Dolby Headphone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anık

Üye
    Konu Sahibi
Dolby Headphone
Arkadaşlar c6-01 de bu mod vardı sesi çok kaliteli çıkarıyordu androidde böyle bir mod veya uygulama varmı? :)

-Emre

-Emre

Üye
var bu da var beats de var =)

furkey

Üye
Beats audio var. Bazı yazılımlarda Dolby bile var ama beats audio yu dene gör farkı :)

Türe

Türe

Üye
Evet var. Root yetkisine sahipseniz cwm den flaslayacaginiz bir dosya ile dolby digital yukleniyor. -s3 icin mevcut-

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Ya beyler bende S3 ten önce Nokia 603 kullanıyordum arkadaşın dediği Dolby Headphone gibi bir özellikte vardı telefonun hoparlörü olsun orjinal kulaklığı olsun müzik sesinden çok memnundum ama S3 te şu ana kadar kendi sesi ve kendi orjinal kulaklığı olsun (özellikle kendi kulaklığı ile) hiç memnun kalmadım. Yani nasıl anlatayım kaliteli bir ses alamıyorum playerpro music müzik playeri ile bass arttırsamda hoşuma giden bi ses kalitesi alamıyorum bilmiyorum kulaklıktamı iş yok telefonun müzik performansımı budur nedir acaba? Başka kulaklıkla denemedim hiç.

Türe

Türe

Üye
Ya beyler bende S3 ten önce Nokia 603 kullanıyordum arkadaşın dediği Dolby Headphone gibi bir özellikte vardı telefonun hoparlörü olsun orjinal kulaklığı olsun müzik sesinden çok memnundum ama S3 te şu ana kadar kendi sesi ve kendi orjinal kulaklığı olsun (özellikle kendi kulaklığı ile) hiç memnun kalmadım. Yani nasıl anlatayım kaliteli bir ses alamıyorum playerpro music müzik playeri ile bass arttırsamda hoşuma giden bi ses kalitesi alamıyorum bilmiyorum kulaklıktamı iş yok telefonun müzik performansımı budur nedir acaba? Başka kulaklıkla denemedim hiç.

İcinde apollo olan bir rom deneyin

Türe

Türe

Üye
Niye rom deniyorum ben abi bu telefonun müzik kalitesi bumu yani

603 kullanmadigim icin bisey soylemiyorum ama S3 ben gelistirme yapmadan once de gayet yeterli bir deneyim sunuyordu benim icin. Gelistirmeleri yaptiktan sonra ise muzigin tadina vardim. Gerek basslar gerekse tizler.

Sunu da soyliyim ; kimse sana s3 un muzik kalitesi muthis harika demedi. Sen denemeden aldiysan , bilincsiz aldiysan bu bizim sucumuz degil. Bu cihazlar muzik aleti de degil. Cok istiyorsan girersin one x ya da one x+ ile takasa :oke:

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Valla ben denemeden aldım evet ama müzik kalitesinden memnun kalmadım bide farklı bir kulaklıkla deneyecem bakalım

-Emre

-Emre

Üye
powerampyi deneyin eq ayarlarını daha sonra vereceğim

Türe

Türe

Üye
Dloby'i bilgisayara uyguladım ; cidden müthiş.

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
burda var! deneyim bakalım :)

PriZm

PriZm

Üye
Galaxy S de ki ses kartı S3 ve Note 2 de olsaydı ses kalitesini görürdünüz o zaman ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...