Gaziantepspor 2 Fenerbahçe 1

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
neyse yaa..olan oldu artık..kıyamet kopmadı yaa..haftaya telafi ederiz artık..:ehe

meboli

meboli

Üye
Salih Baba™;1712360' Alıntı:
:hahahahahahaçoküzüldümçoküzüldüm:
Hep fener son dakika golleriyle kazanacak değil ya ....:)

Yani...Gaziantepspor hakikaten güzel oynadı onların hakkını vermek lazım..Bekleyin geliyoruz sizi morartmaya...

'Davut

'Davut

Üye
    Konu Sahibi
gelin gelin..........:seytan6:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Ben halen puan farkını 5 olarak görüyorum...:ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
Adam ne gol attı öyle yaa :hmmm

arslansem

arslansem

Üye
Adam resmen astı..Baraj baraj değil ki mübarek :ehe Semih ve Kazım poz veriyor top aradan geçiyor :)
Çekirge bi hayli fazla sıçradı.Bi yerde takılacaktı.Nasip bu haftayaymış.:)
Ödün vermeden,sabırla,gol atayım geri çekileyim mantalitesi bu hafta işe yaramadı...
:oke:

Salihyet

Salihyet

Üye
Adam resmen astı..Baraj baraj değil ki mübarek :ehe Semih ve Kazım poz veriyor top aradan geçiyor :)
Çekirge bi hayli fazla sıçradı.Bi yerde takılacaktı.Nasip bu haftayaymış.:)
Ödün vermeden,sabırla,gol atayım geri çekileyim mantalitesi bu hafta işe yaramadı...:oke:

İnter italya lideri 8 haftada 19 puanı var, ispanya lideri bir mağlubiyet bir beraberlik aldı, ingiltere liginin durumu mağlum, eğer biz çekirgeysek diğer ligdekiler kanguru :oke:

arslansem

arslansem

Üye
Manisayı 90+4 te Antalyayı yine son dakikalarda yendi bu takım..Belediyeyi sahasında zar zor 1-0,aynı şekilde Bursayı da tek golün üstüne yatarak kazandı :) Gençlerbirliği maçı haricinde ben futbol oynayan bi takım görmedim şahsen.Antepte de üstüne yatacaktı 1-0 ın ama yatırmadılar :ehe yemedi bu kez,sıçrayamadı :) hem Avrupa nın önde gelen takımlarıyla Fenerbahçe yi kıyaslamak ne büyük hata,yapma bunu :)

Salihyet

Salihyet

Üye
biz kıyaslamıyoruz, ayakta kalan takım olarak uefa.com vermişti haberini.
galatasarayın bu hafta nasıl kazandığı da gözümün önüne geldi şimdi :) Fenerbahçe iyi oynuyor, fakat bu şansızlık normal, tek gollü maçlarımızda direkten dönen topları ben sayamadım..

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Siz iyi oynayarak bizim altımızdasınız , biz kötü oynayarak sizin üstünüzdeyiz..O zaman sormazlar mı..? Demek Fenerbahçe iyi olsa ne olacak diye..? :ehe Haksız mıyım Semih ?

Herneyse;

Neden Semih , Bizim oynadığımız lig değil mi ? Neden kıyaslamayalım Avrupayla..Yoksa onlar uzay da mı oynuyorlar..! Dünya sıralamasına baktığın zaman en iyi derecelerden biri bize ait değil mi?..Bırak da kıyaslama hakkımız olsun...

arslansem

arslansem

Üye
Direkten dönen topları sayın siz :) bu hafta elimizdeki maçı biz zora soktuk burası yeri değil Galatasaray sayfasında tartışırız onu ;) fenerbahçenin iyi oynadığını ben kimseden duymadım.Her hafta eleştiriliyor bu takım.Daum tekdüze sistemle bu kadarım diyor adeta.Bakalım sonu nereye gidecek.Avrupadan bişey çıkmaz,hayalcilik olur.Ki siz de beklemiyorsunuz zaten :) hem zaten benim için önemli olan lig şampiyonluğu diyen hocadan ne beklersin ki :ehe neyse ya :)

--------------- Ekleme ---------------

DiaBLoS™;1715842' Alıntı:
Siz iyi oynayarak bizim altımızdasınız , biz kötü oynayarak sizin üstünüzdeyiz..O zaman sormazlar mı..? Demek Fenerbahçe iyi olsa ne olacak diye..? :ehe Haksız mıyım Semih ?

Herneyse;

Neden Semih , Bizim oynadığımız lig değil mi ? Neden kıyaslamayalım Avrupayla..Yoksa onlar uzay da mı oynuyorlar..! Dünya sıralamasına baktığın zaman en iyi derecelerden biri bize ait değil mi?..Bırak da kıyaslama hakkımız olsun...
Neden puan durumunu öne sürüyorsun Ali burada futbolları değerlendiriyoruz.Onu inkar eden yok zaten tablo belli 2 puan öndesiniz bişey demiyoruz ona.Ligin bitimine çok var daha.En az puan kaybeden 1.olur ve şampiyon bitirir ;) Ayrıca lig kıyaslaması ayrı takım kıyaslaması ayrı.Ben fenerbahçeyi kasteddim,Türkiye ligini kıyaslamak apayrı bişey

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Seneye artık :ehe

--------------- Ekleme ---------------

Ama anlayamadığım birşey her takımı yenip de gidip gaziantep e yenilmesi ...

Gaziantep "her takım" değil Enes.. :ehe

DiaBLoS™;1712112' Alıntı:
Alex , Lugano ve Güiza gibi as 3 oyuncu yoktu evet..Büyük eksikler bunlar doğru..Fakat büyük takım isen , bunları mazeret olarak gösteremezsin..Sen Antep den 10 kat üstün bir takımsın , nereden bakarsan bak...Çıkıp yeneceksin..! Bu kadar basit...

Takım her zaman kazanacak diye birşey yok...Kaybetmeyebilirdik ama...Tamamiyle şansızlık son saniye duran top golü.

O kadar basit değil be Ali.. :)

Fenerbahçe'ye Kamil Ocak her zaman ters geliyor. ;)

antepı tebrık edıyorum fenerbahcenın bu macı coktan unutmus olması lazım gs ve steau macı var onumuzde

Taraftar dediğin böyle olur.
Teşekkürler Zibidi.. :oke:

Salih Baba™;1712360' Alıntı:
:hahahahahahaçoküzüldümçoküzüldüm:
Hep fener son dakika golleriyle kazanacak değil ya ....:)

:ehe:ehe:ehe

Yani...Gaziantepspor hakikaten güzel oynadı onların hakkını vermek lazım..Bekleyin geliyoruz sizi morartmaya...

Teşekkürler Meboli.. :oke:

Adam ne gol attı öyle yaa :hmmm

Gaziantepspor forması giyiyor Salih.. :naughty:

Manisayı 90+4 te Antalyayı yine son dakikalarda yendi bu takım..Belediyeyi sahasında zar zor 1-0,aynı şekilde Bursayı da tek golün üstüne yatarak kazandı :) Gençlerbirliği maçı haricinde ben futbol oynayan bi takım görmedim şahsen.Antepte de üstüne yatacaktı 1-0 ın ama yatırmadılar :ehe yemedi bu kez,sıçrayamadı :) hem Avrupa nın önde gelen takımlarıyla Fenerbahçe yi kıyaslamak ne büyük hata,yapma bunu :)

:ehe:ehe:ehe

sultan"

sultan"

Üye
tısssssssss. hava söndü. allah ta bu kadar kötü fulbolla galip gelmeye son dedi :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...