Telefon Tavsiyesi En fazla 600 TL'lik Akıllı telefon öneriniz

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
En fazla 600 TL'lik Akıllı telefon öneriniz
Arkadaşlar Konudan'da anlaşıldığı gibi En fazla 600 lira olan ve 600 liralık en güzel Telefon önerilerinizi bekliyorum.

>600 lira üzerinde olan Telefonları kesinlikle önermeyin,Önerenleri Şikayet ederek Uzaklaştırın.

>Konu ile alakasız,Gereksiz ve Beni kötü düşürecek Yorum yapmayın Ki; zaten Adminler bu konuda çok titiz,Yorumlarınızı bekliyorum :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Lenovo a7000 galiba o fiyatdi. Çek vs. İndirim bulursan Gm 4g

djhiguramos

djhiguramos

Üye
lenovo a7000 i o fiyata veriyorlarsa kaçırma yoksa

AktivasyoneL

Üye
lenovoa7000 var bende gayet memnun um soru sorabılırsın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ikinci el düşünür müsün
bide marka takıntın yoksa r9c bir süre işini görebilir ama şarj konusunda emin değilim
gm android one alabilirsen kaçırma
via v3 işini görebilir üzeceğini sanmıyorum (hiç casper kullanmadım k

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 550 Tl ye fly ıq 459 Intruder buldum 13 mp kamera 1 GB Ram 1.3 Ghz android kitkat sizce nasıl ?

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
:hmmm Ama fly daha kaliteli

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
FLY IQ459 Intruder

djhiguramos

djhiguramos

Üye
hayırlı olsun diyelim o zaman biz iyi günlerde kullan :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Lumia 820 ve Alti

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Tam bir fiyat performans ürünü
sağ ol
4. Telefonum olacak
arkadaşın attığı lenova eğer 600 tl den aşşağı ise öyle bir tel bulamazsın :bangin: zaten ram ve işlemciye baksan fly ın onun yanında hiç kaldığını anlardın ondaki özellikler nerdeyse 1000tlye satılan e7 ile eşit :oha:

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın attığı lenova eğer 600 tl den aşşağı ise öyle bir tel bulamazsın :bangin: zaten ram ve işlemciye baksan fly ın onun yanında hiç kaldığını anlardın ondaki özellikler nerdeyse 1000tlye satılan e7 ile eşit :oha:
Hayır Baba göre Fly Daha şık ve kaliteli ayrıca Lenova Kaliteli malzeme kullansa o telefon o fiyata olmaz

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Hayır Baba göre Fly Daha şık ve kaliteli ayrıca Lenova Kaliteli malzeme kullansa o telefon o fiyata olmaz
şıklık diyorsun ama arkada fly yazınca herkes de amma şık tel diyor :D :D
ayrıca lenova'nın o fiyata olduğuna hala inanamıyorum kaliteli malzeme dediğin de işlemci anakart vb ztn hazır almışlar snapdragon 410 ztn sadece ekran dandiktir ki o kadar da olsun bir zahmet

JustWatch34

JustWatch34

Üye
    Konu Sahibi
şıklık diyorsun ama arkada fly yazınca herkes de amma şık tel diyor :D :D
ayrıca lenova'nın o fiyata olduğuna hala inanamıyorum kaliteli malzeme dediğin de işlemci anakart vb ztn hazır almışlar snapdragon 410 ztn sadece ekran dandiktir ki o kadar da olsun bir zahmet
Fly kötü bir marka değil birde Flyın ilgi görmemesinden dolayı birde 1-2 yıl sonra fly'a laf edebilecekmisin bakalım :)

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
bu arada çok beğendiysen fly için hayırlı olsun çin malı tanınmayan cihaz çilesi çek biraz :D

byAndroid

byAndroid

Üye
Çok yanlış karar! Fly alınmaz internet dışı kılıf bile bulamazsın. Destek yok güncelleme yok. 1 gb ram 4.2 jeally bean mi kaldı! Alma aldırma

• Beğen
Tepkiler: SoulsEagle
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...