Digitab S-1 Almak Almak İstiyorum :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Digitab S-1 Almak Almak İstiyorum :)
Arkadaşlar shopping kanalında gördüm android yazıyordu.1 Ghz işlemci 256 Mb Ram.
Angry Birds'ü açtı alet kafayı yedi çok fena kasıyor :) Kamerayı söylemeye gerek yok
Aleti sağa tutuyor sonra sola çeviriyor kamera yarım saat sonra sola geliyor :)

En kötüsü Rezistif Ekran yazıyor ama altta da multitouch yazıyor :)

Kerim.

Kerim.

Üye
sence alınır mı?kendin yazmışsın zaten:D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
bende Flash Tv'de görmüştüm o tabletten birşey olmaz daha kendileri özelliklerini yazamıyor. rezistif multitouch :d:

R.A.M

R.A.M

Üye
beyler shoping tv'den alışveriş yapmayın amcam 2 yıl önce nokia 2730c telefon almıştı ime sahte çıktı sakın böyle televizyondan elektronik ürün alırken dikkat edin.

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
:) Adam babasına yapmıyo :)

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Ama alan var hâlâ inanmıyorum milleti kandırıyorlar hemde en zayıf noktasından din

Telefonu tanıtırken diyor ki Kur'an-ı Kerim özelliği diyor çoğu kişiyi böyle kandırıyorla ayıp ya .

R.A.M

R.A.M

Üye
Ama alan var hâlâ inanmıyorum milleti kandırıyorlar hemde en zayıf noktasından din

Telefonu tanıtırken diyor ki Kur'an-ı Kerim özelliği diyor çoğu kişiyi böyle kandırıyorla ayıp ya .
boşver alan alsın ben çevremdekileride uyarıyorm kendmde almıyorum alan zaten bi daha tövbe eder :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Aynen kardeşim uyarman yeterli bende uyarıyorum bi tane de bende var Çoh hoşuma gitti Napim :)

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Arkadaşlar shopping kanalında gördüm android yazıyordu.1 Ghz işlemci 256 Mb Ram.
Angry Birds'ü açtı alet kafayı yedi çok fena kasıyor :) Kamerayı söylemeye gerek yok
Aleti sağa tutuyor sonra sola çeviriyor kamera yarım saat sonra sola geliyor :)

En kötüsü Rezistif Ekran yazıyor ama altta da multitouch yazıyor :)

isterse 2GHz, 2GB ram olsun yine de almam onu :D bende Flash TV'de izledim yerlere yattım izlerken yaaa kamerası falan :D hemen değiştirdim kanalı :D

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
En son para verilecek telefon :)

Kingmortall

Kingmortall

Üye
angry birds bile kasarak oynatıyor makina kafayı yedi ekranda :ehe

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Aynen :)

MrExpert

MrExpert

Üye
Paranı çöpe atmak istiyorsan al...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt