Duyuru: Sürekli Dönen Kapasite Kontrolü İçin Beta Uygulaması!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Duyuru: Sürekli Dönen Kapasite Kontrolü İçin Beta Uygulaması!

Evet arkadaşlar, Nokia'nın GDR2 Beta güncellemesini yükleyen pek çok arkadaşımız Kapasite Kontrolü uygulamasının takılıp kalmasından yakınıyor. Buna bilgisayar dilinde "continuous loop" yani sürekli döngü diyoruz.

Konuyu kısaca araştırdım. Ve Nokia'nın kendi tartışma forumu da olmak üzere pek çok forumda dile getirilen yorum ve açıklamalardan gördüğüm kadarıyla "genel bir sorun" olduğu anlaşılıyor.

Konuyla ilgili olarak Nokia'nın kendi forumunda, Nokia kadrosunda teknik ekipte görevli svi78 kullanıcı adlı biri şu notu düşmüş:

We’re preparing an update of the app to be made available through Beta labs. It will include a cool new feature and a bit more diagnostics to understand what is going wrong with it in these cases when it doesn’t start or keeps on spinning. You should expect to see the beta of the new version in the coming days and we’ll keep you posted in this thread. Hopefully some of you can help us out by trying out the coming beta version!

Kısaca şöyle diyor:

Uygulama için Beta Labs'ta yayınlanacak bir güncelleme hazırlıyoruz. Güncelleme, harika yeni bir özelliğin yanı sıra karşılaşılan bu sürekli dönme yada başlamama gibi sorunların neden kaynaklandığını belirten veriler de sağlayacak. Yeni versiyonun betasını önümüzdeki günlerde görebilirsiniz, ayrıca bu konu altında da sizleri bilgilendireceğiz. Umarız aranızdan bazıları gelecek olan beta versiyonu deneyerek bizlere yardımcı olur.

Durum böyle arkadaşlar.
Bu "sonsuz döngü" sorununu yaşayan arkadaşlar boşuna durmadan resetlemeye uğraşmasınlar ya da formatlama, flaşlama gibi zahmetli süreçlere girmesinler.

Söz konusu ek beta güncellemesi yayınlandığında sizleri yine buradan bilgilendireceğiz.

Şimdilik...

The end of the story... :oke:

HİKAYENİN DEVAMI

GÜNCELLEME (18.04.2013)

veya direk:

Deneyin bakalım ;)

• Beğen
Tepkiler: dakamon, mert3548, YasirTaHazal ve 4 diğerleri

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: ama bende böle bi sorun yok gayet güzel çalışıyor kapasite kontrol merkezi :)

drangela61

drangela61

Üye
Dun böyle bir haber okumadığım halde Nokia kısa zamanda güncelleme ile bu sorunu çözecektir demiştim içime doğmuş demek ki ;)
artılarıyla geliyor demiş hadi bakalım hayırlısı..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:tşk: Özgür.

komando04

komando04

Üye
Bendede durum aynı bilgi için teşekkürler abi

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sonunda kapasite kontrolü yaşayan kullanıcılara bir ilaç bulundu.

Teşekkürler :)

Ayrıca gerçekten bir duyuru olarak ta foruma eklenebilirdi :)

alical33

alical33

Üye
teşekkürler abi yeni özellik ne acaba :)

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Sürekli dönecek kapasite kontrolüm yok.
Arkadaslar L820 almayacak mı biri bi desin

OozyStaw

OozyStaw

Üye
teşekkürler hocam :)

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Sürekli dönecek kapasite kontrolüm yok.
Arkadaslar L820 almayacak mı biri bi desin

Tahminimce size kapasite kontrolünü ilacıyla birlikte yani sorunsuz halini verecekler.

NL620 & NL920 biraz kobay olarak kullanıldı :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: BrahimOkumus
papakudioflu

papakudioflu

Admin
daha fazlası;
1: periyodik diger klasörü temizligi ayarı
1:diger klasörü hafıza limiti:sır:

komando04

komando04

Üye
iyi iyi o zaman güzel bir beta olacak

ÖEY

ÖEY

Üye
Yahu keşke bu başlığı dün açsaydın üstad :D Dün akşam üzeri cihazı sıfırladım bir de üstüne takıldı açacam diye yırtındım durdum kendi kendime :D Neyse ben sıfırlayabildim ve sisgtem güncellemelerini yaptıktan sonra da kapasite kontrol tekrardan kuruldu ve çalışıyor şimdi düzgün bir şekilde.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yahu keşke bu başlığı dün açsaydın üstad :D Dün akşam üzeri cihazı sıfırladım bir de üstüne takıldı açacam diye yırtındım durdum kendi kendime :D Neyse ben sıfırlayabildim ve sisgtem güncellemelerini yaptıktan sonra da kapasite kontrol tekrardan kuruldu ve çalışıyor şimdi düzgün bir şekilde.
Tekrar geçmiş olsun senin içinde tecrübe oldu.

Toros542

Toros542

Üye
Benimde döndürecek bir kapasite kontrolüm yok :( gelse de döndürebilsek :-(