Ekran Koruyucu Film Gerekli Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

cesurpolis61

cesurpolis61

Üye
Flimsiz ekranda leke daha fazla olur sürekli silmek durumundasın bende hem flim hem kılıf telde zerre hata bulamazsın

meg1ddo

meg1ddo

Üye
ekranin kirlenmesi terlenmesini cok abartiyorsunuz bence, oyle olunca pantolona yada tisortume surtuyorum ekrani tamamdir temizlendi, ne kadar rahatsiz edici olabilirki, ayrica ekranin uzeri jelatine gore daha kaygandir daha rahat temizlenir cam oldugu icin, jelatin de daha zordur temizlenmesi. Sirf kirlenmesi veya terlemesi yuzunden jelatin takma olayi bana cok sacma geliyor.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Çizilmemesi açısından gerekli bence :oke:

mtoyanik

mtoyanik

Üye
bende de vardı çıkardım resmen 625 in görünümünü bozuyormuş. Telefon daha hoş görünmeye başladı çıkardıktan sonra :)

layuhti

Üye
Bu telefonlarin her şeyi ekrani bence. Çizilmemesi için kullanmak gerekli. Çünkü çizilince hic bir anlami kalmiyor telefonun

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Jelatin ekranı bulanıklaştırıyor ama koruyor gerçekten :oke:

xennon

Üye
6 aydır 625 kullanıyorum bu süre içinde hiç kılıf jelatin vs kullanmadım telefonu anahtarla birlikte aynı yere koyup kullandım ekranı temizleyip baktığımda hala ilk günkü gibi ancak köşeleri kapatan bi kılıf kullanmanızı tavsiye ederim ben 2 kere düşürdüm köşesi çok kötü görünüyor şuan kapak alıp bide koruyucu alıp halletmeyi düşünüyorum onu da.

Symbianizer

Symbianizer

Üye
6 aydır 625 kullanıyorum bu süre içinde hiç kılıf jelatin vs kullanmadım telefonu anahtarla birlikte aynı yere koyup kullandım ekranı temizleyip baktığımda hala ilk günkü gibi ancak köşeleri kapatan bi kılıf kullanmanızı tavsiye ederim ben 2 kere düşürdüm köşesi çok kötü görünüyor şuan kapak alıp bide koruyucu alıp halletmeyi düşünüyorum onu da.
Yine de tedbiri elden bırakmayın derim :islik

SLH.55

SLH.55

Üye
L920 gerek var mı jelatine,bu videodan sonra dusunmuyorumda :D
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Symbianizer

Symbianizer

Üye
:ehe
Hiçbir Nokia da gerek yok aslında ama tedbir :islik

zbahadir

Üye
Zamanla cebe sok çıkar kılıfa sok çıkar mutlaka erozyona uğruyor. Hem o reklamlarda gösterilen özelliklerin bizim ekranlarımızda ne derece kullanıldığını bilmiyoruz. Adam su geçirmez telefon alıyor su geçiriyor. Çekiçle kırılmayan ekranlar öyle bir durum oluyor ki ufacık bir düşme de kırılabiliyor. Ekran koruyucu sadece çizilmeyi engellemiyor düşme anında ekranı kavrayarak çatlamasını veya hızlı düşme sonucu kırılmasını da önleyebiliyor.

Aradan bir kaç yıl geçtikten sonra jelatini çıkardığınızda elinizde hala pırıl pırıl bir ekranı olan bir telefonunuzun olmasını istemez misiniz? Hele ki elden çıkarmayı düşündüğünüzde albenisi çok olur. :)

Jelatin kullan, kullandır ve kullanmaya özendir.
Sonuçta bir telefon nereden baksanız 1000 TL az para değil Türkiye şartlarında.

• Beğen
Tepkiler: SLH.55
vedat1966

vedat1966

Üye
10-15 TL. 6 Ayda bir değiştiriyorum. Arkadaşım sende 3 ayda bir değiştir. Kafan dinç olsun. Ekran koruyucusuz kullanma.

• Beğen
Tepkiler: SLH.55

zbahadir

Üye
3 film 14-15TL temizleme bandıyla beraber. Bulunduğunuz yerde pahalıysa netten alabileceğiniz yerler var.

Üst Alt