[Emanuele Colombo] Dukto R5 v5.02(1) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
[Emanuele Colombo] Dukto R5 v5.02(1) Symbian^3 Signed
Uygulamayla bilgisayarınız ve cep telefonunuz arasında Wi-Fi dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Bilgisayara kurulacak uygulama için yandaki bağlantıyı tıklayınız:

Yenilikler:
Dukto R5 release for Symbian Belle phones. Updated work with Belle Refresh and FP1.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: wormax.io_oyuncusuSPEED, darklife123, efeler38 ve 7 diğerleri

arslanla

arslanla

Üye
:tşk:

SSnıper

SSnıper

Üye
Teşekkürler

tempestshine

tempestshine

Üye
Teşekkürler :)

MERTKILIC

MERTKILIC

Üye
Arkadaşlar bu interneti yer mi wifi nin

kcr

Üye
Arkadaşlar bu interneti yer mi wifi nin

Yemez. Modemi internetten bağımsız bir nevi yerel santral haline getiriyor. Hatta internet bağlantısı olmasa bile modemin kablosuz özelliği açık olduktan sonra cihazlar arasında aktarım yapabilirsin. Sadece pc-telefon değil, iki pc arasında da aktarım hızı müthiş.

• Beğen
Tepkiler: Sensation
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
Teşekkürler

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Teşekkürler

bilgehann1991

bilgehann1991

Üye
psikopat bişey ellerin dert görmesin kabloyu tak çıkar tak çıkar bi hal olduydum çok iyi oldu bu :) :aha:

• Beğen
Tepkiler: Sensation

staluer

Üye
sorunsuz.teşekkürler.

scorpioali

Üye
sonsuz tesekkurler. Eline saglık

celilcemre

celilcemre

Üye
sonsuz tesekkurler. Eline saglık

azattt

azattt

Üye
bu program nasıl kullanılıyor :)cevap vereçek biri yok mu

darklife123

Üye
bu program nasıl kullanılıyor :)cevap vereçek biri yok mu
Arkadaşın vermiş olduğu programları uygun şekilde yükle -pc için ve telefon için olan- daha sonra iki yerden de programı açıyorsun, dosyayı göndereceğin mesela telefonun ıp sini bilgisayarda açmış olduğun programda "ıp connection" tıkladığında yere yazıyorsun daha sonra göndermek istediğin dosya resim vs uygun yerden seçip yolluyorsun(bir kaç deneme yanılma yöntemiyle sıkıntı kalmaz)

bende yeni denedim ve dehşet hızlı, pratik buldum. klasör bile gönderebiliyorsun. temiz iş doğrusu sağ olasın dostum

• Beğen
Tepkiler: azattt

Nucar44

Üye
Opera mobile v12.00(2258) ile çakışma oluyor bende... Mesela dukto ile pc den birşey aldıktan veya birşey gönderdikten sonra Opera açılmıyor bende. Aynı problemi yaşayan var mi acep?

• Beğen
Tepkiler: Jan
Jan

Jan

Üye
Bende indirdim de bi deneyip sana cvp yazarım kardeşim

• Beğen
Tepkiler: Nucar44

Üst Alt