Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Detaylı & Resimli NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles
NDrive v9.3.14 GPS Yazılımı Kurulum Kılavuzu by Reis-i Eagles™
S60v3 & S60v5 - OS9.x (SS'ler aldatmasın.)

Adım-1: Gerekli dosyaları edinme:
a-) NDrive.v9.3.14.TR
Haritasız ana dosyalar:
b-) NDrive.Harita.v2.14
Güncel Türkiye haritası:
c-) NDrive.Ilac
Dosyası:

1-) 3 dosyayı da indirin ve 1 yere açın.
2-) TUR_BS.map dosyasını NDrive/maps/ dizininin içine kopyalayın.
3-) NDrive klasörünü direkt olarak kartın ana dizinine atın. (Kablo ile bağlananlar veri depolama ile bağlansın.) Dikkat edin, klasör direkt kartın ana dizininde olmak zorunda.

Dosya yöneticinizle önce PIPS dosyasını dahili hafızaya sonra da NDrive.sis dosyasını karta yükleyin.

Adım-2: Kurulum:

1-) NDrive uygulamasını açın. Gelen ekrandan Türkçe ses dosyalarından birini seçin.

2-) Kullanım sözleşmesini ve Gizlilik Bildirimini "Accept" (Kabul) deyip geçin.

3-) Harita aktifleştirme önerisine "Evet" deyin ve "Web"i seçin. Sonraki adım önemli.

4-) Eğer sizden bağlantı noktası istersen tanımlamayın. İptal deyip çıkış yapın. Kayıt işlemi iptali sorusuna "Evet" deyip kayıt işleminden çıkın.

5-) Bağlantı noktası iptalinden sonra karşınıza gelen ekrandan Map'e tıklayın. Menü'den "Unlock"a girin.

6-) Sistem bu sefer sizden seri numarası isteyecektir.

7-) İndirdiğiniz NDrive dosyasını açın. (1) Get new butonuna tıklayıp (2) seri numaranızı alın.

8 -) Aldığınız seri numarasını cihaza girin ve "Tamam" deyin. Kayıt işlemiyle ilgili soruya "Hayır" deyin.

9-) Halihazırda ekranda bulunan "Yetkilendirme numarası"nı (3) Device ID bölümüne, "Harita" kısmını da (4) Map bölümüne yazıp (5) Generate deyin.

10-) Cihazdaki ekrana "Tamam" dedikten sonra sistem sizden "Kayıt anahtarı"nı girmenizi isteyecektir. "Tamam" deyip dosyasında kare içerisindeki kodlardan ":" (iki nokta üstüste'den sonra ki) kodu cihazınıza girin ve tamam deyin. (bendeki kod: C5HI-MJOO-LAFH)

Yazılım Dilini Türkçe Değilse: Menu -> Settings -> Language -> Language'a gelin. Ekrandan herhangi 1 TR ses dosyasını seçin. Tamam dediğinizde yazılımın dili de Türkçe olacaktır.

Kurulum başarıyla tamamlanmıştır.

©2004-2010 Reis-i Eagles™ - Her hakkı gizli saklıdır. İzinsiz çalıp-çırpmak ayıptır, günahtır. Lütfen izinsiz kopyalamayınız.

• Beğen
Tepkiler: mendenn, d4rkm3n, gazihan ve 197 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

viranufuk

viranufuk

Üye
baba süperin yükledim hem ovi maps var hemde bu bu arad bu en günceli demi

mustiki212

Üye
Eyw..hocaa...:)...Büyüksün...;)

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah, reca ederim... ;)

aarslan69

Üye
Reis-i Eagles hocam sayenizde bugün 5800 telefonuma programı kurdum. Detaylı harita görünümü için bir ayar var mı? 3-Boyutlu görüntü alabiliyor muyuz? Saygıalrımla.

tibet53

Üye
Nadir in verdiği konudan farkı var mı? Aynı sürümler mi ?

kenshin06

kenshin06

Üye
Yeni versiyon için tşkler

cnrzen

Üye
harita yeni mi yoksa eski versiyondaki harita mi?

nescalin

Üye
Süper teşekkürler

gecugr

Üye
sadece şehir merkezlerimi var köyler falanda görünüyormu acaba?

memfe

Üye
ben şimdi NDrive 3.5.27
yükledim bu versiyon daha mı yeni

aslanturkn

Üye
Merhaba arkadaşlar. anlatıldığı şekilde ben de işlemleri tamamlamak üzere iken Ndrive ilaç aktivasyon numarası üretmedi. tekrar işlem yapayım derken telefondaki kon girme alanını da geçmiş oldum. şimdi ise süreli lisanslı olarak telefonumda program açıldı. programı kaldırdım ancak tekrar anlatıldığı gibi kurduğumda daha evvelki aşamalar gelmeden süreli lisans görünüyor. bu işlemi dzeltme imkanı olabilir mi. yani artık lisanslaştırma imkanım kalmadı mı. bana bu konuda yardımcı olursanız seviniri. Şimdiden ilgilenenlere ve yardımcı olacaklara teşekkürler....

gölgeyele

Üye
aynı sorunu ben de yaşadım.haritayı açtıktan sonra sağ köşedeki menü tuşuna bas sonra hakkında şıkkını seç.çıkan ekranda harita seçeneğini seç.açılan ekranda geri ve harita tuşları arasında i seçeneği var onu seç.o ekranda en üstte ihtiyacınız olan lisanslaştırma seçeneğine ( en üstteki ) ulaşabilirsiniz.reis üstad çok açık anlatmış gerisini.ben yaptım az önce umarım siz de yaparsınız.

aslanturkn

Üye
Teşekkürler... Sayenizde Hallettim....

karloff

Üye
Arkadaşlar bende ovi maps yüklü, hava açık olduğu sürece sorun yok
Ama araç sürüşünde, ters ve kapalı yolları bilmiyor. Bende bilmesem ters yönlere gireceğim. Bunun için daha gelişmiş bir program varmı? yoksa ben çokmu şey istiyorum:hmmm

fuckerdem

Üye
bu programla ücretisz navigasyon yapabiliomuyus arkadslar?

gecugr

Üye
bence nokia ovi maps navigasyon son derece kaliteli. tek eksiği köyleri köy yolarını almamış. ndrive da köy yolları var ama ne hikmetse 5 dakka beklememe rağmen zorla zayıf bir sinyal buldu ve yerimi tam olarak gösteremedi. ovi maps e devam anlaşılan.

murat23351

Üye
emeğine sağlık güzel anlatım olmuş... full sürümde yaptım.. garmine iyice alıştığımdan dolayımı bilmem garmin daha güzel geliyor.. ama ndrive en güzel tarafı gps leri çok hızlı ve sorunsuz bulması garmine göre bu yönden 5 çeker...bu da var yine söylüyorum garminde çok ufak yerleşim yerleri mevcut ndrive da da göremedim ufak yerleşim yerlerini kasaba ,belde köy vb..

picture

Üye
Ne yaptıysam geçersiz anahtar hatası verdi, hard format attım, flashladım. Her adımı uyguladım ama olmadı. Bu 5800 için bir gps yükleyemedim adam akıllı kafayı yicem. Gözünü seveyin WM'ın!!

Üst Alt