Ekran kartı driver ı

Sponsorlu Bağlantılar

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
    Konu Sahibi
Ekran kartı driver ı
arkadaşlar bende bir ekran kartı var modeli gigabayte gt420 2gb 128 bit bilen bilir iyi bir ekran kartı ama ben bunu pc ye taktım aradan biraz zaman geçti format attım driver cd sini kaybettim gigabayte nin int sitesinden driverini indirmeyi denedim her seferinde gerekli donanım bulunamadı diyor bende kaldım anakarttaki ezik ekran kartına ne yapmam gerekiyor yardım edin

turkishield

turkishield

Üye
arkadaşlar bende bir ekran kartı var modeli gigabayte gt420 2gb 128 bit bilen bilir iyi bir ekran kartı ama ben bunu pc ye taktım aradan biraz zaman geçti format attım driver cd sini kaybettim gigabayte nin int sitesinden driverini indirmeyi denedim her seferinde gerekli donanım bulunamadı diyor bende kaldım anakarttaki ezik ekran kartına ne yapmam gerekiyor yardım edin

burada choose your os yazan yerde işletim sistemini seçip Europa olrak indir dedin mi ?

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
    Konu Sahibi

burada choose your os yazan yerde işletim sistemini seçip Europa olrak indir dedin mi ?
Bütün revler de 1 2 3 hepsini hepsinde bütün yerlerde indirdin

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Nvidia'nın kendi sitesinden indirin.

turkishield

turkishield

Üye
benim bilgisayar Intel ekran kartını kurmadan nvidia kurulmuyor mesela..önce ana ekran kartını yükleyin gibi bişey diyor..önce Intel ekran kartını sonra nvidia yüklüyorum ben

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
    Konu Sahibi
Benim ana karttaki ekran kartı yüklü bende intel i3 kullanıyorum ama öyle birşeye rastlamadım

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Arkadaşlar güzel kardeşime yardımcı olabilir misiniz rica etsem :tebessüm: ben pc den tam anlamıyorum da kardeşimin sıkıntısını çözebilir misiniz acaba?

• Beğen
Tepkiler: MYGDYNAMO
goldenheros

goldenheros

Üye
1. Doğru sürücüyü indirdiğinden emin ol.
2.En güncel sürücüyü kur.
3.Eğer uygun donanım bulunamadı hatası alıyorsan en eski sürücüyü kur ve güncelleme yap.
4.Sorun devam ediyorsa bir sonraki güncellemede düzelir.|| Bu tür sorunlarla karşılaştık sorun yok rahat ol :) ||

MYGDYNAMO

MYGDYNAMO

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım şu şekilde oldu internet Explorer dan önce java yı indirdim sonra nvidia nın sitesine girdim orda sürücüleri indir diyordu tıkladım model numarası flan hepsini düzgün işaretledim indir dedim vede oldu
Yardımcı olmaya çalışan herkeze teşekkürler

goldenheros

goldenheros

Üye
Sorun yanlış sürücüyü kurmanmış :)

Üst Alt