Yardım En çok veri tasarrufu yapan tarayıcı hangisi?

Sponsorlu Bağlantılar

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
En çok veri tasarrufu yapan tarayıcı hangisi?
Arkadaşlar maalesef telefonumda kotalı internet var ve daha 1 hafta varken paketin süresinin dolmasına bitiveriyor video falan izlemememe rağmen. Veri ayarlarından baktım en çok Safari tüketiyormuş. Buna bir çözüm bulmam gerekiyor. 2GB netim var. Sizlerden isteğim iPhone 5S'im için en iyi veri tasarrufu yapan internet tarayıcısı önermeniz. Yardımlarınızı için şimdiden teşekkürler...

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Opera Max Kullan

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Opera Max mı öyle bir tarayıcı yok hocam Opera Mini mi demek istediniz baktım da AppStora
Arkadaşlar bi baksanız bu ios bölümü neden böyle ya, eskiden windows phone bölümündeydim anında 5 kişi cevap atardı burası ölmüş

mabdussamed

mabdussamed

Üye
üst tarafta kopya verilmiş zaten opera tarayıcılarına bakın. Olmadı herhangi bir tarayıcının mini sürümü de işinizi görebilir

• Beğen
Tepkiler: KinG Tornado
osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
üst tarafta kopya verilmiş zaten opera tarayıcılarına bakın. Olmadı herhangi bir tarayıcının mini sürümü de işinizi görebilir
Yani ben bu konuda bilgisi olan insanların olacağını düşünüyorum ama yanılmışım gerçekten ios forumu berbat durumda insanlık olarak neyse tşk ederim yinede

mabdussamed

mabdussamed

Üye
Yani ben bu konuda bilgisi olan insanların olacağını düşünüyorum ama yanılmışım gerçekten ios forumu berbat durumda insanlık olarak neyse tşk ederim yinede
birazcık sabretseniz yardım edecekler mutlaka gelir

baskahmet

baskahmet

Üye
Opera mini kardeşim;)

manyax2007

manyax2007

Üye
Opera indir turbo modunu aç ;)

oguzxw

oguzxw

Üye
Opera Coast Tarayıcı Var

Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Bana kalırsa kotayı artır

oguzxw

oguzxw

Üye
Evet para varda ben artırmıyorum gece gece iyi güldüm :D
Ben S4 Mini Kullanıyorum Chorme Yüklü Hep Ondan Nete Girerim Clash Oynarım Hep Hergün İnternette Dolaşırım Bana 1 Ay 1 GB Yetiyor Sana Nasıl 2 GB Yetmiyor Anlamış Degilim :D

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Hocam
Ben S4 Mini Kullanıyorum Chorme Yüklü Hep Ondan Nete Girerim Clash Oynarım Hep Hergün İnternette Dolaşırım Bana 1 Ay 1 GB Yetiyor Sana Nasıl 2 GB Yetmiyor Anlamış Degilim :D
ah bi bilsem safari 150mb yemiş daha 3 gün oldu sıfırlayalı verileri günde 50 mb. Ne video izledim ne de öyle fazla siteye gitdim. İnstagram face whatsap twitter uygulamalarını kullandım toplasan 50mb etmiyor onlar tamamda bu safaride bi gariplik var az önce opera mini yükledim şuan iyi gidiyor

oguzxw

oguzxw

Üye
Hocam

ah bi bilsem safari 150mb yemiş daha 3 gün oldu sıfırlayalı verileri günde 50 mb. Ne video izledim ne de öyle fazla siteye gitdim. İnstagram face whatsap twitter uygulamalarını kullandım toplasan 50mb etmiyor onlar tamamda bu safaride bi gariplik var az önce opera mini yükledim şuan iyi gidiyor
Benim Babam iPhone5 Kullanıyor Fox TV Uygulamasından Canlı TV Bile İzledi Sürekli Facede İnternette Bide Paketi 1 GB 1 Ayda Zor Bitiriyor Acaba Yükledigin Bir Uygulama Gizlicemi Yapıyor Bunu Garip

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
Benim Babam iPhone5 Kullanıyor Fox TV Uygulamasından Canlı TV Bile İzledi Sürekli Facede İnternette Bide Paketi 1 GB 1 Ayda Zor Bitiriyor Acaba Yükledigin Bir Uygulama Gizlicemi Yapıyor Bunu Garip
Hocam telefonu yeni aldım belki ondandır. Düzene girdi gibi. Bakalım izlemedeyim. Uygulamadan olacağını sanmıyorum çünkü hangi uygulamanın ne kadar kullandığını yazıyor.

oguzxw

oguzxw

Üye
Hocam telefonu yeni aldım belki ondandır. Düzene girdi gibi. Bakalım izlemedeyim. Uygulamadan olacağını sanmıyorum çünkü hangi uygulamanın ne kadar kullandığını yazıyor.
İnşallah ondandır da sorunun çözülür bu arada hayırlı olsun

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Opera Software ASA: Opera Mini web tarayıcı

Bunu kullan safari ve Chrome den daha iyi safari çok fena veri harcıyor.

osmanmert94

osmanmert94

Üye
    Konu Sahibi
İnşallah ondandır da sorunun çözülür bu arada hayırlı olsun
Teşekkür ederim. Kötü bir android ve harika bir windows phone deneyiminden sonra bir çılgınlık yapıp ios deneyeyim dedim memnunum genel olarak

Üst Alt