E250mi önerirsiniz 6630mu? nolur yardım edin cok kararsız kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bugraa

Üye
    Konu Sahibi
E250mi önerirsiniz 6630mu? nolur yardım edin cok kararsız kaldım
yardım edersenz cok sevinrm neyapcagımı bilmiom:bilmem:

bidamla

bidamla

Üye
yardım edersenz cok sevinrm neyapcagımı bilmiom:bilmem:

Ben 6630 derim .Çünkü istediğiniz programı yükleyebilirsiniz.Kamerası 1.23 olmsına rağmençok güzel resim çekiyor,ayrıca uygun programı yüklediğin zaman MPEG4 üde oynata biliyor.Aviler için >>-SMARTMOVİE-<< programı harika. E 250 hakkında bilgim yok

bugraa

Üye
    Konu Sahibi
ewd E250dede VGA kamera war 640x480 pksel

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6630 çok eski bir telefon. Onun yerine özellikleri daha kötü olsada. Tasarım açısından ve yenilik açısından e250 derim :spr

Exalans

Exalans

Üye
e250 nin çektiği resimleri görsen şok olursun milleti kare kare çekiyor ayrıca aşırı yavaş

matrixugur

matrixugur

Üye
bencde 6630 bikere 3g var :)))

hasisa

hasisa

Üye
tabiki symbian

mservank

mservank

Üye
bak kardeşim eğer telefonun dış görünüşüne önem vermiyorsan 6630 her durumda sana avantaj katacaktır yani kamera olarak iyi 1.23 mp ama diğer 1.23 lere göre daha iyi çekiyormuş 6630 symbian yani oyun program rahatlıkla yükleyebilirsin müzik kalitesi eh işte biraz iyi kendim kullanıyorum sonra e250 de radyo var o avantaj ama yani sen 6630 almalısın kesinlikle 6630 ama sana tavsiyem bence başka telefon ala 1 yıl sonra bıkacaksın yani onun yerine n70 bence çok daha iyi

mservank

mservank

Üye
ayrıca 6630 da 3G var matrixugur arkadaşın dediği gibi yani görüntülü konuşma ama sadece sen başkasının yüzünü görebilirsin bunun için kamerya ihtiyacın var (ön kamera) ama sadece konuşma değil online oyunlar yarışmalar varmış onları oynayabilirsin az kaldı 5 ay sonra burada olur herhalde bi sorun çıkmazsa 3G

Ozan

Ozan

Admin
İkisi arasından 6630 derim yalnız özellik arıyorsanız.
Eğer prestij arıyorsanız bence samsung un sürgü kapakları tek bu konuda :) Özellik olmasa da karizması var

45atono

Üye
telefoncuyum ben e250 bozuluo çabuk ama güzel telefon önermem 6630da idare eder önermem ben 3230 3250 k750i öneririm 3230 uygun fiyatı güzel telefon hem

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
6630 önermememin sebebi. 3 Seneyi geçmiş bir cihaz olması ve bunun sonucunda piyasada sıfırının bulunmaması çünkü 2. el pek tavsiye etmiyorum.

Bunlar yerine 325 YTL'ye K750 almak hepsinden mantıklı bana göre :oke:

fatih58

fatih58

Üye
e 250 güzel alet aslında.ama işte kameraden kaybediyor.keşke 1,3 olsadı havada kapılırdı e250.ama yine de alınabilecek alet.bende diğer arkadaşlar gibi k750 i yide düşün derim.harika bir alet gerçekten.çektiği foto kalitesi dijital foto makinesi gibi.

mstfrcn

Üye
E250 Derim

ali447

Üye
o da sorumu tabiki 6630.bi kere e250 ye oyun,program bulmak mesele.buldan bile yüzde 90 ihtimal açmıyo:konus:

erkan2103

erkan2103

Üye
ya e250'ye para verilirmi:@:@:@:vur:vur:vur:vur:agla

fubuonur

fubuonur

Üye
6630 tabiki bende e200 almayı düşünüyordum hoş kibar telefonda küçük ekranı var simbian yok 6630 harika telefon param olsaydı n70 alacaktım oda daha sonra inşallah n serisi müthiş

OguzKagan

OguzKagan

Üye
Samsung U700

fatih findik

Üye
kardeşim tabiki 6630.düşünme bile

atanfb

Üye
nokıa dan vazgecme hic bi zaman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt