Elveda ponduçç

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Elveda ponduçç
Selam.
Keşke bu yazıyı telefondan yazmak zorunda kalmasaydım.
Ama artık ayrılık vakti geldi.

Öncelikle neden başlıkta ponduçç yazdığımı belirteyim.:)

birkaç arkadaş bana pondusss değil de ponduçç diye hitab etti günlerce. :) ben de onları çok sevdiğim için başlığa ponduçç yazdım. :)

Gelelim konumuza.
Nasıl oldu bilmiyorum fakat bi şekilde kendimi burada buldum. Iyi ki de bulmuşum. Tatilimi tatil yaptınız. Yaklaşık 1,5 ay boyunca telefon elimden düşmedi. Tuşları soyuldu.:D
günüm foruma girmekle başlayıp forumdan çıkmakla bitiyordu.
Yapacak başka bir şeyim yoktu.
Burası, beni ayakta tuttu.

Ilk günlerde sadece cep telefonları genel ve android bölümlerinde aktiftim. Sonraki günlerde nasıl olduğunu bilmediğim bir halde çoğu yerde aktif olmuştum.
Hemşerimin(tuba_erva) cep telefonlardaki konusundan eray(bluetoooth) ve lütfullah'ın(sehriyar) hoşgeldin konularını hatırlıyorum. Ve Oğuzcan'ın asla unutamayacağım kutlama konusunu. Çok güzel günlerdi.

Sonuçta bir öğrenciyim ve derslerim nba'den, ps3'den, la liga'dan ve maxicep'den daha önemli.
Hafta sonları girmeye çalışacağım.

Herkez kendine iyi baksın. Hakkınızı helal edin, iyi forumlar:bye:

Öncelikle Oğuzcan'a ve ardından pelin_'e, hemşerime(tuba_erva), aziz pirim'e(electr0), Eray'a(sakaryalı_54), diğer Eray'a(bluetoooth), Onur'a(mareşal), pisantalyalıya(inşallah kızmaz:D), murat abiye(greenmile),akif'e('patron), gönlümün üyesine(kingmor),enver'e, mert'e(revengeful),zaza'ya,necmi'ye(necmati),atakan'a(caglet),serdar'a(uribaju),Hasan'a(uruloki),gökhan'a(gökhan_f9)onurgünay'a,semih abiye(61semih),hakan abiye(franzliszt),Challenger'a,the Gespent'e,feyza'ya(dafny), minoo'ya,nalcam22'ye, talip'e ve adını hatırlayamadığım them_ck'e sonsuz teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva, Dafny, Elektr0 ve 1 kişi daha

'Enver'

'Enver'

Üye
okuyana kadar canım çıktı
helal olsun :)

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
pisantalyalı haa yazdım :dry:

----------Eklendi @ 04:10:54 ---------- Yazıldı @ 04:10:01 ----------

özleyeceğiz seni ponduççç güle güle

greenmile

greenmile

Üye
kendine iyi bak kardeşim her zaman bekleriz

61semih

61semih

Üye
yazıda karakterlerden okuyamadım tam olarak ama anladıgım kadarıyla pek gıremıyeceksın heralde gunluk yasamından dolayı,heralde dogru anlamısımdır,veda mesajı gıbı yazmıssın ama gırersın be arada gunde 5 dakka gırsende olur :) ozletme kendını fazla.senın gıbısı az forumda.herkez kendınden bılmemkac yas buyuk kısıyle lanlu lunlu saygısızca konusuyor,sokakta gorseler onunu ılıklerya neyse sen boyle degılsın aılen ıyı yetıstırmıs senı.görüşmek üzere

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
Uruloki

Uruloki

Üye
ya fuki ne iş bak bende sınava hazırlanıyorum ama elvade demiyorum kardeşim yapmayın böyle forumu bırakan bırakana

Elektr0

Elektr0

Üye
Aziz pirim Sen hep aklımdasın unutuLacak adam degilsin... bekliyor olacaz seni sabah Pm lere devam :)

----------Eklendi @ 08:33:31 ---------- Yazıldı @ 08:32:15 ----------

ya fuki ne iş bak bende sınava hazırlanıyorum ama elvade demiyorum kardeşim yapmayın böyle forumu bırakan bırakana
katılmamak elde degil katılıyorum yaa gitmeyin beaa :ağlarım:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
girmeye çalışacağım ama göremeyince merak etmeyin diye yazdım.

Dafny

Dafny

Üye
Kesik kesik anladım :D
İyi çalış derslerine :)
Özle bizi :bye3:
Biz sana teşekkür ederiz.

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
kandırıyo yaaa
dün gece burdaydı :ehe:
duygu sömürüsü yapma :ehe:
:op:

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
Ara ara yazarım.

Çok çok özlüyorum :) gitmem gerekiyor :bye:

'Patron

'Patron

Üye
güle güle kendıne ıyı bak ama abartmayın arada kafanızı dınlendırın.

Cestus

Cestus

Üye
selamdan sonrasını okumadım ama gitme pondusss hani romanımızı okuyacaktın :(

Cestus

Cestus

Üye
pm at. haftasonlari okurum.

----------Eklendi @ 23:10:58 ---------- Yazıldı @ 23:07:45 ----------

peki gidiyorum. :(

gitme kal be yanımda şurada baş ucumda ben seni :D şakala şaka gidene kaldemem asla ama özletme arada gel sen tam buramızdasın <3

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
    Konu Sahibi
geldim :) arada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...