Tavsiye discovery verip lumia 820 aldım

Sponsorlu Bağlantılar

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
discovery verip lumia 820 aldım
Beyler selamlar.
Başlıkta yazdığı gibi oldu ama sanki pişmanım androidin whatsapını özledim resmen ne kadar kassa falan da mutluydum :/ şimdi ise kısıtlanmış eksik gibiyim çok önemli temel şeyler yok özellikle whatsap çok sıkıcı falan sizce lumiayı s3 mini ile falan takaslasam mı?
İphone ile gönderildi diyor şaka gibi
33 okunma 0 yanıt

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Verdiğin telefon hangi modeli ?

Whatsapp en önemli işlevi olan mesajlaşma işini wp de gayet başarılı bir şekilde yapıyordu.
Telefona rom, root atan, arayüzü sık sık değişen kişiler için wp ilk başlarda sıkıcı gelse de zamanla o özellikleri hissetmiyorsun.

Mağaza ve uygulama eksiği çekersen insider preview yükle. Wp 10 beta güncellemesini yap. Android uygulamalarını çalıştırma (hepsi %100 uyumlu olmaz) var.

İPhone ile gönderildi kısmına gelince user agent denen bir kavram var.
İnternet explorer bağlandığı siteler hangi mobil işletim sistemi için optimize edilmiş ise ona göre davranır. Eskiden bende çok eleştirdim o konuyu. Çözüm yolu olarak başka bir tarayıcı kullanın.

Takasa gelince wp kullanmaya devam edin. Gerçekten seveceksin wpyi. Ben şu anda android cihaz kullanıyorum ama yakın bir zamanda wp ye geri döneceğim (Wp 10 final sürümünün dağıtılmasını bekliyorum. En yakın ihtimal Aralık - Ocak ayında gelir).

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan ve muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Verdiğin telefon hangi modeli ?

Whatsapp en önemli işlevi olan mesajlaşma işini wp de gayet başarılı bir şekilde yapıyordu.
Telefona rom, root atan, arayüzü sık sık değişen kişiler için wp ilk başlarda sıkıcı gelse de zamanla o özellikleri hissetmiyorsun.

Mağaza ve uygulama eksiği çekersen insider preview yükle. Wp 10 beta güncellemesini yap. Android uygulamalarını çalıştırma (hepsi %100 uyumlu olmaz) var.

İPhone ile gönderildi kısmına gelince user agent denen bir kavram var.
İnternet explorer bağlandığı siteler hangi mobil işletim sistemi için optimize edilmiş ise ona göre davranır. Eskiden bende çok eleştirdim o konuyu. Çözüm yolu olarak başka bir tarayıcı kullanın.

Takasa gelince wp kullanmaya devam edin. Gerçekten seveceksin wpyi. Ben şu anda android cihaz kullanıyorum ama yakın bir zamanda wp ye geri döneceğim (Wp 10 final sürümünün dağıtılmasını bekliyorum. En yakın ihtimal Aralık - Ocak ayında gelir).
Discovery 1 4 gb idi. Romdan falan anlarımda lumialara wp 10 şu an sorunlu gibi
Whatsap teması çok kötü özellikle androide göre

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hiç istifini bozma lumia candır. Wp 10 gelene kadar bekle derim. Android uygulamalarını çalıştırma özelliği daha da gelişir. Final sürümünde çok değişiklikler olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Discovery 1 4 gb idi. Romdan falan anlarımda lumialara wp 10 şu an sorunlu gibi
Whatsap teması çok kötü özellikle androide göre
Sinifta bi lumia kullanan bendim, herkes androit kullaniyordu. Whatsabimi cogunluk bu niye degisik diye sorup duruyorlardi bizimkinden daha iyiydi diyorlardi ve daha stabil. Tabi zevkler ve renkler tartisilmaz ama yukarida ki arkadas iyi ozetlemis, bende takas yapmamandan yanayim

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ya çok soğudum lumilara :(

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Lumiadan vazgeçme. Güncelleme desteği olan bir telefon elindeki. Stabil çalışıyor ve 1 gb ramlı olduğu için de mağazada ki oyun ve uygulamalarda sıkıntı yaşamazsın.

Ben bile androidten wp ye geri döneceğim diyorsam kullanım hazzı ve stabilizesi içindir. (1520 veya 640 XL almayı düşünüyorum yılbaşından sonra)

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Lumiadan vazgeçme. Güncelleme desteği olan bir telefon elindeki. Stabil çalışıyor ve 1 gb ramlı olduğu için de mağazada ki oyun ve uygulamalarda sıkıntı yaşamazsın.

Ben bile androidten wp ye geri döneceğim diyorsam kullanım hazzı ve stabilizesi içindir. (1520 veya 640 XL almayı düşünüyorum yılbaşından sonra)

Çokta stabil değil yalnız

• Beğen
Tepkiler: RetaXter
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ben 620 ye hayvan gibi oyun ve uygulama yüklüyordum hiç problem yaşamadım desem yeridir.

Sen sıkıntıları yaz biz çözüm yollarını yazarız ;)

• Beğen
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
EyvAllah. Mesela bi kaç uygulama açıkken müzik çalara girince baya gecikiyor sonra bi şarkıya tıklıyorum başka bişi çalıyor. Arada bazen klavyede geç tepki veriyor

byAndroid

byAndroid

Üye
Hacı takaslayabilirisn Gm 4g ile takılma yavaşlama unutursun :D

Emre

Üye
karoları aşağı yukarı indirmek akıcılık sa haklısınız.

• Beğen
yaytas

yaytas

Üye
ios candır git temiz 4s bulursan takasa gir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Biraz Zorlanırsın Ama Bİşey Olmaz Alişirsin Biraz Değişşik Haliyle Attan İndin Eşeğe Bİndin Yada Tam Tersi İşte Neyse

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
    Konu Sahibi
Beyler herkese teşekkürler biraz daha devam edim bakalıç Windows 10 neler yapacak

Yusuf0111_Oğuzhan

Yusuf0111_Oğuzhan

Üye
pek önü açık sistem göremiyorum herşey olabilir mobil sektör karıştı (karışmadı demeyin bayağı karıştı özellikle android)

• Beğen