Dikkatli ol Arzuman


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Quattro

Quattro

Üye
Özhan Canaydın "bana niye küfür edilmiyor" gibi tuhaf demecinden sonra g.saray kanadı şimdide hakem ismet ARZUMAN ı beğenmediğini belirtmiş.Aslında tabii canım kimi beğendiklerini söyleyecekler maçada o gelecek!! Onlarda haklı yıllarca böyle alışmışlar Peki ismet arzumanı fenerbahçe neden istesinki hiç düşündünüzmü? Özellikle fenerbahçenin geçen sene tek istemediği hakemdi.

Aslında bunları geçmemek lazım çünkü amaç belli.Hala 40 yıl öncenin yöneticiliğni yapıyorlar.Sözümona hakemi baskı altına alıp,kararların kendi lehine vermesini sağlayacaklar.Kendi lehlerine verilen kararlardan sonra ağızlarını bile açmayacaklar ama yenilirlerse neden belli.....

Hakemi daha salı gününden itibaren çarmıha geren zihniyetten başka ne beklenebilinirki?
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sahada maçı alamayacaklarını anlayınca... Devamı malum... :)
 
massut

massut

Üye
Ya 5-1 den öncede böyle mevzuatlar vardı.Maç biter şapka düşer kel görünür.
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Hepsinin amacı yenilgiye kılıf hazırlamak... :angry:
 
ibonline

ibonline

Üye
öle öle hatta bir kaç gslinin ağzından cıkan laf şu yok efendim bir sizden kupayı aldıkta ligde sonuc ne olursa olsun isterse gs 10 yesin umrumuzda bile değil böyle zihniyiet olurmu :haha: ;;)
:maxicep:
 
Gokhan43

Gokhan43

Üye
Sana hiç katılmıyorum ibonline..

Böyle zihniyet olurmu diyesorumu sorulur.. :nono: GS'li ise böyle zihniyet olcağını tahimn edemedin mi... :P:D :D :D
 
seriFBurak

seriFBurak

Üye
beyler bu cumleyi 2 kez kullancam ama;
11 MAYIS KINA GECESİ KIZ TARAFI EĞLENDİ;22 MAYIS GERDEK GECESİ SÖZ KOCADA
 

antifener_460

Üye
ayıp ediosun ama serif
 
Caine

Caine

Üye
serif serif seriffffffffffff ayıp konusuyorsunnnnnnnnnnnnnnn dikkat et konusmalarına. mac gunu gelsinde gorursunuzzzzz... soze gerek yok. ok mi? burda sallamak kolay gidip takımınızın ne hallerde oldugunu gorun kardesler. sevgili ibonlinecim yalanmı. siz her bizi yendiginizde havayı alırsınızı bizde her yendiğimizde bir kupayı muzemize tasıyoruz :) zihniyetin gerceği bu :)
 

the_patriot

Üye
Originally posted by serifburak@May 22 2005, 12:29 AM
beyler bu cumleyi 2 kez kullancam ama;
11 MAYIS KINA GECESİ KIZ TARAFI EĞLENDİ;22 MAYIS GERDEK GECESİ SÖZ KOCADA
[post=61044]Quoted post[/post]​
site yönetimi acaba bu kışkırtmayı neden görmüyo..................
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konuyu Başlatan Benzer Konular Forum Yanıtlar Tarih
Kingmortall Volkan Demirel: İnşallah daha dikkatli kararlar verirler Fenerbahçe 2


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt