Telefon Tavsiyesi 600 TL'ye kadar Akıllı Telefon Tavsiyesi [Acildir]

Sponsorlu Bağlantılar

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
600 TL'ye kadar Akıllı Telefon Tavsiyesi [Acildir]
Arkadaşlar herkese merhaba;
Bu tatil günleri içerisinde kendime bir smartphone almayı düşünüyorum kısa bir zamanım var fikirleriniz önemli benim için. 600TL cebimde var. Ben 3 4 gündür bayağı araştırdım LG L70 L80 vs olsun. Şikayetler görünce insanın alası kaçıyor ya karar vermiştim aslında. Neyse arkadaşlar forum ahalisinin tavsiyelerini merak ediyorum ekranı kaliteli ve 4.5" civarı falan olsa yeterli benim için telefonda yapacağım işlemler arama yapmak, whatsapp, facebook, youtubeda gezerim bu yüzden ekranı önemli telefonun bir de hill climb racing falan oynarım en fazla yani bu tarz bir telefon önerilerinizi bekliyorum...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Zenfone 5 düşünebilirsin. Gayet performanslı bir cihazdır.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bekleme imkânın varsa bekle derim ama madem acil o zaman Zenfone 5 alabilirsin.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
Bekle derken? Yeni çıkacak bir model mi var?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bekle derken? Yeni çıkacak bir model mi var?
Evet.Zenfone 2 çıkacak ama 600 lira olacağını zannetmiyorum o zamana kadar biriktirip 1000 tl olursa Zenfone2 çok iyi bir tercih olur. 1000 Tl yide kafadan söylüyorum belli olmaz burası TÜRKİYE :D

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
beyler beklemeyeyim o zaman bana birşeyler önerin hadi :d zenfone hariç

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
hacı 600 TL dedik iyi ki :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
KayraBey

KayraBey

Üye
Avea in touch 4

0MG90

0MG90

Üye
600 liraya en iyisi Zenfone. Onu istemiyorsan Moto G var.

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
lumia 820 nasıl sizce?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
hacı emin misin sen ya lumia 820 kamerası işlemcisi çözünürlüğü ve ekranı 525den çok daha iyi teknolojisi eski derken??
selfie kamerası bile yok ayrıca

manyax2007

manyax2007

Üye
Zenfone 5 ilk tercih olabilir

wpfurkan

wpfurkan

Üye
Bence 820 525e on basar. 525 1gb ram hariç normal bir 520. Ekran olsun işlemci olsun kamera olsun hepsi 525'den kat kat daha iyi.
Sadece şarj konusunda 525 belki biraz daha iyi ama yoksa 820'ye rakip bile değil.

lazye

lazye

Üye
Moto g tartışmasız bence lolipop ta aldı :)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Neyse arkadaşlar forum ahalisinin tavsiyelerini merak ediyorum ekranı kaliteli ve 4.5" civarı falan olsa yeterli benim için telefonda yapacağım işlemler arama yapmak, whatsapp, facebook, youtubeda gezerim bu yüzden ekranı önemli telefonun bir de hill climb racing falan oynarım en fazla yani bu tarz bir telefon önerilerinizi bekliyorum...[/SIZE]

Bu listede kamera yoktu? Kamera işin içine girince 730/735 öne çıkar.
820 2-2.5 senelik bir telefon neticede. Ha 525/820 ikilemi içinde kalsam kesinlikle 820 derdim.

MaxipmaN

Üye
moto g,zenfone istemiyosan lumialara bak

Arisklaus

Arisklaus

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar MOTO G, LUMİA 730 vs. diyorsunuz da bunlar MOTO G fiyatlarına bakıyorum 800 TL falan indirimli bir yer varsa link atar mısnız? Lumia 730 nereden temin edebilirim mesela satış?

98farom98

98farom98

Üye
Zenfone 5 olabilir