Tavsiye discovery beni delirtecek

Sponsorlu Bağlantılar

muhsin13

muhsin13

Üye
    Konu Sahibi
discovery beni delirtecek
1.6 gb telefon 4 gb h. kartta yer var hafıza dolu deyip bişey yüklememe izin vermiyor ne olabilir sorunyok bilen

harmless07

harmless07

Üye
dahiliye mi kayıt ediyorsun oyunları telefonun rootlu ise hafıza kartını seçtiysen belki o hatayı verebilir

bahaddin53

bahaddin53

Üye
yüklediğin uygulama boyutunda sorun olabilir. İlginç bir durum ilk defa duyuyorum yer varken yüklememe durumunu GMD sıkıntılı bir cihaz gerçekten.

212celal

212celal

Üye
Daha önce Lucky patcher kullandınmı

muhsin13

muhsin13

Üye
    Konu Sahibi
evet ama onun üzerine 2 kere rom kurdum

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
2,5 aydır GMD kullanıyorum neredeyse hiç sıkıntım olmadı. Hata tam olarak nedir ?

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
yüklediğin uygulama boyutunda sorun olabilir. İlginç bir durum ilk defa duyuyorum yer varken yüklememe durumunu GMD sıkıntılı bir cihaz gerçekten.
Ya kardeşim her yere gmd sıkıntılı cihaz yazıp durma ya benim niye sıkıntım olmadı

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
  • Beğen
Tepkiler: tahoo ve Mustafa-26
Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Çünkü S3'e rakip cihaz ya, her fırsatta kötülemeye çalışıyolar. Benim daha hiç sıkıntım olmadı GMD ile..
Aynen Kardeşim ya benim şuana kadar hiç bir sıkıntım olmadı telefonu iyiki almışım diyorum yani

• Beğen
Tepkiler: tahoo
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Elektronik cihazlarda illa ki sorun olacak. Gmd cok iyi bir cihaz. Ki bunu samsung kullaniciai olarak olarak soyluyorum.
E yani sonuçta " ELEKTRONİK " bir cihaz. Ama öyle satın alınan her GMD'de şu şu sorun var diye bişey yok ki. Çoğu GMD tıkır tıkır çalışıyor bazı arkadaşların ya yanlış kullanımdan yada istisnai sıkıntıları oluyor..

muhsin13

muhsin13

Üye
    Konu Sahibi
yükleme yerini h. kart yaptım 4 gb boş alan var ama depolama kısmında 15 mb yer var diyor

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Ayarlar/Uygulamalardan GooglePlay'e girip verileri temizlemeyi dene.Verileri temizledikten sonra direkt GooglePlay'e gir bi oyun indir yüksek boyutlu..60-70 Mb'lik

said32

said32

Üye
Telefona iyi sade bir rom kur bence çok fazla sistem uygulaması varsa yer kaplarlar , Ayarlar-Depolamadan kayıt yerini değiştir sonra .

Siycey

Siycey

Üye
konu dağılsın istemem fakat gmd s3 e rakip bi telefon olamaz malzeme kalitesi denen bişey vararkadaş sorununa gelirsek romdan kaynaklanıyor benimde başıma geldi temiz rom kurmadıgında böyle sorunlar verebiliyor sen temizden kur düzelir zaten :oke:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
konu dağılsın istemem fakat gmd s3 e rakip bi telefon olamaz malzeme kalitesi denen bişey var

Ya zaten donanım olarak çok az olsada S3 daha üstün. Ama bu, GMD'yi sıkıntılı bir cihaz yapmaz.ROM atıcaksanda, (eğer ilk defa atıyosan) bana mesaj at yardımcı olurum. Yalnız sadece hangi ROM'u atıcağın konusunda yardımcı olurum ROM'u nasıl atıcağını anlatamam bir sorun çıkarsa falan..

Siycey

Siycey

Üye
ben zaten sıkıntılı bi cihaz demiyorum yeri geldiginde gmd yide savundum arkadaşlarıma vs yani parasının hakkını veriyor ayrıyetten 5 aydır kullanan arkadaşım var 8gb olandan aldırdım şuan çocuk hiç şikayetçi değil telefondan

• Beğen
Tepkiler: OnurAYDN
NokiaBeLLe

NokiaBeLLe

Üye
ben zaten sıkıntılı bi cihaz demiyorum yeri geldiginde gmd yide savundum arkadaşlarıma vs yani parasının hakkını veriyor ayrıyetten 5 aydır kullanan arkadaşım var 8gb olandan aldırdım şuan çocuk hiç şikayetçi değil telefondan
gmd 8 gb modeli yok

• Beğen
Tepkiler: Siycey ve MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
aynen 8 çıktı da biz mi bilmiyok :)

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
valla tam emin değilim çocuga sormam lazım :D ama bana 8 demişti şuanda 650tl ye satılan model hangisiyse odur :D

Üst Alt