Digitab S-1 Almak Almak İstiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Digitab S-1 Almak Almak İstiyorum :)
Arkadaşlar shopping kanalında gördüm android yazıyordu.1 Ghz işlemci 256 Mb Ram.
Angry Birds'ü açtı alet kafayı yedi çok fena kasıyor Kamerayı söylemeye gerek yok
Aleti sağa tutuyor sonra sola çeviriyor kamera yarım saat sonra sola geliyor

En kötüsü Rezistif Ekran yazıyor ama altta da multitouch yazıyor

Kerim.

Üye
sence alınır mı?kendin yazmışsın zaten

bende Flash Tv'de görmüştüm o tabletten birşey olmaz daha kendileri özelliklerini yazamıyor. rezistif multitouch

R.A.M

Üye
beyler shoping tv'den alışveriş yapmayın amcam 2 yıl önce nokia 2730c telefon almıştı ime sahte çıktı sakın böyle televizyondan elektronik ürün alırken dikkat edin.

Konu Sahibi
Ama alan var hâlâ inanmıyorum milleti kandırıyorlar hemde en zayıf noktasından din

Telefonu tanıtırken diyor ki Kur'an-ı Kerim özelliği diyor çoğu kişiyi böyle kandırıyorla ayıp ya .

R.A.M

Üye
Ama alan var hâlâ inanmıyorum milleti kandırıyorlar hemde en zayıf noktasından din

Telefonu tanıtırken diyor ki Kur'an-ı Kerim özelliği diyor çoğu kişiyi böyle kandırıyorla ayıp ya .
boşver alan alsın ben çevremdekileride uyarıyorm kendmde almıyorum alan zaten bi daha tövbe eder

Konu Sahibi
Aynen kardeşim uyarman yeterli bende uyarıyorum bi tane de bende var Çoh hoşuma gitti Napim

isterse 2GHz, 2GB ram olsun yine de almam onu bende Flash TV'de izledim yerlere yattım izlerken yaaa kamerası falan hemen değiştirdim kanalı

angry birds bile kasarak oynatıyor makina kafayı yedi ekranda

MrExpert

Üye
Paranı çöpe atmak istiyorsan al...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...