Faturalı Yeni Turkcell'li MİGROS Hediye Çeki Kampanyası


yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Şimdi turkcell.com.tr'den faturalı yeni hat veya numara taşıma başvurusunda bulunun 50 TL Migros çeki sizin olsun.
Kampanya turkcell.com.tr üzerinden başvurusu yapılan ve tamamlanan faturalı yeni hat ve numara taşıma işlemleri için geçerlidir.
Kampanya 25 Kasım 2020 - 29 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında gelen başvurularda hediye çeki hakkedişi olmayacaktır.
Kampanya yalnızca adrese teslim seçeneğini kapsamaktadır mağazadan teslimat seçeneği kampanya kapsamına dahil değildir.
16 haneli dijital hediye alışveriş kodu yeni hat başvurularında işlem tamamlandığında yeni numaranıza iletilecektir. Numara taşıma işlemlerinde ise hattınız taşıma işlemi tamamlandıktan sonra taşıma yaptığınız numaranıza iletilecektir.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt