Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

AhBaB35

Üye
trskrlr guzel paylsi ama bnimbi sorumar bunlari tlfondamiaz yoqsa pc demi ?

jackal451

Üye
çalışmıyorrrrrrrrrrr :D beni ankara da gösteriyor :D :D :D :D :D

maktama

maktama

Üye
çalışmıyorrrrrrrrrrr :D beni ankara da gösteriyor :D :D :D :D :D
Düzeltme yapayım ben senin için: SEN çalıştıRAMAMIŞsınnnnnn...
Ya da çalıştırmışsın da bekleyememişsin dışarıda bir yerlerde ki GPS uyduarını bulsun bilkönce. İlk başta herkesi Ankara'da gösteriyor, daha yerini tesbit edememiş ki!!!Tesbit ettiğinde yeşil bir ok olaak ekranda görürsün zaten.
Bu arada telefonun gerçekten de profilindeki gibi 6680 ise onda GPS yok ki bildiğim kadarıyla:hmmm

erkansezer

Üye
çok teşekkürler hocam anlayamadığım prog çok güzel çalışıyor fakat kapatmada sorun yaşıyorum yardımcı olursan sevinirim

numan.tr

numan.tr

Üye
süpersin sağol

bihterberk

Üye
teşekkürler güncel harita nasıl yükleriz

metinpolat

Üye
NDrive.Ilac
virüslü başka bir link verebilirmisin

LEV3NT

LEV3NT

Üye
bende inidiriyorum inş olur :) beleşmi bunlar peki

maktama

maktama

Üye
NDrive.Ilac
virüslü başka bir link verebilirmisin
Arkadaşım virüslü değil o, antivirüs programları ke.yge.nleri virüs olarak görme eğiliminde olurlar.
Antivirüsünü kapat indir çalıştır. Bu kadar millet(ben de dahil) mı virüslü şeyi indirsin de çalıştırsın da anlamasın virüslü olduğunu?!!?!. Suçlayıcı bir yorum yazmadan önce biraz okuyun önceki mesajları.

kafa1907

Üye
Ellerinize sağlık helal olsun.

marko16

Üye
hepsi hotfile linkli süper alternatif link olmaması gayet iyi benim gibi modeme mudahale edemeyenler için biçilmiş kaftan her dosya için 30 dk beklemek süper bir olay indiremedim ama yinede emeğine sağlık

• Beğen
Tepkiler: asures

brkcnykslr

Üye
link ölmüş arkadaşlar

cihan83

cihan83

Üye
lınke bır mudahale etsenız ucmus kardesım

rey_joven

Üye
lütfen linki tazeleyin.yoksa indiremiyoruz.

incesu571

incesu571

Üye
selam.

1 linkler ölü
2 Sonyericsson ainoya nasıl yükleyeceğiz.

Saygılar

vipbilo

Üye
babacan cok tesekkürler ama telif hakkından dolayı dosya kullanıcı tarafından kaldırılmıs diyor

thall

Üye
bi navigasyon programı kuralım dedik,
hemen hemen tüm hotfile linkleri ölmüş ilginenen yok.:nono:

bu ne vurdum duymazlıktır anlamadım gitti:allalla:

vandalistserhan

Üye
güzel bir paylaşım telefonuma anlattığınız gibi başarıyla yükledim . ancak tam anlamı ile kullanamıyorum anlatımını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...
şimdiden teşekkürler.

maktama

maktama

Üye
güzel bir paylaşım telefonuma anlattığınız gibi başarıyla yükledim . ancak tam anlamı ile kullanamıyorum anlatımını da bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...
şimdiden teşekkürler.
ndrive kullanım klavuzu,Türkçe:

maliyyun

Üye
arkadaşlar NDrive 3.5.27 samsung i8910 hd ye kurdum programı açtım ****** den aldığım seriyi yazıyorum invalid ****** yazıyor nasıl bi çözüm bulabilirm 20 defa deneedim yaa... geçersiz seri diyor yardımcı olurmusunuzzzz

Üst Alt