Dolby Headphone

• 17 Mart 2013
  • 1342 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar c6-01 de bu mod vardı sesi çok kaliteli çıkarıyordu androidde böyle bir mod veya uygulama varmı? :)

Yazan: anık
  2. var bu da var beats de var =)

3. Beats audio var. Bazı yazılımlarda Dolby bile var ama beats audio yu dene gör farkı :)

4. Evet var. Root yetkisine sahipseniz cwm den flaslayacaginiz bir dosya ile dolby digital yukleniyor. -s3 icin mevcut-

5. Ya beyler bende S3 ten önce Nokia 603 kullanıyordum arkadaşın dediği Dolby Headphone gibi bir özellikte vardı telefonun hoparlörü olsun orjinal kulaklığı olsun müzik sesinden çok memnundum ama S3 te şu ana kadar kendi sesi ve kendi orjinal kulaklığı olsun (özellikle kendi kulaklığı ile) hiç memnun kalmadım. Yani nasıl anlatayım kaliteli bir ses alamıyorum playerpro music müzik playeri ile bass arttırsamda hoşuma giden bi ses kalitesi alamıyorum bilmiyorum kulaklıktamı iş yok telefonun müzik performansımı budur nedir acaba? Başka kulaklıkla denemedim hiç.

6. İcinde apollo olan bir rom deneyin

7. Niye rom deniyorum ben abi bu telefonun müzik kalitesi bumu yani

8. 603 kullanmadigim icin bisey soylemiyorum ama S3 ben gelistirme yapmadan once de gayet yeterli bir deneyim sunuyordu benim icin. Gelistirmeleri yaptiktan sonra ise muzigin tadina vardim. Gerek basslar gerekse tizler.

Sunu da soyliyim ; kimse sana s3 un muzik kalitesi muthis harika demedi. Sen denemeden aldiysan , bilincsiz aldiysan bu bizim sucumuz degil. Bu cihazlar muzik aleti de degil. Cok istiyorsan girersin one x ya da one x+ ile takasa :oke:

serdar_gs bunu beğendi.
  9. Valla ben denemeden aldım evet ama müzik kalitesinden memnun kalmadım bide farklı bir kulaklıkla deneyecem bakalım

10. Farkli bir silikon deneyin

11. powerampyi deneyin eq ayarlarını daha sonra vereceğim

12. Dloby'i bilgisayara uyguladım ; cidden müthiş.

13. Galaxy S de ki ses kartı S3 ve Note 2 de olsaydı ses kalitesini görürdünüz o zaman ;)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/11/2018 - 06:43