Telefon Tavsiyesi Arkadaşlar Lütfen Yardım Edin Hangi Telefonu Alıcam Karasız Kaldım

Sponsorlu Bağlantılar

ensarrodi

Üye
Bunların arasında bence en iyi iPhone 4 yok ama başka bi önerin varmı dersen pirhana iq plus derim 5.5 inç gorilla glass 3 çözünürlük 720 8 cekirdek 16 GB hafiza 2 GB RAM 2800 m batarya 13 arka 5 mp ön kamera 650 lira civarı videolardan bi incele derim
İoplus tek kotu yanı tam türkçe dgl ama guncellemeyle düzelir bunu yaparlarsa 2. Diskovery vakası yolda demektir hayırli olsun

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
kard
Bunların arasında bence en iyi iPhone 4 yok ama başka bi önerin varmı dersen pirhana iq plus derim 5.5 inç gorilla glass 3 çözünürlük 720 8 cekirdek 16 GB hafiza 2 GB RAM 2800 m batarya 13 arka 5 mp ön kamera 650 lira civarı videolardan bi incele derim
İoplus tek kotu yanı tam türkçe dgl ama guncellemeyle düzelir bunu yaparlarsa 2. Diskovery vakası yolda demektir hayırli olsun
kardesim dedigin telefonu bulamadim ya ya aslinda aklimda discovery mini 2 vardi herkez kotuledi bende vaz gectim

byAndroid

byAndroid

Üye
Piranha IQ bulursun yaz. Hepsiburada var

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
kardesim harbi guzel telefon cok begendim ama dayanikli mi oda var.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
fiyat aralığını biraz arttırabilirsen zenfone 5 al :oke:

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
bi dakika bi bakim hepsi b. dan bakim.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
hepsi eskidi artık kardeş iphone 4 kardeşimde var inan 5 para etmez s3 mini eskidi artık pişman olursun discovery mini 2 için de pek sarmadı telefon senin kararını bilmem ama çok dandik gibi geldi bana al bitane asus zenfone 6 bak keyfine kardeşim biraz daha ekle asus zenfone 5 veya 6 al bunlara taş çıkarır

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
kardesim butce 600 zenfone 5 alabilirim ya bir kere telefon alcam guzel bisey hemen bozulmicak bisey istiyorum zenfone 5 guzel biseye benziyo buna benzer boyle saglam bisey var mi senin onerdigin.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
kardesim butce 600 zenfone 5 alabilirim ya bir kere telefon alcam guzel bisey hemen bozulmicak bisey istiyorum zenfone 5 guzel biseye benziyo buna benzer boyle saglam bisey var mi senin onerdigin.

saglam model olarak o fiyata alabileceğin guzel telefon zenfone 5 dir kardeşim discovery mini 2 aklından bile geçirme kullandım hiç güzel değil

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
saol kardesim soyledigin iyi oldu da sen hangi ozelliginden sikayetcisin hemen mi bozuluyor yoksa kullanimini falan mi begenmedin.

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
turancen

turancen

Üye
Kardeş bu telefon tam istediğin gibi
Samsung Galaxy Core Prime
Snapdragon410 1.2 ghz 4 çekirdek işlemci , 4.5 inç ekranı
adreno 306 ekran kartı (open gl 3 destekli)
1 gb ram
5 mp arka ve 2 mp ön kamera

fiyat : 569 tl

Kingmortall

Kingmortall

Üye
saol kardesim soyledigin iyi oldu da sen hangi ozelliginden sikayetcisin hemen mi bozuluyor yoksa kullanimini falan mi begenmedin.
dokunmatik tepkimesi geç çok beter telefon yapmışlar su anda ekranı kırıldı serviste almanı önermem kesinlikle

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardesim cok saol iyiki bilgilendirdin yoksa nerdeyse discovery alcaktim saol
ka
Kardeş bu telefon tam istediğin gibi
Samsung Galaxy Core Prime
Snapdragon410 1.2 ghz 4 çekirdek işlemci , 4.5 inç ekranı
adreno 306 ekran kartı (open gl 3 destekli)
1 gb ram
5 mp arka ve 2 mp ön kamera

fiyat : 569 tl
kardesim ben samsung almayi dusunmuyorum ya hem modasi gecti hemde zaten samsung dusunsem s3 alirdim yinede sagol kingmortall arkadas sagolsun bilgi verdi galiba zenfone 5 alcam yinede sagol.

ensarrodi

Üye
kard
kardesim dedigin telefonu bulamadim ya ya aslinda aklimda discovery mini 2 vardi herkez kotuledi bende vaz gectim
Nette bulabilirsiniz YouTube de videolarında var asus zenfone da alabilirsiniz ama pirhana daha yeni bi cihaz bee ben alıp denemek isterdim şahsen

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi
kardesim dedigin telefona baktim pirhana acayip guzel ama guvenemiyorum dayaniklimi hemen bozulmazsa iyi bide galiba ya zenfone 5 alcam yada s3 alcam baska tavsiyen varsa soyliyebilirsin saol.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
zenfone 5 alırsan eğer 1.6 ghz işlemci ve 2 gb ram olmasına dikkat et :oku

0MG90

0MG90

Üye
Zenfone 4 al

leptis

leptis

Üye
    Konu Sahibi