Duyuru: Sürekli Dönen Kapasite Kontrolü İçin Beta Uygulaması!

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yahu zorla kaşındım ya...:(

dakamon

dakamon

Üye
şu linke ingilizcesi olanlar sorunu yazsınlar ingilizce olarak. Ne kadar çok şikayet o kadar kısa zamanda çözüm.

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Öncelikle Harita yükleme yeri olarak telefonu değiştirip sdcard yapmayın ve harita ayarlar bölümünden mevcut haritayı silin. Ardından Kapasite kontrol uygulamasına girip harita kayıt yerini sdcard yapıp yeni haritayı yükleyin. Zaten bu bölümün hemen üstünde bilgilendirme yapıyor. Tel hafızasındaki harita 10 mb diye.

mert3548

Üye
Bak önce nokia haritalar uygulamasına girip harita indir kısmından yeni harita indire dokun orada varsa hali hazırda bi harita onu sil o telefondaki harita oalcak sen hiç harita indirdinmi nokia haritalardan ? önce bunun cevabını vermen lazım neyse varsa silersin silme işlemini de şöyle yapacaksın ekranda gördüğün harita türkiye ingiltere neyse işte onun üerine basılı tut sil seçeneği çıkıyo oradan silersin sonra o kapasite kontrolü uygulamasına gir seni uygulamadan atmadan hemen sağa çek ekranı ve haritaların bahsedildiği yerde değiştir var ona dokun oradan sd kartı seç bunu hızlı bi şlekilde yap çünkü atıyo tabi eğer sorunluysa uygulama sorun yoksa acele etmene gerek yok. Oradan SD kartı seçince bundan sonra haritalar SD karta yüklenecek ve telefon hafızası kullanılmayacak.

malesef harita indirmedim ama dediğini yaptım sd seçeneğini seçtim ayarlara girdim sağa geçtim haritaya tıkladım indire bastım fakat boş birşey yok

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye

Ne oldu Gökçen? :hmmm
Of üzerime bi gaflet çöktü Özgür hiç sorma, 16:50 de kalbi duran cihazıma şimdi hayat öpücüğü verdim. :oley Birazdan kapasite filan hepsini denerim umarım çalışırda bu uğraş boşuna gitmez. :D

• Beğen
Tepkiler: serinaga

mert3548

Üye
sizce beklemelimiyim yoksa sıfırlamalımıyım ? flash atmaya çalıştım fakat pc görmedi telefonu en son çare o kalıyo ama 5 saat önce nokia çalışanı üzerinde çalışıyoruz demiş onuda düşünüyorum kafam allak bullak oldu :/

dakamon

dakamon

Üye
Evet herkez yazmış hala düzelmedi diye üzerinde çalışıyoruz demişler bakalım ne olacak

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
sizce beklemelimiyim yoksa sıfırlamalımıyım ? flash atmaya çalıştım fakat pc görmedi telefonu en son çare o kalıyo ama 5 saat önce nokia çalışanı üzerinde çalışıyoruz demiş onuda düşünüyorum kafam allak bullak oldu :/
Vallahi kardeşim korkutmak gibi olmasın ama sıfırlama sonrası açılmayan telefonlarda var, denemek sana kalmış tabi...

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Kapasite çok büyük bir olay değil bence sıfırlama yapmanıza da değmez.Az kaldı güncellemeyi salarlar sorunlar çözülür :good:

dakamon

dakamon

Üye
Valla kaç güncelleme oldu hepsinde ettiler :D ama beklemekte yarar var :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Kesinlikle bekleyin arkadaşlar.

mert3548

Üye
Kapasite çok büyük bir olay değil bence sıfırlama yapmanıza da değmez.Az kaldı güncellemeyi salarlar sorunlar çözülür :good:

bendede 920 olsa sorun etmem ama 7.4 gb dan 7.0 dolu sence etmelimiyim :). Bu arada beklicem sağolun öneriniz için inşallah 1-2 gün içinde çözerler