E6 - YkPkY BelleRefresh Final - RM-609 Güncelleme 23.01.2013

Sponsorlu Bağlantılar

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
abi ben yazı tipini değiştiriyorum fakat bir süre sonra teli kapatıp açınca yazı eski halini alıyor. belki fontta sorun vardır diye düşündüm birkaç font denedim ama sonuç aynı. lütfen yardımcı olur musunuz?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
o uygulayla ilgili bi sorun,her zaman yapmıyor.daha iyi bir uygulama henüz bulamadım.yazılım içine koyduğum fontuda herkes beğenmiyor.bu uygulamayla da en azından font hevesini gidermiş oldum.

musluu

musluu

Üye
bunu yüklerken uygulamalırım gidermi?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
gider

hidayet02

hidayet02

Üye
Abi Telefonun Tarayıcısı Hariç Herşey 10 Numara Ellerine Sağlık. Ama Tarayıcıdan Sürekli Atıyor. Telefonun Tarayıcısını 3-4 Dakika Anca Kullanıyorum. Sürekli Atıyor. Varmı Bunun Bir Çözümü?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
o rami cok sistigi icin oluyor.mobil site disinda sitelere giriyorsundur.ben cok girecegim zaman opera mobile kullaniyorum.donanimsal bir sorun anlayacagin

hidayet02

hidayet02

Üye
o rami cok sistigi icin oluyor.mobil site disinda sitelere giriyorsundur.ben cok girecegim zaman opera mobile kullaniyorum.donanimsal bir sorun anlayacagin

Abim Eskiden Böyle Bir Sorun Olmuyordu. Maxicep Mobil Laight Tema'da Bile Hemen Atıyor Tarayıcıdan Toplamda 5 dk Maxicepde Gezinemiyorum. Bu Yüzden 5 Aydır Kullanmadığım Opera'ya Dönüş Yaptım...

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
abi senin telefon usb bellek okuyor mu?
Resimde okuyor gözüküyor.ben de gittim nokia için kablo aldım flashı taktım(4,8,16gb) hiç birini açmadı. Eğer seninki açıyorsa nasıl açıyor yada kaç gb açıyor?bir sınırı var mı?lütfen yardımcı olur musun?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
en son 16 taktim taniyor.dişardan harici adaptör takinca 500.gblik harddiski bile çalıştırırsın

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Benimki neden hiç birini oku muyor? Sen kablodan baska birsey takıyor musun?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
hayir.orjinal kablo kullanıyorum

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Kısa bir kablo değil mi?bir tarafı telefon için bir tarafı usb için?kabloyu değistirdim yine olmuyor.

behzatN

Üye
Çok güzel çalışmalar emekleriniz için öncelikle çok teşekkürler. Çok acemi olan biri için E6 Belle sürümünden bu sürüme nasıl geçeceğini anlatan bir konu başlığı var mıdır? biraz inceledim az çok ne yapacağımı anlamış gibiyim. Ancak 5 adet rar dosyasından hangilerini kullanacağımı çözemedim.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ben teşekkür ederim.forumda yada googlede nokia belle flash atma konularına bakarsan birçok anlatım mevcut.rar"ların hepsini indirip kuracaksın.konuları okkursan azçok anlarsın.kolay gelsin takıldığın yerde sorabilirsin

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Güncellendi

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Abim Teşekkür Ettim :)

- - - Eklendi - - -

Abi önceki cfw deki hata bunda da var onu yükledikten sonra müzik dinlerken ses yüksekliği açmak için yanlıslıkla dengeye girdim ve %25 sağa kaydı diyorum bende soldan neden ses az geliyor :) yenisini atarak çözmüştüm sorunu bundada deneyim dedim ama gene aynı sorun denge kısmana girdikten sonra müzik çalardan atıyor.. müzik çalara ilk açılışta kütüphaneyi yenilerken diskte yer yok hatası.. daha öncede hafıza kartındaki müzikleri görmüyordu music yerinde olmasına ragmen onu depo hafızasına atarak çözmüştüm.. sorunlarım bunlar abi saolasın :)

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Yazılım için teşekkürler Yakup Abi...
Bir sorum olacak bu arada: Ben de e6 için yazılım düzenlemeyi düsünüyorumda yeniden baslat modunu nasıl düzelttin ve kulaklık ses sorununu nasıl hallettin?Lütfen bana yardımcı olur musun Yakup Abi!

HsnCnKly

HsnCnKly

Üye
Neyse boşver artık vazgeçiyorum kendim bulurum sen yine de saol...

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
:))
mobil girdiğim için veremedim.bu aralar pek ilgilenemedim.ameliyatlıyım çünkü belden.

bunları uygula.kendi düzenlediklerim

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Abi önceki cfw deki hata bunda da var onu yükledikten sonra müzik dinlerken ses yüksekliği açmak için yanlıslıkla dengeye girdim ve %25 sağa kaydı diyorum bende soldan neden ses az geliyor :) yenisini atarak çözmüştüm sorunu bundada deneyim dedim ama gene aynı sorun denge kısmana girdikten sonra müzik çalardan atıyor.. müzik çalara ilk açılışta kütüphaneyi yenilerken diskte yer yok hatası.. daha öncede hafıza kartındaki müzikleri görmüyordu music yerinde olmasına ragmen onu depo hafızasına atarak çözmüştüm.. sorunlarım bunlar abi saolasın :)
sağ sol ayarıyla hiç oynama abim.onu düzenleyemedim çünkü.
hafıza kartınıda denememiştim.bi bakayım

- - - Eklendi - - -

görsel resimler güncellendi

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

komut dosyasına şimdi baktım bi sorun yok.daha öncesinde ben sorunsuz kullanıyordum.klasörün adı Music olmayacak,direk Müzik olacak birde.türkçe yani

lemale

lemale

Üye
bana sadece açılış animasyonu şeffaf hava durumu kılıt ekranı saati gıbı bı kacı lazım bu mumkunmu acaba :)