E6 Sol menü tuşunu Kilit Tuşu Yapmak

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
E6 Sol menü tuşunu Kilit Tuşu Yapmak

Resimde de gördüğünüz gibi sol seçim tuşunu kilit tuşu yapmak için zip'in içinden çıkan private dosyasını c ye kopyalayın restart atın çalışsın :) sıkıldığınızda kaldırmak için c/private/200159c0/themes dosyasını silin ve restart yapın. Ev Ekranlarının orjinal haline dönecektir tekrar düzenlersiniz. Herhangi bir sorun yaşamadım kendim kullanıyorum.

Burdan najanaja kardeşimede teşekkür ederim o olmasa yapamıyordum :)

• Beğen
Tepkiler: YkPkY ve najanaja

najanaja

najanaja

Üye
rica ederim kardeşim paylaşım için teşekkürler e6 kullanıcıların eminim işine yarayacaktır ne kadar azınlıkta olsanızda :) alınmak yok haa bu font bana werdiğin fontmu? bide hani ew ekranlarında paylaştıydım ya orda font nasıl görünüyo sence bida bak bakem bi :) o ilk senin ve benim beğendimiz font hani bana minik geldi gibi dediydim ya :) şimdi daha iyi görünüyo haklıymışsın gece gece gözler gittiydi o gün :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
rica ederim kardeşim paylaşım için teşekkürler e6 kullanıcıların eminim işine yarayacaktır ne kadar azınlıkta olsanızda :) alınmak yok haa bu font bana werdiğin fontmu? bide hani ew ekranlarında paylaştıydım ya orda font nasıl görünüyo sence bida bak bakem bi :) o ilk senin ve benim beğendimiz font hani bana minik geldi gibi dediydim ya :) şimdi daha iyi görünüyo haklıymışsın gece gece gözler gittiydi o gün :)
Umarım e6 kullanıcıları merak eder konuya girerlerde yararlanabilirler :) aynen sana yolladığım font kardeşim stropia olan :) senin fontta güzel cidden küçükte değil gece gece gözlerde yoruluyo yani :)

• Beğen
Tepkiler: najanaja
YkPkY

YkPkY

Üye

Resimde de gördüğünüz gibi sol seçim tuşunu kilit tuşu yapmak için zip'in içinden çıkan private dosyasını c ye kopyalayın restart atın çalışsın :) sıkıldığınızda kaldırmak için c/private/200159c0/themes dosyasını silin ve restart yapın. Ev Ekranlarının orjinal haline dönecektir tekrar düzenlersiniz. Herhangi bir sorun yaşamadım kendim kullanıyorum.

Burdan najanaja kardeşimede teşekkür ederim o olmasa yapamıyordum :)

yanlız sadece simge değişiyor,işlev görmüyor

• Beğen
najanaja

najanaja

Üye
  • Beğen
tempestshine

tempestshine

Üye
Ev ekranları eski haline dönmeyecek olsa aslında yüklerim :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi

yanlız sadece simge değişiyor,işlev görmüyor
Belledeyken kullanıyodum işlevide vardı ama refreshe güncelleyince işlevi olmamaya başladı yani kilitlemedi telefonu refresh için farklı dosyalar gerekiyo sanırım

- - - Eklendi - - -

Ev ekranları eski haline dönmeyecek olsa aslında yüklerim :D
Dosyaları gerekli yere attıktan sonra yeniden başlatıcaksın ev ekranları eskiye dönmüyo ki sadece kaldırmak istediğin zaman themes klasörünü silince eskiye döner :)

YkPkY

YkPkY

Üye

belle refresh yaptıysan ondandır sanırım yeni güncellemede çalışmıyor. yoksa eski yazılımda çalışıyordu.
refresh yapmadım,daha doğrusu yapamadım.navide tr sürümü yok,suittede güncelleme görünmüyor,telefonda güncelleme görünüyor,indiriyor fakat yükleme yapmıyor,telefonunuzla uyumsuzdur diyor.benim gibi adama ayıp ediyor nokia.cfw yapma diyor sanırım :D
nokia destek hattına mail attım cevap bekliyorum.

yani tuş kilidi simgesi eski sürümde de çalışmadı.yazılıma gömüp deneyeceğim lakin teli ayarlamakdan artık sıkıldım.yaptımmı yeni yazılıma yapacağım

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Bende çalışıyodu belledeyken sizde niye çalışmadı anlamadım..

tempestshine

tempestshine

Üye
Belledeyken kullanıyodum işlevide vardı ama refreshe güncelleyince işlevi olmamaya başladı yani kilitlemedi telefonu refresh için farklı dosyalar gerekiyo sanırım

- - - Eklendi - - -

Dosyaları gerekli yere attıktan sonra yeniden başlatıcaksın ev ekranları eskiye dönmüyo ki sadece kaldırmak istediğin zaman themes klasörünü silince eskiye döner :)

harbi mi? iyi o zaman :D

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt