiş hali we 3 operatöründe hizlari kac şunuda belirtiyim telefondan internet için bunlar

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bulunduğunuz yere göre değişir. Eğer kapalı bir sokakta iseniz pek bir verim alamazsınız. Yani operatör değil çekim yeri.

oskis

Üye
    Konu Sahibi
tmm normal şartlarda dielim ozman yani taksim meydaninda

AS_MU

AS_MU

Üye
Avea

dert91

Üye

utkukoc

Üye
vodafone diyorum..avea bursa merkezde dahi 3g yok...bilginize. ayrıca istanbul kartal 3g yine yok avea nın..nerelerde var cok merak ediyorum.sanki dag bası yazdıgım yerler.bilginize........

MetQ7

MetQ7

Üye
1.Avea
2.Vadafone-Turkcell

Msfk

Msfk

Üye
bulunduğun yere göre değişir.

phasan

phasan

Üye
vodafone en iyisi

vic353

vic353

Üye
isatnbulu bilmem ama balıkesirde denedik aynı yerde aynı telefon vodafone en hızlı. ama aldığın pakete göre değişir hız. netteki testlere de pek inanma. adam iphone 3gs ile 3 küsür mbps hıza uaşıyor birde diyor 44 mbps veriyorlar yalan filan diye .bilmiyorki elindeki alet maximum 3,6 ya izin veriyor :ehe

angel_eren

angel_eren

Üye
avea diyen arkadaşların bi halttan anlamadıkları belli.... türkcel ve vodafon cok iyidir kesinlikle şaşmayın...

By Savliusta

By Savliusta

Üye
avea en hızlısı şu an ısparta merkezde ikincilikte turkcell geliyo vodafone ise yerlerde sürünüyo ıspartada

phasan

phasan

Üye
vodafone en iyisi

Cixor

Üye
Vodafone

cix_can-61

Üye
1. En yüksek hızı sadece mobil modemle yapabilirsin
2. Turkcell 3g ihalesinde a class sertifika aldı vodafone b avea ise c yani en hızlı turkcell
3. Ve son olarak hız testini yapabilmeniz için aynı hız sınırı verilmiş olmalı çekme kuvvetleri aynı olmalı yani siz bu testten sağlıklı sonuç alamazsınız.

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bunlar cıhazın maximum verimini gösterir. Dikkat ederseniz altta küçük yazı ile birşey yazar. Şebke ve bulunduğunuz yere göre değişiklik gösterebilir . Yazar , yani bu hıza ulaşmanız imkansız.

zaza

zaza

Üye
avea en hızlısı şu an ısparta merkezde ikincilikte turkcell geliyo vodafone ise yerlerde sürünüyo ıspartada

vodafone kullananlar genelde kotasını aşar bu yüzden hız yavaşlar kotam dolmadan önce bilgisayar kadar hızlıydı kotası dolduğu halde youtube den kesintisiz ayrılmış 15-20 dakikalık filmleri rahatça izliyorum

vodafone luların genelinde hızı yavaştır sebebi ise kotayı aşmaları ben ayda 1gb kullanıyorum gayet güzel yavaş diyenler kesinlikle kullanmamıştır ben sürekli cepten giriyorum bugüne kadar şikayet ettiğimi gördünüzmü :D

Uruloki

Uruloki

Üye
vodafone diyorum ama kotayı aşmadan birde cihazım 7,2 mbps e kadar çıkabiliyor ama pc ye takarsam 10 oluyor o ayrı valla o hızla youtube da ttnet netlimitsiz tarifeden hızlı yüklüyor

phasan

phasan

Üye
arkadaşlar en hızlısın vodafone ve en ucuzu vodafone bence snırısız 8 tl

Üst Alt