E6 - YkPkY BelleRefresh Final - RM-609 Güncelleme 23.01.2013

Sponsorlu Bağlantılar

beck4us

Üye
usta ben effects klasörünü bulamadım. yeni yapıyorum bu işleri biraz yardımcı olun :) Nokia E6 Anna Belle Refresh

- - - Eklendi - - -

xplore yüklü

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
xplore c: effects.biraz daha dikkatli bakmanı isterim

haramaco

Üye
cvf yi nasıl atabilirim hiç bilmiyorum anlatabilir yada yönlendirebilirmisiniz

haramaco

Üye
eğer eklentilerdeki dosyaların hepsini yüklemek istesem nere atacağım mesala ıphone sohbeti yükleyecegim cfw ile birlikte mi atacağım.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
iphone sohbeti diğer dosyaların içine attığın zaman değiştirilsinmi diye sana sorar zaten.değiştirip çak flashı

haramaco

Üye
saolasın sonunda yazılımı yükledim biraz geç oldu ama her neyse bu arada temayı beğendim çok güzel temayı paylaşabilirmisin şimdiden teşekkürler

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
saolasın sonunda yazılımı yükledim biraz geç oldu ama her neyse bu arada temayı beğendim çok güzel temayı paylaşabilirmisin şimdiden teşekkürler
Buyur arkadaşım

haramaco

Üye
tema içln tesekkürler yine bir kac bisey soracağım galiba en çok sorunu olan benim telefona format atınca efectler gidiyor formattan sonra aynı efectl nasıl tekrar koyabilirim arsivde varmı?varsa adı nedlr?

Birsey daha, yazılımdan sonra sesi yükseltmeme rağmen (ekolayzer dahil) kulaklıktan çok az ses çıkıyor bu sorunu nasıl halledebilirim?

Çok sorunum olduğu için kusura bakmayın eğer yardımcı olursanız sevinlrim. Şimdiden çok teşekkürler...

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
format atarsan gider.format atana kadar flash at daha iyi.yeni yazılımı yayınlıyacağım.onu bekle.

haramaco

Üye
Yeni yazılımla ilgili bir kaç bişey söyleyeceğim

bu yazılımda yükledikten bir süre sonra sonra ovi dahil Qt tabanlı uygulamalar calısmıyor

sonra kulaklık sesi az çıkıyor

yazılımı yaparken bunları değerlendirebilir misiniz?

Bu arada efect klasörünü tekrar yerine koyunca efectler çalıştı.

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
ovi dahil bütün uygulamalar çalışıyor sorunsuz.ovi mağazasını güncelledinmi

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
Yeni yazılımla ilgili bir kaç bişey söyleyeceğim

bu yazılımda yükledikten bir süre sonra sonra ovi dahil Qt tabanlı uygulamalar calısmıyor

sonra kulaklık sesi az çıkıyor

yazılımı yaparken bunları değerlendirebilir misiniz?

Bu arada efect klasörünü tekrar yerine koyunca efectler çalıştı.
formattan sonra ovi çalışmaz tüm belle için geçerli.oviyi yeniden yükleyeceksin

- - - Eklendi - - -

güncellendi

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Abicim eline koluna sağlık son güncellemedeki yazı fontları harika olmus sıkıldıkca değiştiririz :))

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Üstte arkadasımızın belirttiği gibi müzik çalarda kulakta az ses geliyor.. nasıl yükseltebiliriz? Bide abi mesajlar ve cevapsızların sesini nasıl açacağız?

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
cevapsızlar ve mesaj uyarı balonu üzerinde çalışıyorum.evet onda bi sıkıntı çıktı.onu isterseniz elinizde bir önceki rofs3 dosyası varsa onunla flashlayın.yoksa bikaçgün idare edin.
pek müzik dinlemediğim için kulaklıkla onu farkedemedim.dinlesemde kısık sesle dinlediğim için farkedemedim.iki önceki normal belle yazılımımda varmıydı böyle bi kısık ses sorunu. artı kutudan çıkan kulaklık dışında başka bi kulaklıkla denedinizmi?bendeki kulaklıkda nokianın kulaklığı başka bi kulaklıkla deneyemiyorum.ve belle refreshin orjinal yazılımındadamı aynı sorun vardı.ona göre değerlendirme yapacağım

ExCLuSiVe14

ExCLuSiVe14

Üye
Abi ben yukarıda belirttigim gibi cfw nin yazı stilini cok begendim ancak dedigin gibiyse bi kac gun beklerim elbette.. Kulaklık olayına gelince bu konudaki önceki cfw de de aynı sorun vardı ses kısık geliyordu hatta yukseltip kıstıkca sesi onleyen bi yazılım varmıs gibi gozukuyor bazı leptoplarda olur kulak zarar gormemesi icin ben öyle dusunmustum ancak dun yeni guncellemeyi yükledim vede aklıma takıldı bugun orjinal surumunu yükledim vede sesin yukseldigini anladım yani kulaklıkla ilgili bir durum degil bende orjinal kulaklık kullanıyorum..

YkPkY

YkPkY

Üye
    Konu Sahibi
normal belledede ses kısıkmıydı ben hatırlamıyorumda.ona göre değerlendireceğim.desteğin içinde ayrıyetten teşekkür ederim

• Beğen
Tepkiler: ExCLuSiVe14